Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. I zaczynamy kąpiel:diabloti: Najpierw namaczanie:cool3: [IMG]http://images43.fotosik.pl/187/8e02d0b2f1a48336med.jpg[/IMG] I szamponik:p [IMG]http://images50.fotosik.pl/188/1b8ed7f22a71d527med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/183/0811ec6d2f987ceamed.jpg[/IMG]
  2. Obiecane fotki:) Najpierw przygotowanie do kąpieli:razz: [IMG]http://images39.fotosik.pl/184/31e80f594a3d3650med.jpg[/IMG] Wycinanie dredów na tyle:-o [IMG]http://images50.fotosik.pl/188/82e65d5b04aaaed8med.jpg[/IMG] Szczotkowanie:p [IMG]http://images38.fotosik.pl/183/2ddfa50d0ad22dbbmed.jpg[/IMG]
  3. U naszej Pięknej była dziś Pani weterynarz - uszka do leczenia, oczka do przeleczenia, paurki przycięte, zaszczepiona:) I wielkie zaskoczenie - wg mojej bezstronnej Wetki Piękna ma około 5 lat takze proszę o zmianę na pierwszej stronie, że nie młoda:angryy::razz: Sunia jest mega grzeczna - w ciągu dnia nie siedzi w kojcu tylko biega wokoł domu z moimi dwoma suczkami i super się z nimi dogaduje; podobnie z kaukazem Miszą na spacerkach. I jeszcze jedno- ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystośc zamknięta w kojcu. Co tu dużo pisać - po prostu psi ideał:loveu: Dzisiaj wstawię zdjęcia Pięknej:)
  4. A ja byłam dziś z Fafin na mega długim spacerku:) tylko ja i on i wiecie że on jest super grzeczny:multi: Przez pierwsze minuty troszkę ciagnął ale potem był tak szcześliwy z indywidualnego spacerku, że szedł grzecznie koło mnie i merdał wkoło ogonem. On się cieszył, że jest w końcu sam bo to troszkę zazdrośnik jest:loveu:
  5. I jeszcze trochę zdjęć:) Chyba zobaczyła rodzinkę... [IMG]http://images46.fotosik.pl/186/d7bacd456402d0e7med.jpg[/IMG] I juz jest obok:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/182/6dc5ff6d3e29e792med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/182/b52c8f90a74bcc86med.jpg[/IMG]
  6. Wstawiam obiecane fotki Suni:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/186/31416ff7fd304aabmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/186/930d26e4c852ac92med.jpg[/IMG] Tu Mała mruży oczy od lampy:loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/186/f9b2e6b39436edb7med.jpg[/IMG]
  7. Na temat uczulenia na śline doradziła żeby szyję i psyk przecierać jej mokrymi chusteczkami dla dzieci - staramy się to robić pare razy dziennie:lol: A jeżeli chodzi o reakcję na inne psiaki to na spacerze z Miszą i moja owczarką jest spokojna ale puszczania wspólnie na wybieg jeszcze nie ryzykuje:diabloti:
  8. Po 22 wstawie dziś fotki tylko teraz muszę isć na spacer z moimi tymczasowiczami:)
  9. [quote name='Jasza']Numer się zgadza. Taki dostałam od Maciaszka. A numer od Pani która dzwoniła to: 608 598 975 Jak się do jutra nie odezwie to może spróbuję do niej zadzwonić, jak myślisz?[/quote] Może to "niepolityczne" ale ja bym zadzwoniła :lol: Nie zaszkodzi;)
  10. Nie dzwoniła, a ciągle chodzę z telefonem w kieszeni także niemożliwe żebym nie słyszała:shake: A podałaś jej dobry numer (504-62-02-19)?
  11. Może ktoś podeśle tam opis i zdjątko Vertera? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-3-psy-dla-trzech-rodzin-144465/[/URL]
  12. Patinka się przypomina:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/185/665d58c3a48d0100med.jpg[/IMG]
  13. I Misza w pracy, na posterunku:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/185/a60b71dfd1515179med.jpg[/IMG]
  14. Oto kolejna sesja Miszki (cięzko mu robić zdjęcia bo nie lubi aparatu:shake:) - tym razem w czasie odwiedzin cioci Leyli: najpierw mizianko:p [IMG]http://images44.fotosik.pl/186/4e29f1237f11a413med.jpg[/IMG] potem jak codzień adorowanie Gabrysi ( a może dziś się uda:diabloti:): [IMG]http://images37.fotosik.pl/181/2da0b29988defe0cmed.jpg[/IMG] łyk kawki przed nocną zmianą stróżownia:eviltong:: [IMG]http://images49.fotosik.pl/185/51d72d70aa323b9amed.jpg[/IMG]
  15. Wczoraj u Meli była Pani weterynarz. Moze rozpisze to w punktach bo sporo tego:-(: - skóra pod szyją - wg. mojej wetki ewidentne uczulenie na własną ślinę - stąd zaczerwienienie i specyficzny zapach, - mocne zapalenie zewnętrznego przewodu słuchowego, - zapalenie spojówek, - wywinięcie dolnej powieki do leczenia operacyjnego, - grudkowate zapalenie trzeciej powieki, - narośl modzelowata na łapie - wg wetki moze to być nowotworotwórcze i lepiej przy sterylizacji wyciąć, - ogon beż śladów złamania - tak go po prostu nosi, Jeżeli chodzi o kupy to są już normalne i do tego robi je nagminnie w kojcu mimo spacerów w ciagu dnia i przebywania na wybiegu. Mela dostała steryd, który załagodzi stan szyi, uszu i oczu (dostanie go jeszcze raz) Steryd to Dexametazon oraz lek o nazwie Oridermyl do uszu. Miała tez płukane uszy. Lączny koszt wizyty to 95 zł - ogólne zgiagnozowanie psiaka, steryd, czyszczenie uszu oraz koszt oridermylu (35 zł). Tak jak napisałam steryd trzeba będzie podać jeszcze taz czyli w sumie leczenie Meli to koszt 130 zł. Pani wetrerynarz oceniłą wiek Meli na około 3 lata. Zaleciła też aby Meli po każdym posiłku i wg możliwości parę razy w ciagu dnia przecierać mordkę i szyję mokrymi chusteczkami aby ślina nie zalegała na skórze. A oto zdjęcia pacjentki:loveu:: [IMG]http://images45.fotosik.pl/185/8bee9b770ecd3348med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/186/e54977e2a701cef8med.jpg[/IMG] I jeszcze walka Meli o cenną torbę Wetki z lekami jak również smakołykami dla pacjentów;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/181/ae98fd7026eee181med.jpg[/IMG]
  16. [quote name='sonikowa']Czy jest gdzieś wątek leonbergerki Pięknej? Nie mogę znaleźć...[/quote] Też bym chciała wiedzieć gdzie ten wątek - a Piękna jest po prostu PIĘKNA!!!!:loveu::loveu::loveu: Gdybym nie miała tylu swoich psiaków już by była moja bo to psi ideał:multi: Sonikowa - zapraszam do mnie na ogladanie Pięknej i nie tylko - mieszkasz blisko;)
  17. I skóra po szyja Meli...:shake: [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/c0629998f4d9042amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/6afadb4e3bae0862med.jpg[/IMG]
  18. Nieszczęsny guzek, narośl...:placz: [IMG]http://images38.fotosik.pl/180/1c206fc46efe22ffmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/180/16460cd0781f3b93med.jpg[/IMG]
  19. I nowa, piekna, pachnąca Melania:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/185/a324008ba67acc1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/185/c5b6ed5eac728dccmed.jpg[/IMG]
  20. Teraz spłukiwanie szamponu;)... [IMG]http://images48.fotosik.pl/185/c42bcc5c79036cf4med.jpg[/IMG] małe trzepanko:diabloti:... [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/812f4d224c0ee1a1med.jpg[/IMG] wycieranko:lol:... [IMG]http://images39.fotosik.pl/181/9c23a511f292190amed.jpg[/IMG]
  21. A oto kąpiel Pani Melanii:loveu: byłą bardzo, bardzo grzeczna - prawdziwa dama:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/180/40197601ca50e771med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/185/1dfd80d8ce157a00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/185/9e1e6e34d985a9bcmed.jpg[/IMG]
  22. A od wczoraj wieczór Mela juz u mnie:loveu: Na poczatku była trochę zaskoczona sytuacją, cięzko było jej się odnaleźć, ostro szczekała na moje psiaki, a po odjezdzie Zuzlikowej płakała za nią pół nocy:shake::placz::angryy: Dzis już jest mega spokojna chociaz na razie na spacerek, wybieg i do mycia idzie sama bo boję się o moje suki i o Mele:diabloti: - jakoś mało towarzyska jest dziewczyna. Mela została dziś wykąpana także w końcu przestała smierdzieć - a zapach był z niej nie do opisania:angryy: Ale w czasie kąpieli znaleźlismy na jej łapce brzydką narośl ... Nie wiem co to jest a Pani wetrynarz będzie dopiero jutro; do tego pod gardłem oprócz tego że skóra podrazniona ma coś w rodzaju wola, a na tym ma ciemna plamkę. Przepraszam, ze tak dziwnie opisuje ale nie znam się na tym. Narośl będzie na zdjęciach niżej, a wole pod gardłem ciezko było ująć żeby psiaka nie stresować:shake: Jutro będzie więcej fachowych szczegółow:)
  23. Się nie udała bo ja się nie wyrobiłam:( teraz czekam na wydanie jedengo psiaka i przyjęcie drugiego także dziś odpada ale jutro fotki będą:lol:
  24. Lara, muszę bronić Leyle - ona opłaca co miesiąc Verterowi Fiprex dla dużych psiaków i odrobaczała go dwa razy - raz po schronisku i jeszcze raz po jakimś czasie:)
  25. Ja postaram się podjechać jutro i zrobię fotki:) Rano zadzwonię pod numer z wątku i dowiem gdzie dokładnie są psiaczki.
×
×
  • Create New...