-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
FOKS, śliczny , rudy lisek szuka domku.JUZ W DS !!!
Awit replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jej, jaki fajny jest ten Foksik:-) A może nie gonił kota, tylko tak sobie łaził po stole. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Awit replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Właśnie dowiedziałam się o śmierci Tuli:-( Teraz czytam o tych staruszkach powracających po dobie adopcji... W sobotę miałam pogrzeb w rodzinie. I moje nerwy są w strzępkach. Nie oceniam nikogo, ale jak po dobie można z powrotem oddać psa??? I to do schroniska??? Przecież on na pewno był taki szczęśliwy, że opuścił te miejsce. Nie dać mu szansy? Przecież on był tak szczęśliwy, że nad potrzebami przestał panować:-( A co z Jagusią? Apsa nie da się z nimi porozmawiać, pomóc, wesprzeć? Kurcze jeśli zwierzaki się dogadały to wielki sukces!! Ja wiem, że po wzięciu psa człowieka dopadają wątpliwości, poczucie winy wobec innych zwierząt, ale to przechodzi, zamieniając się w radość z powodu dania mu domu. A sikanie i kupy może przejdą, niech tylko pozwolą jej się zaadoptować. -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
A co z domem..... -
A cieczka jej się nie zbliża?
-
Gwiazdeczka odeszła za TM - CZEMU NAM SIE NIE UDAŁO :-(
Awit replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co z oczkiem?? Ona ma tylko jedno, więc trzeba o nie wyjątkowo dbać. Ma krople do oczu? Kiedy idziecie do dr Garncarza? U dzieci jest tak, że od kataru ropnego szybko zarazi się oko i zacznie ropieć. Albo infekcja taka zacznie się od dróg oddechowych i poleci oko, lub odwrotnie. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nawet Pani nie umiała napisać, że rezygnuje.... -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
Awit replied to swithart's topic in Okrucieństwo
Nienormalni. -
suki wyłapane, o dziwo się nie rozpłynęły... ZERO KASY, ZERO POMOCY...
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jeśli Madallena tak się spociła, to jak Molly musiała się czuć... Żeby jej serce przetrzymało, to będzie dobrze:-) -
DOstałam zaproszenie, 10zł jednorazwow, nie wyskrobię na stałą. Chciałabym, ale nie mam.
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Musi się znaleźć transport. Nie może Paula sama jechać z psem ze schronu. Mały to mały, ale może być zdenerwowany, niespokojny a wszystko takie nowe dla niego. -
Czy jest jakieś zakończenie historii z panem?:-) Ja też uważam, że powinien dostać psiaka po kastracji. Nie ufam ludziom. A i szczeniak w kojcu, facet nie ma pojęcia o wychowywaniu szczeniaków, jeśli chce szczeniaka do kojca.
-
FOKS, śliczny , rudy lisek szuka domku.JUZ W DS !!!
Awit replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Foksiku no jak ci ludzie mogą nie dzwonić.... -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że będziesz miała mojego Dropka:-) Właśnie widziałam na Waszej stronie, że mnóstwo psiaków od Was znalazło domy. Będę mocno myślała pozytywnie o domku. I bardzo dobrze, że macie weta niemal w każdej chwili, to tak czasem bardzo potrzebne. To lekarka przyjeżdża czy trzeba do niej jechać z psem? Ciekawe czy Dropek ma komplet szczepień. A Bajeczka jest od Koci, to ta sunia co taka przerażona pojechała do Tłuszcza Kociu? Jest już u Megii, czy z Dropkiem przyjedzie? -
Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy
Awit replied to swithart's topic in Okrucieństwo
W tnv słyszałąm, że oni nie zrobili tego po raz 1szy. Był jakiś pies, którego gdzieś wrzucili czy unieruchomili i czymś rzucali w niego. Usłyszałam kawałeczek tylko, więc nie wiem czy nie pomyliłam się. -
suki wyłapane, o dziwo się nie rozpłynęły... ZERO KASY, ZERO POMOCY...
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ale Molly jak zabezpieczona, w domku w szeleczkach z adresówką:-) Szczęściara pełną gębą. Wysłałam 20zł. -
Dlaczego właściciele jej nie szukają... Albo szukają tylko w innej dzielnicy, albo inaczej. Albo zobaczyli jak "fajnie" jest nie mieć psa...i nie szukają.
-
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Megii a dużo masz u siebie psiaków, bo prowadzisz hotelik, tak? Ile najdłużej miałaś czy masz psa w hotelu? Jak je puszczasz, to pojedynczo czy po parę biegają? To pewnie zależy od psa. Ja mam wielką nadzieję, że on będąc u Ciebie, będzie miał kontakty z Wami, z psami, że to wpłynie, że szybko znajdzie domek. On jest naprawdę taki fajny... -
To wielka radość mieć takie dwa szczeniaczki:-)
-
Gwiazdeczka odeszła za TM - CZEMU NAM SIE NIE UDAŁO :-(
Awit replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Robicie dla niej wspaniałą rzecz, daliście dom, leczycie, opiekujecie się, jak ona musi się czuć teraz zadbana i kochana... Maleńka zdrowiej, z tym katarem musi się fatalnie czuć. Człowiek z katarem ledwo żyje, ale się wysmarcze, weźmie krople, a ona bidulka tak się męczy. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No to pięknie:-) To tymczas domowy? Domek czy mieszkanie? Sądząc po ilości psów, to domek.... -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Awit replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Mocne ma to pogryzienie? Powinna p.tężcowy zastrzyk dostać. U lekarza, zawsze może nie wyrazić zgody na podawanie zastrzyków p.wściekliźnie, ale jeśli ma spore rany to powinien zobaczyć ją lekarz. Podpisze papierek i już. Powie, że ugryzł ją szczeniak na ulicy.