-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Ja niestety nie mogę nic zadeklarować. Jednorazowo drobiażdżek mogę dać, 10, 20zł.
-
suki wyłapane, o dziwo się nie rozpłynęły... ZERO KASY, ZERO POMOCY...
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mój stary będzie odpoczywał w sobotę, więc mogę być sama. W dodatku nie jeżdżę. A dzieci są na wyjeździe, więc ich nie będzie<szkoda> -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Są dwie sunie owczarki Hera i Numi :lol: Więcej zdjęć na stronie przytuliska [URL="http://znajdki.pl/strona3.html"][B][COLOR=#800080]http://znajdki.pl/strona3.html[/COLOR][/B][/URL] :lol: Szczegółowych informacji o owczarkach udzieli Bajk21, bo są u niej :lol: Dzięki, wysłałam mu linka z Herą. Pani Jolu, czy ta sunia umiałaby żyć z dwoma psami? -
[quote name='magda7k']Ja mam młodą sunię do adopcji, świetnie dogaduje się z psami i kotami i w ogóle jest super. Nie wiem tylko czy ten znajomy ma jakieś preferencje odnośnie wyglądu czy wielkości? wątek Luny w podpisie[/QUOTE] Młodego onka chce. Ale ponieważ ma duże psy uważam że suka będzie najlepsza. Ale młoda.
-
WWA - Dwa miesieczne szczeniaki - bardzo pilne! Mają domy
Awit replied to M&M's topic in Już w nowym domu
To są kundeleczki? -
RITA-ONka z Szydłowca - nie zapeszamy - ale ma dom :)
Awit replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ile ona ma lat? Znajomy chce adoptować młodą onkę, na wieś, teren ogrodzony, dwa duże psy. -
Ile sunia ma lat? Znajomy szuka oneczki młodej. Do domku na wsi, do 2 psów, teren ogrodzony.
-
Żeby było wiadomo, że to są małe owczarki to dla suni miałabym dom.
-
W końcu Gabunia jest jej rywalką do Twojego serca:-) A że Gabunia jest rezydentką.... Cóż to Maję obchodzi:-)
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Bidy nasze kochane, jak po świętach?? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Co to są za onki?? Mam domek, który chce młodego onka. Domek na wsi, pies by mieszkał na dworze, ale jest ciepła altana w której psy śpią. Teren ogrodzony. Człowiek chce psa młodego, tak nawet ciut ponad rok. Tam są dwa psy spore, więc sądzę, że suka by się lepiej odnalazła. Któraś cioteczka coś wie o owczarku? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ale to jest dziwne, byłam na stronach gdzie go ogłaszałam, i ona ma sporo wejść. Taki mały psiaczek i żadnego telefonu....:-( Cioteczki mam domek chętny zaadoptować młodego onka. -
Salo czy tam jest jakiś onek na tej stacji??
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A Ty nie pisałaś do Pani? Czy to był kontakt telefoniczny? Ale zapewne jak tyle dni minęło i milczy to zrezygnowała.... Choć wiesz, mrozy, śnieżyce, święta.... Może się odezwie... -
Poker, Ty to masz wyobraźnię. No zupełnie jak ja mam tak samo. Moje psy zawsze mają smycze, i te kurczowo trzymam ja lub osoba jadąca z tyłu. I uważam, że zawsze, nawet najspokojniejszy pies, zawsze powinien mieć smycz na sobie i przy otwieraniu drzwi zawsze trzeba najpierw zwrócić uwagę na psa. Agusia wracajcie wszyscy cali i zdrowi:-)
-
Znalazł swojego człowieka i zamienił ulicę na domek!
Awit replied to Marz's topic in Już w nowym domu
A może ktoś go zobaczył i wziął, jakiś przejezdny... -
To taka jedna z bezsensownych śmierci tu na dogo i w ogóle. Tak jak Piątka, który ze schroniska poszedł do domku szczęśliwy. A po kilku tygodniach lód się pod załamał i się utopił.
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Awit replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Czyli psiak znalazł się w schronisku. A jak, jeśli miał "dom"? -
Dodałam ją tu [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [URL="http://www.gumtree/"]www.gumtree[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.wybierzmiska.pl/"]www.wybierzmiska.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] Mam nadzieję, że wszędzie będzie zaakceptowane.