Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Kolejne fotki z sesji zdjęciowej:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/163/8600610e28c6f637med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/163/6991ff371595984emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/163/aef6a34718deb624med.jpg[/IMG]
  2. Fafi dziś:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/159/9b55ab85b742fb23med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/164/5baa1d64178e70c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/163/0b02585962ccb41amed.jpg[/IMG]
  3. Najpierw strzyżenie - Pan fryzjer przyjechał do nas do domu:) Jak juz pisałam - lekko nie było:diabloti: [IMG]http://images38.fotosik.pl/159/26d1ef1ee48a1fa8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/163/34b8af40ab11f589med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/163/0edd35c1da273e5cmed.jpg[/IMG]
  4. Pati w ciagu paru dni bardzo sie zmieniła:) Nie chodzi już za moją Korą - jest w pełni samodzielna. Może dlatego, że zna juz teren. Kiedy chce wyleguje się na tarasie; kiedy wypuszczam psiaki na wybieg, przeciska się do nich i bawi się jak szczeniak, a wieczorami stróżuje:crazyeye: i to jak:razz: Słyszy ją cała okolica :multi:
  5. Pati ogrodniczka:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/163/0e9f2d481bb787b1med.jpg[/IMG]
  6. Mysza, one są w końcu spokojne:) A poza tym kojce są zacienione także nie jest tak źle:) A tak na powaznie to nie zauważyłam specjalnych zmian w ich zachowaniu - ciągle żywiołowe - wszystkie co do jednego:)
  7. Obejrzy, ale moja Pani weterynarz zrobiła sobie urlop - zresztą w pełni zasłużony - i nawet kaukazowi robię sama zastrzyki :roll: Leni ja nie wiem co z nim jest ale napewno jest najbardziej bojowy ze wszystkich psiaków jakie u mnie są, a jest najmniejszy. Teraz wychodzi na wybieg sam, na spacerki tez bo jak ostatnio ściął się z onkowatym Nero to mój Darek przy ich rozdzielaniu miał zgryziony palec przez Twojego Fafiego:placz: Jemu nic, Nero nic, a mój mąż zgryziony :mad:;) On napewno nadaje się tylko na jedynaka, ewentualnie do mieszkania z dużą suką - do mojej owczarki nie podskakuje :razz:
  8. Fafi juz po fryzjerze:) Jutro wstawię zdjęcia bo trochę się zeszło z tym strzyżeniem.., To chyba był pierwszy fryzjer w jego życiu... pogryzł mojego Darka, Pana Fryzjera i w ogóle było wesoło:angryy: ale jaki jest odmieniony bo tym zabiegu. Leni nie wiem co z jego jajkami - czy w ogóle ich nie ma czy sa schowane ale na zewnatrz, w standardowym miejscu to napewno ich nie posiada :razz: I mimo tego taki bojowy ;)
  9. Leni, Puszka nie atakował w kojcu bo chyba uznał ze Puszek tam był pierwszy ale na wybiegu był z nim raz...:mad::angryy: a potem wychodził już sam:shake:
  10. Leni teraz jest sam ale w środę Leyla przywiezie do mnie pogryzioną Mambę i ona będzie korzystać z drugiej budy ale pewnie Sunia będzie biegać luzem po działce. A co do twojego Fafiego to fryzjer będzie dziś koło 19. Poza tym ten Twój przystojniak jest takim łobuzem, ze wychodzi sam na wybieg albo z moimi suczkami bo gryzie wszystkie psy - a wszystkie sa od niego wieksze :placz: :mad:
  11. Leyla mi już da ze swoijej deklaracji i na Fiprex też - bo trzeba podac niedługo kolejny:)
  12. Nero był dziś na indywidualnym spacerku z moim Darkiem, ze mną i z moją owczarką Kora. Przeszliśmy w sumie 6 km - bo 3 km mam do sklepu;) Na poczatku nasz psiaczek, troszkę kozaczył na smyczy ale potem szedł po prostu elegancko i nic go ten spacerek nie zmęczył. Ale za to jaki był szczęśliwy z powodu tego wyróżnienia:loveu:
  13. No to w takim razie czekamy na telefon od nowych włascicieli Nero i Vertera - oni mają odpowiednie budy dla Miśka. Mam tylko wielką prośbę , która kieruję do wszystkich moich przyszłych gości - aby trzy dni przed przyjazdem do mnie odrobaczyć psiaka - bo nie chciałabym znowu odrobaczac swoich 11 na stanie:placz:
  14. Leyla tylko mam wielką prośbę - jak tylko będziesz miała sunię od razu daj jej środki na odrobaczenie i jak się da przejdz się jeszcze z nią na spacer przed przyjazdem do mnie - wiesz o co chodzi;) ja ją i tak na jeden dzień odizoluje od reszty żeby nie było problemów z robakami:placz:
  15. jeszcze troszeczkę:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/db065ef33f87dd06med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/157/40828be9bb408915med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/157/6d923d60b2a070c3med.jpg[/IMG]
  16. i jeszcze trochę Patunia:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/162/1d597baf9615aa51med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/162/9866f4026c1d9796med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/162/4e69189476e8bd18med.jpg[/IMG]
  17. Zdjęcia Pati z dziś:) Cudna Sunia:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/337a318ab3f77206med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/162/9eba79642557044emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/162/c6a153327463c40dmed.jpg[/IMG]
  18. A tu jest mój hotelik:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-malych-duzych-psiakow-w-potrzebie-serock-kolo-warszawy-139888/[/URL]
  19. W takim razie buda byłaby od połowy wrzesnia najpóżniej a może wczesniej, a koszt pobytu 11 zł za dobę. Jakie warunki proponujemy moze napisać Leyla bo ma u mnie swojego Miszkę:loveu:
  20. Jezeli zdecydujecie się przywieźć ją do mojego hoteliku to chciałabym znać jej wymiary, jakiej jest mniej wiecej wielkości bo popierwsze nie wiem jaką budę dla niej rezerwować i jaki byłby koszt jej pobytu. Na dużą budę jest już rezerwacja na średnią jeszcze nie:) (do średniej wchodzi moja Sunia miks owczarka niemieckiego z belgijskim:))
  21. Zaznaczam i pomyślę jak pomóc suczce - u mnie może być wolne miejsce na płatnym tymczasie w połowie września. A jakie ona ma wymiary? Mała, duża, wysterylizowana?
  22. To musicie pomóc wyadoptować Nero albo Vertera:)
  23. Najlepszy moment do robienia Nero zdjęć - jak się wybiega i odpoczywa:)
×
×
  • Create New...