Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Nero opuszcza hotelik z dwiema przemiłymi właścicielkami:)
  2. [quote name='malawaszka'][B]Czy ktoś z okolic Serocka jeździ do OS? [/B][/quote] Może być z okolic Warszawy:) Ja mogę psiaka odebrać ze stolicy:)
  3. Zaznaczam sobie moją przyszłą tymczasowiczkę:) Kiedy mnie odwiedzi?
  4. [quote name='Helga&Ares']cudna Patinka:) a co ona ma przy obróżce? adresówkę?[/quote] Adresówkę w kształcie kwiatka;). U mnie wszystkie psiaki mają adresówki ale tylko Patinka ma kwiatek:loveu:
  5. Alez cisza u Patinki :shake: a Sunia czuje się coraz lepiej - uszko zdrowe, oczka zakraplane, guzek się lekko zmniejszył a kupki które były jak woda sa już normalne ( po antybiotyku na trzustkę). A oto zdjęcie Patinki ( w trakcie drzemki) przed jej budą:loveu:: [IMG]http://images39.fotosik.pl/173/04deeef63733e049med.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images43.fotosik.pl/177/cc265d84ffcdbdeamed.jpg[/URL] Troszkę jej żebra widać :-( A z sunią się dogaduje ?[/quote] Nie martw się - trochę ją podkarmimy ;) Apetyt ma i to spory także nie będzie z tym żadengo problemu. Wiesz, ja mam swoje trzy osobiste suczki i dogaduje się z każdą - i z pudelką i z owczarkami. A jak mojego synka lubi:loveu::loveu::loveu: Ponieważ jest taka mega grzeczna i niekonfliktowa nie mieszka już w kojcu tylko biega wokół domu i śpi w budzie na podwórku. I jeszcze jedno - mimo że jest wielkim przytulakiem to w nocy rewelacyjnie stróżuje razem z kałazem Miszą:lol: Tak się razem trzymają - ona i Misza. Oni razem stróżują w nocy a moje owczarki śpią na pontonach przed drzwiami ;)
  7. Dziś Miszka miał wielki dzień - uroczyste zdejmowanie abażura:) Tu jeszcze z kołnierzem:): [IMG]http://images39.fotosik.pl/173/7e6be997b56d78d8med.jpg[/IMG] A tu już bez :multi: z kostką w nagrodę :loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/177/54d0e8dccad216dcmed.jpg[/IMG]
  8. Oto Nadinka :loveu: z moim Darkiem ;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/177/eea37f637e1a5a3bmed.jpg[/IMG] Z moją sunią Megi ;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/177/c9b797d308a618d4med.jpg[/IMG] I w czasie kolacji :lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/177/cc265d84ffcdbdeamed.jpg[/IMG]
  9. U mnie generalnie hotelik pełen ale jakby trzeba było znależć miejsce dla jakiegoś psiaka to pewnie znajdziemy:)
  10. Zaznaczam sobie bidulka :placz:
  11. Ja mam przerwę międzyurlopową także jutro postaram się porobić nowe fotki przystojniakowi:loveu:
  12. Nie martw się:) Ja jestem w przerwie między urlopowej także zajrzę i postaram się powstawiać fotki:)
  13. I ja też wczoraj wieczorem poznałam Nadinkę. Sunia po prostu rewelacyjna - mądra, ułozona, zrównoważona - można by tak długo pisać. Niestety też zakochana w moim Darku, także musi szybko odnaleźć swój dom:loveu: Nadinka jest tak grzeczna, że od paru dni nie jest już w kojcu tylko mieszka sobie przy domu, w budzie i spędza czas z moimi psiakami i z Miszką - z każdym świetnie się dogaduje - niezaleznie od wielkości i płci:multi:
  14. A tu Miszka z moim synkiem i Darkiem:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/172/4a6050e3879266f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/167/68ff58b83890b20amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/171/bf086191212f248fmed.jpg[/IMG]
  15. Obiecane zdjęcia Miszy z wczorajszego spacerku:multi: W ramach wyjaśnienia - zeby nikt nie myślał, że Misza mały jest - to mój Darek ma 192 cm wzrostu;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/171/07108c1a38a6ca69med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/167/e0f1686326771d68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/171/25b8d722015e4e3cmed.jpg[/IMG]
  16. Zebyście się nie kłóciły o gusta Miszy przedstawiam jego dziewczyne - oto Gabrysia:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/167/ecd79041f8c96ddbmed.jpg[/IMG]
  17. Verter jest wielkości dobermana :crazyeye::loveu: Co do wielkosci to są podobnieństwa :)
  18. Miszka dziś :loveu: Bez abażura - zniszczył kolejny i właśnie czekał na dostawę od Leyli :multi: Dziś tylko jedna fotka bo internet strasznie mi działa - mam nadzieję że jutro więcej;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/166/b4d18e1ed0d4bc18med.jpg[/IMG]
  19. Verterek dziś:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/170/fcad274376bb2a14med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/166/ee55db4aa79cb6d9med.jpg[/IMG]
  20. Super, bardzo się cieszę:) Ja jej wprawdzie nie przywitam bo będę z synkiem w Łebie ale mój Darek i Leyla już czekają z utęsknieniem:)
  21. A może Verter? To mój Tymczasowicz. Istne cudo, a nie pies - kiedy trzeba jest czujny ale nie szczekliwy, kocha dzieci, kocha ludzi; na spacerkach szaleje ale wie też kiedy trzeba się grzecznie położyć i odpoczywać. Ma około roku i oprócz tego że śliczny to jest jeszcze bardzo inteligentnym przystojniakiem:) Cecha charakterystyczna - uwielbia malinki, które zbiera prosto z krzaczka :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/verter-wyciagniety-ze-schronu-przebywa-w-hoteliku-wspanialy-pies-szuka-domu-136842/[/URL] [IMG]http://images49.fotosik.pl/170/565b057352e76df1med.jpg[/IMG]
  22. Zdejmie abażur jak łapka do końca się zagoi bo jak na razie zawsze kiedy zdejmujemy kołnierz chociaż na moment, przysysa sie do ran i je "rozlizuje". Żal niszczyć tyle tygodni pracy. Nasza Pani weterynarz obstawia na 2-3 tygodnie. A co tydzień, kołnierz jest teraz do wymiany. Każdy za 50 zł :shake:
  23. Dzis u Pati była Pani weterynarz. Uszka są już prawie zdrowe (jeszcze trzy dni czyszczenia i podawania leku) ale jest problem z oczkami. Leci z nich płyn, czasem galaretowaty. Nasza Pani weterynarz zdiagnozowała zapalenie powiek. Patinka ma zapisany antybiotyk, który powinien pomóc (wcześniej dostawała delikatniejsze krople ale niestety mało pomogły). Guzek przy szwie sterylkowym ładnie się wchłonął (najprawdopodobniej było to uczulenie na nić). Jeżeli chodzi o guzek na pleckach to mógł on powstać na skutek uderzenia o coś lub przez innego psiaka. Powstał najprawdopodobniej krwiaczek pod skóra. Jest to możliwe bo Patinka trochę niedowidzi :shake: W każdym razie mamy to obserwować:roll:
×
×
  • Create New...