-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nero opuszcza hotelik z dwiema przemiłymi właścicielkami:) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
megii1 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'][B]Czy ktoś z okolic Serocka jeździ do OS? [/B][/quote] Może być z okolic Warszawy:) Ja mogę psiaka odebrać ze stolicy:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie moją przyszłą tymczasowiczkę:) Kiedy mnie odwiedzi? -
Alez cisza u Patinki :shake: a Sunia czuje się coraz lepiej - uszko zdrowe, oczka zakraplane, guzek się lekko zmniejszył a kupki które były jak woda sa już normalne ( po antybiotyku na trzustkę). A oto zdjęcie Patinki ( w trakcie drzemki) przed jej budą:loveu:: [IMG]http://images39.fotosik.pl/173/04deeef63733e049med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images43.fotosik.pl/177/cc265d84ffcdbdeamed.jpg[/URL] Troszkę jej żebra widać :-( A z sunią się dogaduje ?[/quote] Nie martw się - trochę ją podkarmimy ;) Apetyt ma i to spory także nie będzie z tym żadengo problemu. Wiesz, ja mam swoje trzy osobiste suczki i dogaduje się z każdą - i z pudelką i z owczarkami. A jak mojego synka lubi:loveu::loveu::loveu: Ponieważ jest taka mega grzeczna i niekonfliktowa nie mieszka już w kojcu tylko biega wokół domu i śpi w budzie na podwórku. I jeszcze jedno - mimo że jest wielkim przytulakiem to w nocy rewelacyjnie stróżuje razem z kałazem Miszą:lol: Tak się razem trzymają - ona i Misza. Oni razem stróżują w nocy a moje owczarki śpią na pontonach przed drzwiami ;)
-
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu:Nero dziś na spacerku :loveu: -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
megii1 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
U mnie generalnie hotelik pełen ale jakby trzeba było znależć miejsce dla jakiegoś psiaka to pewnie znajdziemy:) -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
megii1 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie bidulka :placz: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ja mam przerwę międzyurlopową także jutro postaram się porobić nowe fotki przystojniakowi:loveu: -
Nie martw się:) Ja jestem w przerwie między urlopowej także zajrzę i postaram się powstawiać fotki:)
-
I ja też wczoraj wieczorem poznałam Nadinkę. Sunia po prostu rewelacyjna - mądra, ułozona, zrównoważona - można by tak długo pisać. Niestety też zakochana w moim Darku, także musi szybko odnaleźć swój dom:loveu: Nadinka jest tak grzeczna, że od paru dni nie jest już w kojcu tylko mieszka sobie przy domu, w budzie i spędza czas z moimi psiakami i z Miszką - z każdym świetnie się dogaduje - niezaleznie od wielkości i płci:multi:
-
Obiecane zdjęcia Miszy z wczorajszego spacerku:multi: W ramach wyjaśnienia - zeby nikt nie myślał, że Misza mały jest - to mój Darek ma 192 cm wzrostu;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/171/07108c1a38a6ca69med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/167/e0f1686326771d68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/171/25b8d722015e4e3cmed.jpg[/IMG]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter jest wielkości dobermana :crazyeye::loveu: Co do wielkosci to są podobnieństwa :) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek dziś:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/170/fcad274376bb2a14med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/166/ee55db4aa79cb6d9med.jpg[/IMG] -
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
megii1 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
A może Verter? To mój Tymczasowicz. Istne cudo, a nie pies - kiedy trzeba jest czujny ale nie szczekliwy, kocha dzieci, kocha ludzi; na spacerkach szaleje ale wie też kiedy trzeba się grzecznie położyć i odpoczywać. Ma około roku i oprócz tego że śliczny to jest jeszcze bardzo inteligentnym przystojniakiem:) Cecha charakterystyczna - uwielbia malinki, które zbiera prosto z krzaczka :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/verter-wyciagniety-ze-schronu-przebywa-w-hoteliku-wspanialy-pies-szuka-domu-136842/[/URL] [IMG]http://images49.fotosik.pl/170/565b057352e76df1med.jpg[/IMG] -
Dzis u Pati była Pani weterynarz. Uszka są już prawie zdrowe (jeszcze trzy dni czyszczenia i podawania leku) ale jest problem z oczkami. Leci z nich płyn, czasem galaretowaty. Nasza Pani weterynarz zdiagnozowała zapalenie powiek. Patinka ma zapisany antybiotyk, który powinien pomóc (wcześniej dostawała delikatniejsze krople ale niestety mało pomogły). Guzek przy szwie sterylkowym ładnie się wchłonął (najprawdopodobniej było to uczulenie na nić). Jeżeli chodzi o guzek na pleckach to mógł on powstać na skutek uderzenia o coś lub przez innego psiaka. Powstał najprawdopodobniej krwiaczek pod skóra. Jest to możliwe bo Patinka trochę niedowidzi :shake: W każdym razie mamy to obserwować:roll: