Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Jej, jaki fajny jest ten Foksik:-) A może nie gonił kota, tylko tak sobie łaził po stole.
  2. Właśnie dowiedziałam się o śmierci Tuli:-( Teraz czytam o tych staruszkach powracających po dobie adopcji... W sobotę miałam pogrzeb w rodzinie. I moje nerwy są w strzępkach. Nie oceniam nikogo, ale jak po dobie można z powrotem oddać psa??? I to do schroniska??? Przecież on na pewno był taki szczęśliwy, że opuścił te miejsce. Nie dać mu szansy? Przecież on był tak szczęśliwy, że nad potrzebami przestał panować:-( A co z Jagusią? Apsa nie da się z nimi porozmawiać, pomóc, wesprzeć? Kurcze jeśli zwierzaki się dogadały to wielki sukces!! Ja wiem, że po wzięciu psa człowieka dopadają wątpliwości, poczucie winy wobec innych zwierząt, ale to przechodzi, zamieniając się w radość z powodu dania mu domu. A sikanie i kupy może przejdą, niech tylko pozwolą jej się zaadoptować.
  3. To co ten nasz Kubuś przeżył w swoim życiu, że tak reaguje na człowieka....? Może nigdy nie miał normalnego domu...
  4. A kuzyn nie może jej wziąć? Małej bidulki.
  5. A cieczka jej się nie zbliża?
  6. A co z oczkiem?? Ona ma tylko jedno, więc trzeba o nie wyjątkowo dbać. Ma krople do oczu? Kiedy idziecie do dr Garncarza? U dzieci jest tak, że od kataru ropnego szybko zarazi się oko i zacznie ropieć. Albo infekcja taka zacznie się od dróg oddechowych i poleci oko, lub odwrotnie.
  7. Nawet Pani nie umiała napisać, że rezygnuje....
  8. Jeśli Madallena tak się spociła, to jak Molly musiała się czuć... Żeby jej serce przetrzymało, to będzie dobrze:-)
  9. DOstałam zaproszenie, 10zł jednorazwow, nie wyskrobię na stałą. Chciałabym, ale nie mam.
  10. Musi się znaleźć transport. Nie może Paula sama jechać z psem ze schronu. Mały to mały, ale może być zdenerwowany, niespokojny a wszystko takie nowe dla niego.
  11. Czy jest jakieś zakończenie historii z panem?:-) Ja też uważam, że powinien dostać psiaka po kastracji. Nie ufam ludziom. A i szczeniak w kojcu, facet nie ma pojęcia o wychowywaniu szczeniaków, jeśli chce szczeniaka do kojca.
  12. Foksiku no jak ci ludzie mogą nie dzwonić....
  13. Kolejne nieszczęście. DObrze, że są Ci młodzi państwo, którzy pomogą psiakowi znaleźć domek. Kubuniu trzymam kciuki!!! Jest piękny, taki elegancki, taki zadbany, piękna sierść. Co prawda było to 5 lat temu, ale na pewno nadal jest ładny i zadbany.
  14. Bardzo się cieszę, że będziesz miała mojego Dropka:-) Właśnie widziałam na Waszej stronie, że mnóstwo psiaków od Was znalazło domy. Będę mocno myślała pozytywnie o domku. I bardzo dobrze, że macie weta niemal w każdej chwili, to tak czasem bardzo potrzebne. To lekarka przyjeżdża czy trzeba do niej jechać z psem? Ciekawe czy Dropek ma komplet szczepień. A Bajeczka jest od Koci, to ta sunia co taka przerażona pojechała do Tłuszcza Kociu? Jest już u Megii, czy z Dropkiem przyjedzie?
  15. W tnv słyszałąm, że oni nie zrobili tego po raz 1szy. Był jakiś pies, którego gdzieś wrzucili czy unieruchomili i czymś rzucali w niego. Usłyszałam kawałeczek tylko, więc nie wiem czy nie pomyliłam się.
  16. Ale Molly jak zabezpieczona, w domku w szeleczkach z adresówką:-) Szczęściara pełną gębą. Wysłałam 20zł.
  17. Dlaczego właściciele jej nie szukają... Albo szukają tylko w innej dzielnicy, albo inaczej. Albo zobaczyli jak "fajnie" jest nie mieć psa...i nie szukają.
  18. Megii a dużo masz u siebie psiaków, bo prowadzisz hotelik, tak? Ile najdłużej miałaś czy masz psa w hotelu? Jak je puszczasz, to pojedynczo czy po parę biegają? To pewnie zależy od psa. Ja mam wielką nadzieję, że on będąc u Ciebie, będzie miał kontakty z Wami, z psami, że to wpłynie, że szybko znajdzie domek. On jest naprawdę taki fajny...
  19. To wielka radość mieć takie dwa szczeniaczki:-)
  20. Robicie dla niej wspaniałą rzecz, daliście dom, leczycie, opiekujecie się, jak ona musi się czuć teraz zadbana i kochana... Maleńka zdrowiej, z tym katarem musi się fatalnie czuć. Człowiek z katarem ledwo żyje, ale się wysmarcze, weźmie krople, a ona bidulka tak się męczy.
  21. No to pięknie:-) To tymczas domowy? Domek czy mieszkanie? Sądząc po ilości psów, to domek....
  22. Mocne ma to pogryzienie? Powinna p.tężcowy zastrzyk dostać. U lekarza, zawsze może nie wyrazić zgody na podawanie zastrzyków p.wściekliźnie, ale jeśli ma spore rany to powinien zobaczyć ją lekarz. Podpisze papierek i już. Powie, że ugryzł ją szczeniak na ulicy.
×
×
  • Create New...