No dobrze,
nie wytrzymałam i od męża zadzwoniłam, ma minuty sknerus i żonie żałuje:mad:
Pani Renata bardzo miła, ogłasza Teddyego na tych psich stronach ale prosi o ogłoszenia, jeśli ktoś może gdzieś jeszcze go wrzucić.
Na maila ma wysłać mi tekst z jakim go ogłasza.
Teddy jest zdrowy, jest potulny ale i charakterny. Jest fajny, śliczny i nie wielki, czyli raczej drobny taki chyba najwyżej do kolan.
Na dniach będzie zaszczepiony, ogłasza go jako w typie mini setera, chyba...
I cioteczki, gdybyście słyszały o DT płatnym, w okolicy w-wy najlepiej, to Teddy by poszedł do prawdziwego domku, może stamtąd szybciej by znalazł domek swój...
Nie było żadnego jeszcze telefonu z pytaniem o niego:-(