-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Podnosze przystojniaka:loveu: -
Fafi, do góry:) szykuj się na sesję zdjęciową bo dziś wieczorem wracam:multi:
-
Zaznaczam sobie wątek i jakby była potrzeba zapraszam do nas:lol:
-
Bernardynka Ola jest już zdrowa za TM
megii1 replied to LACRIMA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczam sobie sunie:placz: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
megii1 replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wow:) Super:) Dobrze że trzymalam kciuki:) Teraz bedzie już coraz lepiej w jej życiu:loveu: -
Jak Melania znajdzie domek to zapraszamy do nas:lol: Jak pójdzie jej tak szybko jak Nadii to będzie to naprawdę szybko:)
-
To żaden problem bo Fafi lubi dzieci - zostało to sprawdzone na moim 2,5 letnim synku. I jest bardzo delikatny:loveu: I lubi sie przytulac:loveu:
-
Wiem od Darka, że pan Tomek był około 20 minut temu w Grodzisku Mazowieckim także u nas może by najwczesniej około 21. Mam nadzieje, ze Nadia opusci mojego Darka bez łez bo strasznie jest w nim zakochana. Doszło juz do tego, że powarkuje na psy, ktore się do niego zblizaja;) i jak już uda mu sie jakiegoś pogłaskac to wpycha głowe tak, żeby ona była głaskana:diabloti:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A czy Fafi występuje na jakichś zdjęciach na tym wątku? Bom ciekawa, który to psiak (skoro z Katowic)?[/quote] Z tego co pamietam to z Katowic:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-terierka-mix-sznaucerka-fafi-prosimy-o-pomoc-w-oglaszaniu-141262/[/URL] -
Tak na 90%:lol:
-
Sytuacja się niestety nie zmieniła ale niewiadomo czy jeden tymczasowicz który miał do mnie dojechac w ogóle przyjedzie; sytuacja drugiego tez jest skomplikowana takze mogę wam wstępnie zaproponowac miejsce od 24 sierpnia:)
-
Miszka czuje się juz coraz lepiej:lol: wybrał juz sobie osobistą budę przed domem i mimo, ze nie ma w sobie w ogóle agresji to jak jakis pies chce do tej budy wejśc powarkuje:diabloti: Tylko powarkuje ale moim suczkom to w zupełności wytarcza. Potrafi sie też obrazic - wczoraj trzeba było wyciąga go podstepem z budy do szczepienie (jak widzi Panią weterynarz to ucieka do budy i się barykaduje:mad: - poprzez cos smacznego do zjedzenia... i obraził się chłopak na Darka. Przez pare godzin nie wychodził wogóle z budy nawet na mizianko:evil_lol::eviltong:
-
Fafi tak się zaprzyjaźnił z Vetrerem (wiekszym psiakiem z katowickiego schroniska) że mimo posiadania swojej osobistej budy - wybrał sobie miejsce do spania w budzie Vertera i od jakiegos czasu panowie sypiaja razem::lol::lol::lol:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter tak się zaprzyaznił z Fafim (sredniej wielkości szorsciakiem też z katowickiego schroniska) że mimo ustawionych w kojcu dwóch bud, obaj spią w budzie Vertera:loveu: Za to bude Fafiego Verter obgryza codziennie i wkońcu bedzie chyba tylko jedna buda :placz: -
Rodowodowa ONka Gdańsk! - chora skóra i same kości:(...
megii1 replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam Bidulke:placz: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Przystojniaka :loveu::loveu::loveu: -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Niezaleznie od tego kiedy suczka przyjedzie -miejsce i tak na nią czeka i jej nie przepadnie także z tym nie ma problemu. Moze te finanse zaczną sie teraz polepszac bo koniec wakacji, ludzie wracają , psiaki sie wyadoptowują i można deklarowac na inne;) -
Na dzień dzisiejszy miejsca na dłużej brak ale może sytuacja zmieni się w weekend takze zaznaczam i dam znac jak miejsce jeszcze bedzie potrzebne bo psiak tak piekny że powinien szybko znaleźc właściciela:loveu:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Miejsce na suczkę już czeka:) Olga Ty już się nie targuj - sunia płaci 10 zł za dzień:)Ona bedzie miała u mnie prawie domowe warunki (w ciagu dnia będzie z moimi psiakami koło domu) i porzadną karmę;) Napewno bedzie szcześliwa i zaufa czlowiekowi:multi: -
Po pierwsze to przepraszam że nie ma nowych zdjęc Fafiego ale jestem teraz w górach; a po drugie to Verter jest ciagle w hoteliku ale za to onkowaty Nero znalazł dom:)
-
Miszka stróżuje na siedząco:loveu::loveu::loveu:... [IMG]http://images46.fotosik.pl/178/b58863a249fcd223med.jpg[/IMG] Czasami na leżąco:lol::lol::lol:.... [IMG]http://images41.fotosik.pl/174/81519638eeae7983med.jpg[/IMG] A czasami musi odpocząć od ciężkiej pracy :evil_lol::lol::loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/174/d3400f0a807c8d75med.jpg[/IMG]