-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Kręcioł wrócił własnie ze spacerku. Jest bardzo grzeczny, wszystko go ciekawi i nawet ładnie chodzi na smyczy:multi:. W kojcu wprawdzie na poczatek się załatwił ale wieczorem zachował się już kulturalnie bo wszystkie swoje potrzeby załatwił na spacerze. Jedyny problem stanowi własnie jego zapach... Niby nie jestem bardzo wrazliwa na psie zapachy (każdy mój męski tymczasowicz znaczy teren więc w okolicy kojców nie pachnie) ale ten jego zapach... No cóz - jutro bedzie kąpany:lol:
-
Bo Ty Iwonko chyba pesymistka jesteś - a może akurat będzie super:multi: Trzymam kciuki - napisz jak bedziesz po:cool3:
-
Sochaczew - podhalańczyk z Azorka - mjał dopiero 4 lata ZA TM
megii1 replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy cos wiadomo o charakterze psiaka? -
Do góry Brutusku:)
-
Zaznaczam:lol:
-
Ja mam oridermyl od mojej Wetki a skąd ona ma nie wiem:shake: Ale innym psiakom poleca Surolan - np Miszka miał go zapisanego; a innym oridermyl - Piekna i Mela. Nie wiem od czego to zalezy ale uszka już prawie idealne:loveu: W kwestii książeczki niech wypowie sie Zuzlikowa bo ja nie chce przekręcić skąd miała do mnie przyjść ...:mad::angryy:
-
... i ruszamy dalej na spacerek:lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/190/7ae488c006c39a9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/106/e0404a38574b0441med.jpg[/IMG]
-
Teraz trochę odsapniemy po zabiegach pielęgnacyjnych.... [IMG]http://images38.fotosik.pl/190/fc153b21f5e4deaemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/194/c56b41f81c6bd3e3med.jpg[/IMG]
-
Spacerek szybki wieć zdjęcia trochę rozmazane - przepraszam:placz: Teraz czesanko:loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/190/39ad0cf6360b703cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/190/5ed5eb55535d5019med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/194/75e3b1e4e4c1f120med.jpg[/IMG]
-
Brutusek dziś na spacerku:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/106/ecadbf3e746542e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/194/7625ee9cf8388618med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/195/c0cbd7837d224f5dmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzlikowa']Cioteczki...już jakiś czas siedzę nad allegro dla Meluni i ciągle brak mi tego czegoś...tej jednej iskierki,która allegro ożywi...[B]trzymajcie,żeby dzisiaj to było już to!!!:oops:[/B] Meluniu...a co u Ciebie dziewuszko?...przez to allegro zaniedbałam wątek,ale megii nie da Ci się zaniedbać!!!...mam nadzieję,że się sprawujesz?![/quote] Melunia, jak zwykle grzeczna na swój sposób czyli w pojedynkę:angryy: Niestety nie dopuszczam do niej psiaków bo od kiedy rzuciła się na kaukaza samca nie wiem kogo jej już dać to testów:mad::diabloti: Poza tym jej ulubionym zajeciem są nietyle spacery co wylegiwanie się na wybiegu pod warunkiem że jest chociaż troche słońaca... do tego niezmordowana piłeczka i Mela jest mega szcześliwa. Postaram się w tygodniu wkleić jakieś zdjęcia ;)
-
Piękna też się nie moze doczekać swojego domku:loveu: Przez pierwsze dni była całkowicie neutralna w stosunku do moich suk i kaukaza ale teraz jak się przy niej siedzi nie pozwala żadnemu psu się zbliżyc. Moje głaskanie musi być na jej wyłaczność i nikt nawet nie moze sie zbliżyc. Moja owczarka próbowała i niestety Piękna ją dziabneła. Ale żeby była jasność - ona nie chce gryźć sie z psami, nie ma w niej takich chęci - ona po prostu jest zazdrosna o człowieka:loveu: i delikatnie to sygnalizuje (najpierw ostrzega powarkiwaniem):diabloti:
-
Mela mówi Dobry wieczór:) Niestety mimo postępów w kwestii czystości w kojcu Meli czasami zdarzy się co nieco w nim zrobic (przy zamknięciu na 2-3 godziny). I psiaków nadal nie lubi - dziś rzuciła się na naszego kaukaza:angryy: takze myślę że na dzień dzisiejszy powinna być jedynaczką:razz: Z milszych informacji to coraz mocniej się przytula:loveu::loveu::loveu: a wypuszczona na wybieg znajduje piłeczkę, sama ją podrzuca i bardzo się cieszy jak piłeczka poszybuje - aż szczeka:multi:
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Podnosze maleńką:) Jej kolega z kojca przyjeżdza pod koniec przyszłego tygodnia a Lenka?:loveu: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
I co powiedział? Bo nie prześledziałam dokładnie watku a moze mojej Wetce się przyda. -
WIERA- mix rhodesian ridgeback - ZNALAZŁA DOM :)
megii1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='maczech'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/662edab0dd24c4d8.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/192/662edab0dd24c4d8m.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wow, to moze jeszcze zdjęcia Dzagi uda się wstawić? Pięknie proszę :loveu: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
Wiesz, to jest na razie gdybanie bo moja Wetka nie widziała Floyda ale mówi ze jest szansa i jakąkolwiek diagnoze będzie mogłą postawić po badanich;) Ja wierze że będzie dobrze:multi: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
Melduję się:multi: też czekam na Floyda ale nic nie poradzę że dwa psiaki są na wylocie i wylecieć nie mogą. Może ktoś pomoże znaleźć im domki. No chociaż jednemu to dla Floyda będzie miejscówa. Verter jest idealny do domu z ogrodem [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/verter-wyciagniety-ze-schronu-przebywa-w-hoteliku-wspanialy-pies-szuka-domu-136842/[/url], a Brutus do mieszkania (to miniaturka owczarka)[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucony-wykupiony-od-hycla-mlody-onek-prosi-o-pomoc-145671/[/url] Wiecie, moja Wetka - znana wszystkim z wątku kaukaza Miszy:loveu: powiedziała tak łopatologicznie że te oczy u Floyda nie muszą tak wyglądac do końca życia. Moze być tak (powtarzam może być ale nie musi) że to jeden z objawów innej choroby. Podała parę ale ja zapamiętałam tylko cukrzycę. Dlatego jak trafi do nas moze trzeba mu zrobić badania krwi pod tym kątem. Moze te krople nie będa dla niego dożywotnio;) -
To jakieś fatum:angryy: dobrze że trafił do kojca po Nero;) Nie martw się o te spacery - przynajmniej będę piękna i szczupła - tyle się swieżego powietrza nawdycham. A mam tych spacerów sporo wieczorem...:razz::evil_lol:
-
Witamy:) Patinka czuje się rewelacyjnie tylko ciągle jest strasznie chuda chociaz ma apetyt i to spory. W przyszłym tygodniu będzie miała badania kału i krwi żeby sprawdzić co się dzieje:-( Ale jej waga w niczym jej nie przeszkadza - biega i bawi się z innymi psiakami, podgryza moją pudelkę i najgłośniej ze wszystkich szczeka:multi: a jak się przytula...:loveu:
-
Nie martw się - ja będę wstawiać zdjęcia, łapac go codziennie i wyprowadzać 5 razy dziennie na spacerki bo z wybiegu korzystać specjalnie nie może:diabloti::angryy::cool3:;)