Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Lenka zdecydowanie się uspokoiła kiedy zobaczyła moje zadowolone suczki - chyba stwierdziła że jednak jesteśmy spoko:multi: [IMG]http://images46.fotosik.pl/198/b73d7f18fd9467c3med.jpg[/IMG] Potem zrobiła siusiu; pić specjalnie nie chciała:shake: [IMG]http://images40.fotosik.pl/194/56fb44b3a638cc6cmed.jpg[/IMG] I poszła malutka spać:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/195/d8570108fe43564cmed.jpg[/IMG] Zgodnie z zaleceniami poprzednich opiekunów jest na łańcuszku bo podobno cięzko ją wyciągnąć bez niego z budy ale to chyba ostatnia jej noc na smyczy bo jak nie będzie chciała wyjsć będziemy ją raczej wyciągać przez dach. Trochę się bałam, ze nie damy sobie rady z półdzikim psiakiem ale ona naprawdę nie jest taka dzika. Mój Darek nawet przez moment ją pogłaskał:multi: Kłapie czasem zębami ale to nawet nie jest specjalnie groźne - ona bidulka po prostu się boi:placz: A poza tym jest mega słodka:loveu::loveu::loveu:
  2. Po długiej podróży Lenka jest już u nas:) Alicja z trasy informowała mnie dzielnie na jakim są etapie podróży. I tu chciałam bardzo, bardzo podziękowac Alicji za pomoc dla Lenki - bez niej małej nie byłoby dziś u nas:loveu: A wracając do Lenki to przyjechała do nas w takiej klateczce i była bardzo spokojna: [IMG]http://images46.fotosik.pl/198/718252fcd0b6043cmed.jpg[/IMG] Po wypuszczeniu z klatki ( w której przez tyle godzin się nie załatwiła) od razu walneła wielką kupę i rozprostowała kości na podwórku;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/198/4732ef8dcf553e1fmed.jpg[/IMG] A tu już pozuje:loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/199/c64daa06cc8deffamed.jpg[/IMG]
  3. Kręciołek z Piekną na wybiegu:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/195/03cef30a8c2a36e7med.jpg[/IMG]
  4. [quote name='sonikowa']A te czarne coś z uszkami położonymi po sobie, to co to?:-)[/quote] To moja osobista suczka o imieniu Megi:loveu: 3/4 owczarka niemieckiego + 1/4 belgijskiego = Megi :loveu::loveu::loveu:
  5. Teraz podajemy mu Tobrosopt ale idzie to nam wyjątkowo marnie bo to mega ruchliwy psiak:shake:
  6. I jeszcze parę zdjęc pięknej poszukiwaczki stałego domku:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/110/547d8c005335496amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/198/f08dc0253884bb25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/194/fe2993b084ecb1fbmed.jpg[/IMG]
  7. Sesja zdjeciowa Patinki z dzisiejszego spaceru:) Dziewczyna bardzo energiczna jest:multi: Oczywiście na niektórych fotkach jest też moja Kora bo Pati traktuje ją jak przewodnika duchowego :diabloti::loveu: - zaczyna być tak zadziorna i szczekliwa jak moja owczarka:mad::loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/198/aa25741297906606med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/8c03d7d365cdca83med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/194/c6b6532a7ddbe90dmed.jpg[/IMG]
  8. Dziś Piękna miała odwiedziny swoich Ciotek, które wyciągnęły ją z przytuliska. Najpierw pogadała sobie z nimi na tarasie... [IMG]http://images49.fotosik.pl/198/0a520c5a67ea06camed.jpg[/IMG] potem, zeby przygotować się do spaceru zajrzała w garnki... [IMG]http://images38.fotosik.pl/194/26c02ef88bdfa0b0med.jpg[/IMG] i mogła już spokojnie spacerować:loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/d7c699eb7fdda3f2med.jpg[/IMG]
  9. Melunia dziś:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/110/12e33b77c1f8e3b2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/198/83fe0c1f9cb1b24amed.jpg[/IMG]
  10. Verterek dziś:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/198/f29e2dcfab7aeadcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/198/20c491a9c5f65b86med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/197/72033e9aff7c69b0med.jpg[/IMG]
  11. [quote name='coronaaj']:shake:Cos sie pomylilo z tymi gabarytami...:loveu:Verterek to sredni psiaczek, daleko mu do owczarka niemieckiego:roll::roll:zywiolowy to on jest ale nie wariat:multi::multi:poprostu ciagnie do swojego czlowieka i dlatego tak sie cieszy[/quote] Tu musze polemizować - moja Kora -suka owczarka niemieckiego - jest równa z Verterem:razz:
  12. Zuzlik:) Ona była ze mną na wybiegu w celu zrobienia sesji ale niestety nie zamknałam furtki do kojcy a Mela woli obszczekiwać zamkniętych kolegów niż pozować:angryy:
  13. I jeszcze raz Przystojniak Kręcioł:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/198/ed9d6e5ec80a1e92med.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze trochę Kręciołka - na pewno na to jedno oczko widzi bo doskonale daję sobie radę w terenie - szybko biega i omija sprawnie wszelkie przeszkody - nawet Piękną:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/197/3dd9c83253a9e7eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/197/312404b60c59c45amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/197/f8b2663f47f72056med.jpg[/IMG]
  15. Zdjęcia Kręciołka z wczoraj. Przepraszam za ich jakość ale on jest taki ruchliwy ze zrobić mu ostre zdjęcie na wybiegu to wielkie osiągniecie:angryy: A do zakraplania oczek potrzeba dwóch osób bo leczyć zbytno się nie chce:shake: Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że on widzi tylko na jedno oczko i dlatego przekrzywia główkę w jedną stronę - widać to na zdjęciach [IMG]http://images37.fotosik.pl/193/d1a3decbb8fbf957med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/197/9f02db29f897f0d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/197/24122cc25534dc2emed.jpg[/IMG]
  16. :loveu:Piekna mówi Dzień dobry:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/c3517762efb7f535med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/193/2d4aa28ca98698bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/a2e9f982af6cab2amed.jpg[/IMG]
  17. Patinka mówi Dzień dobry:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/194/590df19fa6a394f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/198/57545d77d69236f4med.jpg[/IMG]
  18. Brutus mówi Dzień dobry:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/193/f6431ba1ac5c2fddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/194/f853938d4069db77med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/197/934bb4a0d3abec70med.jpg[/IMG]
  19. Mela mówi Dobry Wieczór:loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/198/1a5609757d8a2fa2med.jpg[/IMG] I ucieka...;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/bf7271862c3c3762med.jpg[/IMG]
  20. ;)A ja się z wami nie zgodzę. Mój Kacper urodził się w styczniu 2007 roku a w kwietniu tego samego roku zamarzyłam sobie większego psiaka (miałam już pudelkę Gabi), zeby sie z nim wychowywał i pojechaliśmy razem z Kacprem do Dąbrowy Górniczej z Warszawy po naszą Megi. I naprawde był czas i dla niego i dla niej. Można to jakoś zorganizować. Dodam ze teraz Kacper ma 2,5 roku i mamy 4 psy, w tym dwa w domu:lol: i myślę że wszyscy są zadowoleni. A tu chodzi o tylko jednego, małego Brutuska;)
  21. Dziś Kręciołek miał pierwszy dzień nowego i lepszego życia:loveu: na początek muszę go pochwalić ze załapał szybko, że swoje potrzeby załatwia się na spacerze lub na wybiegu - kojec czysty. Z rana Psiak został wykąpany - nie było to proste bo Kręcioł starsznie kręcony jest:diabloti:. Przy okazji mój Darek wyciął mu trochę kołtunów:angryy: nawet nie wiecie jaki on jest szczęśliwy ze moze luzem pobiegać sobie po wybiegu, potarzać się w trawie na spacerze - on naprawdę się uśmiecha:loveu: Jutro wstawię fotki:lol:
  22. Bo wynikach krwi Patinki moja Wetka powiedziała ze sunia nie ma problemów z trzustką tylko początki chorych nerek. Nie ma to raczej związku z jej chudością. Na to obstawiany jest jakiś oporny pasożyt ale żeby to stwierdzić zawieziemy kupe z trzech dni w poniedziałek do weta. Wstępnie dowiedziałam się ze trzeba będzie podawać Pati jakiś lek przez 3 dni żeby wytępić pasożyta - jeżeli to to jest przyczyna. Na razie tak ogólne. Na poczatku tygodnia będziemy wiedziec coś więcej. Dodam ze u nas Pati była dwa razy odrobaczana...
  23. Jutro weekend także porobię Meluni nowe fotki:)
  24. Dziś Patinka była na badaniach krwi - jutro a właściwie dziś odbieramy wyniki. Dorzucimy do weterynarza też kupe naszej damy bo jak wczoraj była potrzebna nie dało rady:lol: także może w końcu dowiemy się dlaczego jest ciągle taka chudziutka:placz:
  25. A i jeszcze mam pytanie co ze szczepieniami bo z tego co widziałąm to psiak ma tylko wściekliznę. Robić mu zakaźne? U mnie wszystkie psiaki są zaszczepione ale będzie chodził na spacery ... Czekam na decyzje:lol:
×
×
  • Create New...