-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze zdjęcie Verterka takie niewyraźne ale on naprawde szybko biegł a za nim Fafi- nawet go troszkę widać na tyłach :crazyeye: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek w biegu) [IMG]http://images50.fotosik.pl/168/a5316f995d37c2b6med.jpg[/IMG] -
Fafi dziś z Verterem na wybiegu;) [IMG]http://images44.fotosik.pl/168/b19b0cb1741810a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/163/02410072b3289319med.jpg[/IMG]
-
A potem stwierdził że już nie chce spacerować i ... połozył się:angryy: I wiecie nic tak na niego nie działa jak robienie zdjęć - jak tylko zaczęłam wstał i poszedł dalej :lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/168/9b5070e488aca9ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/168/31bb2a574697c5a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/164/6ec9336a97146e44med.jpg[/IMG]
-
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nero na grupowym spacerku:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Leyla zapłaciła za wściekliznę Vertera i Fiprex ze swojej deklaracji:) -
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super:) Trzymam kciuki:) -
I jeszcze trochę fotek:) Wiecie , on jak na takiego wielkiego psa nawet ładnie idzie na smyczy i wyglada tak jakby nigdy nie był na spacerze - był zafascynowany wszystkim wkoło:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/167/72db173bb027cae6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/166/5f13729f9ebadc90med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/163/60f0e9f7f9354004med.jpg[/IMG]
-
Leyla, zaraz jak zaraz:) Misza dopiero wrócił ze spaceru bo jak się zorientował, że już wracamy to się zaparł i nie chciał:angryy: Nie wiedzieliśmy co zrobić bo on po prostu nie chciał iśc i już. Ja wróciłam do domu z innymi psami a Darek z nim rozmawiał. Za chwilę zadzwonił do mnie, że rozmowa nic nie daje i zeby zabrać kiełbasę. Misza owszem za kiełbasą szedł ale po każdym kawałku w tył zwrot. Więc ja zostałam z Miszą, a Darek poszedł po kaganiec bo chciał go zanieść na rękach do domu:cool3: No i ja z nim sobie porozmawiałam:evil_lol: Najpierw rzucałam mu kiełbasę w kierunku domu co pare metrów - przesuwał się, potem trochę go pociągnęłam żeby wiedział że on tak do końca nie rządzi i ... stał się cud. Misza zaczął iśc grzecznie do domku i do tego merdająć ogonkiem:lol: W czasie jednego spaceru zjadł cztery spore kiełbasy ale nie dało się inaczej:loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/162/1765620d4a8fc8bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/163/807ab9b3124abff0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/162/2760f96705ff4536med.jpg[/IMG]
-
Z Fafim to jest tak że nie dość, że dogaduje się z suczkami to lubi go też Kaukaz Misza i Verter - jakoś sie do siebie przyzwyczaili:) Jedynie od okowatego Nero musi być izolowany bo się biją:angryy:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Nie ma szans - preferuje suki, których mam trzy:) do tego 7 tymczasowiczów także proponuję intensywnie szukać domku:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Za wścieklizną i Fiprex zapłaciła Leyla z deklaracji:) -
Niestety były kołtuny i dredy :( ale szybko odrosną :lol:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter był dziś u weterynarza - był zaszczepiony na wściekliznę. Według Pana weterynarza ma około roku:) W ciągu dwóch tygodni trzeba mu powtórzyć szczepienia na choroby zakaźne, które miał robione w schronie. Mamy na to zieloną światło? Jak się tego nie zrobi zabezpieczenia przed chorobami nie będzie :placz: Koszt 60 zł. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
I obiecane jedzenie malinek - on je uwielbia:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/163/b135758c18ef5c79med.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy spacerek Vertera plus jedzenie malinek z ciocią Leylą :loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/159/43455b98543b71b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/159/8861f4443bf37244med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/163/71abe3be059e2ab6med.jpg[/IMG] -
Fafi się bawi - z moją pudelką:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/159/0c63a0d6a9426179med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/163/8661eb34c54e66femed.jpg[/IMG]
-
i jeszcze gryzienie kostki:lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/159/1fea30ad3b9a6101med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/163/c57eb52ac9e519f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/163/d02e72a09f74886bmed.jpg[/IMG]
-
CDN:lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/159/1ef4106a0d661e30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/159/f032ae46a754ea0bmed.jpg[/IMG]