Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Pati to super Sunia i pewnie gdyby nie moje pozostałe Lalunie przygarnęłąbym ją na stałe:p Dziś Beka nauczyła mnie wstawiać fotki takze pewnie zdjęcia Pati będą się pojawiać częściej;) Beka też robiła jej sporo zdjęć także może jeszcze jutro coś wstawi:multi:
  2. Fafi i Nero:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/161/ddb2e904aab20e0dmed.jpg[/IMG]
  3. Zdejmowanie szwów po sterylce:crazyeye: [IMG]http://images46.fotosik.pl/161/41ad35cdb640a56cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/156/250f3d0278cf53bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/157/78c5ad71b7a27e2emed.jpg[/IMG]
  4. Leni on się rozkręcił i już jest domujący:) I nie boi się żadnych psiaków;)
  5. Czyszczenie i leczenie uszek;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/160/d369e1ab6d50d08emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/156/6bb7f529b4e2a1a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/156/d444d632f5dacc3bmed.jpg[/IMG]
  6. Bliźniaczki:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/161/447a8096c044b385med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/156/0e5625add525b556med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/160/a589a47d3096dd68med.jpg[/IMG]
  7. Kurcze widzę że z tymi zdjęciami nic wczoraj nie wyszło ale dzis będę miała korepetycje z wstawiania zdjęć także może dziś sama to zrobię:) Goniu - Mysza żartowała bo Pati razem z moim suczkami biega wokół domu, wyleguje się na posłaniach pod drzwiami i obszczekuje sąsiadów (ona nie ma nawet swojego kojca) ale tak na poważnie już to jak będziesz w moich okolicach to zapraszam na wizytację:)
  8. [quote name='mysza 1']Ludzie kochani, ja nie umiem uważać na słowa, prostolinijna jestem:evil_lol: Ja byłam za kratami na wybiegu z Puszkiem a "bliźniaczki" biegaly niszcząc Twoje eleganckie rabatki:eviltong: Z moim kochanym Puszkiem [URL="http://img440.imageshack.us/i/076m.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6718/076m.jpg[/IMG][/URL][/quote] W ramach uzupełnienia opisu sytuacji - Pati i Puszek wychodzą z mojego garażu gdzie najprawdopodobniej wczesniej próbowali oboje splądrować torby z jedzeniem dla nich. Na drugim planie swiezo malowana buda na zime dla moich psiaków (jest już jedna ale ta będzie większa - idealna dla "bliźniaczek")
  9. Bliżniaczki - tego określenia mi właśnie brakowało:) Martwię się tymi guzkami - ten, który Ty widziałaś jest większy ale z drugiej strony jest mniejszy. Już sama boje się myśleć co to może być ale na razie jestem dobrej myśli i mam nadzieję że się zmiejszą. A zwróciłaś uwagę jak ona się drapie pod pachami? Nie ma żadnych zmian alergicznych a często się drapie i to właśnie pod pachami (Fiprex miała podany zaraz po przyjeździe do mnie także pchły odpadają).
  10. Mysza, to moze wstaw jakieś swoje fotki bo moje zdjęcia ma wstawić Beka ale coś się ociąga;)
  11. Mysza Ty tak nie pisz - przez kraty bo ja Gonię przez cały czas zapewniam że Pati chodzi luzem a ona się ciągle o nią martwi:mad:a Ty jeszcze o tych kratach:angryy: Ale tak na powaznie to nie wiesz co to może być ten guzek - duży jest a napewno go niebyło bo się rzuca w oczy... Jutro będzie u mnie Beka to może ona to "zdiagnozuje":roll: Wstępnie powiedziała ze może coś Pati ugryzło bo jej sunia też miała kiedyś coś podobnego i zanim doszła to weta zniknęło.
  12. Mojej Pani weterynarz nie ma do końca przyszłego tygodnia bo zrobiła sobie urlop ale jak to nie będzie się wchłaniac podjedziemy w przyszłym tygodniu do weterynarza. A wiadomo co jej sercem? Czy musi brać jakieś leki? Jak na razie leczymy uszko i oczy:shake:
  13. Gonia a nie wiesz co to mogą być te guzki przy zebrach? Miała to wcześniej? Moze ma uczulenie na ugryzienia owadów? Myślę że to nic powaznego bo pojawiło się nagle.
  14. Fryzjer moze bedzie w niedzielę bo prosiłam zeby był jak najszybciej:) Leni, doszły do Ciebie jeszcze dwie fotki?
  15. Cień jak cień:) ale ja mam wrażenie że mimo jej wszystkich przejść i kłopotów ze zdrowiem ona w końcu jest szczesliwa:) Gulka przy szwie troszkę się zmniejszyła ale pojawiły się dwa małe guzki przy żebrach. Wydaje mi się, że jak przyjechała nie miała tego także mam nadzieję że po prostu pogryzł ją jakiś owad i guzki się wchłoną tak szybko jak się pojawiły:roll:
  16. Ok:) Dzięki - nic nie mówili na sto procent bo już w czasie drogi pytałam o to Darka przez telefon. Zaszczepimy go:)
  17. Bardzo mi na tym zalezy:) Byłabym bardzo wdzięczna:)
  18. A zaszczepić psiaka można zaraz po przyjeżdzie do mnie bo moja sąsiadka jest weterynarzem; książeczkę też od razu dostanie tak jak każdy psiak u mnie. Ale niestety musi być odrobaczony mimimum 3 dni wczesniej. Uważam że wypisy na temat hoteliku są trochę niewporządku ale to Wasze prawo. Miłego wieczoru:)
  19. [quote name='ponka1']Agatko-dziękujemy!:lol:już widniejesz na pierwszej stronie. Folen-dzięki za linka do allegro Tuptusia:loveu: oraz za piękne markowe rzeczy od siostry Ketunii! linki do bazarków są podane na pierwszej stronie. [B]zaś hotelik, który się ogłasza tutaj na domanii Meggi-koło Serocka-początkowo zgodził się na przyjęcie Tutptusia-po kilku godzinach odmówił jego przyjęcia. Żal, wielki żal-nic więcej nie powiem na ten temat....informację tę dodałam na pierwszą str. drugi post.[/B] [B]Zaangażowałam nawet Neigh-w związku że mieszka blisko tej kobiety-by małego zawiozła na kons. do dr Garncarza-bo on potrzebuje leczenia okulisty-dziurę po oku trzeba zaszyc po oczyszczeniu-tak nie może chodzic!!![/B] Tuptuś skomlał, szczekał nerwowo prawie całą noc-info od Okty, były grzmoty, grad i ulewa-on upięty na krowim łańcuchu, wystraszony .[/quote] To nie do końca tak jak napisałaś:) Napisałam ze zapraszamy malucha bez szczepień w ramach wyjątku ale trzy dni wczesniej musi byc odrobaczony. I tego nie obejdę. Mam u siebie obecnie 11 psiaków i nie moge ich odrobaczać przy kazdym nowym gościu. To tylko dla dobra psów , które są pod moją opieką. I naprawdę wiem co pisze bo ostatnio za swoje dobre serce odrobaczałam 11:placz:
  20. U Werterka wszystko w jak najlepszym porządku tylko już nie moze doczekać się swojego Pana:) Mam wielką prośbę - mój mąż przy odbieraniu Vertera ze schroniskla nie dostał zaświadczenia o wściekliźnie a prowadząc hotelik musze mieć wszystkie psiaki zaszczepione. W związku z tym mam prośbę o uzyskanie jak najszybciej zaswiadczenia o jego szczepieniu na wściekliznę i przesłania go do mnie:) nie chce go bez sensu szczepić drugi raz:shake:
  21. Moja Droga:) Do mnie jedzie się jeszcze inaczej:) Wjeżdzasz od strony Warszawy do Serocka, skręcasz w ul. Nasielską w lewo, jedziesz około 3 km prze las i skręcasz w prawo w Zytnią a potem w lewo w Chabrową:)
  22. U Pati była dziś ponownie Pani weterynarz. Została ponownie odrobaczona (trzeba było, bo zawartość kup po pierwszym odrobaczeniu intenywnie się ruszała), zafipreksowana, miała czyszczone i zakraplane uszka (robimy to też sami dwa razy dziennie ale z Panią doktor łatwiej) i oczka i co najważniejsze miała zdejmowane szwy po sterylce. Szczerze to niezbyt ładnie to wygląda bo przy szwie Pati ma podłużną gulę wielkości małej pięści... Nie jest to napewno przepuklina. Moja Pani weterynarz podejrzewa ze może to być bądz reakcja na nić, którą sunia była zaszywana podczas sterylizacji bądz też, co bardziej prawdopodobne że zrobił się tam krwiak , który z czasem się wchłonie. Mamy czekać i obserwować. A poza tym Pati jest po prostu szcześliwa - cały dzień chodzi za moją owczarką - po prostu nie odstepuje jej na krok a jak moja Kora się położy Pati kładzie się jak najbliżej niej. A moja Kora , która generalnie jest idnywidualista, toleruje to a nawet chyba taka obstawa jej się podoba. Kiedy ktoś przechodzi koło ogrodzenia mojej działki Pati szczeka razem z moimi psami:) W ciągu paru dni pobytu zrobiłam Pati sporo zdjęć ale ponieważ nie umiem jeszcze ich wystawiać mam nadzieję że Lu Gosiak zrobi to w najbliższej przyszłości:)
  23. Mi pasuje jak najbardziej 12 w piątek. Mój Darek jest cały czas w domu. Tylko nie możesz być później bo około 13-13:30 jadą z Leylą i Kałkazem do lekarza do Warszawy.
×
×
  • Create New...