Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Podnosze przystojniaka:loveu:
  2. Fafi, do góry:) szykuj się na sesję zdjęciową bo dziś wieczorem wracam:multi:
  3. Poniewaz jest tez ewentualnośc ze Sokrates przyjedzie do nas - to my mamy kameralny hotelik - cztery duże kojce, z ciepłymi budami metr od domu, wybieg ponad 1500 m i wkoło pola i lasy idelane do spacerków:) resztę szczegółow zna Lu Gosiak:lol:
  4. Zaznaczam sobie wątek i jakby była potrzeba zapraszam do nas:lol:
  5. No własnie może ten kojec na teraz nie jest zły - potem - jezeli nie znalazlby domku - przyjechałby do mnie:)
  6. Zaznaczam sobie sunie:placz:
  7. Wow:) Super:) Dobrze że trzymalam kciuki:) Teraz bedzie już coraz lepiej w jej życiu:loveu:
  8. Jak Melania znajdzie domek to zapraszamy do nas:lol: Jak pójdzie jej tak szybko jak Nadii to będzie to naprawdę szybko:)
  9. Taka techniczna to ja nie jestem ale przeslij mi adres mailowy na pw to po prostu przemejluje ładniejsze zdjęcia Patinki - wtedy bedzie dobry rozmiar?
  10. A jak sytuacja z jej ogłoszeniami? Ma wszystkie mozliwe? Jak wrócę z urlopu powstawiam nowe fotki :loveu:
  11. To żaden problem bo Fafi lubi dzieci - zostało to sprawdzone na moim 2,5 letnim synku. I jest bardzo delikatny:loveu: I lubi sie przytulac:loveu:
  12. Wiem od Darka, że pan Tomek był około 20 minut temu w Grodzisku Mazowieckim także u nas może by najwczesniej około 21. Mam nadzieje, ze Nadia opusci mojego Darka bez łez bo strasznie jest w nim zakochana. Doszło juz do tego, że powarkuje na psy, ktore się do niego zblizaja;) i jak już uda mu sie jakiegoś pogłaskac to wpycha głowe tak, żeby ona była głaskana:diabloti:
  13. [quote name='maciaszek']A czy Fafi występuje na jakichś zdjęciach na tym wątku? Bom ciekawa, który to psiak (skoro z Katowic)?[/quote] Z tego co pamietam to z Katowic:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-terierka-mix-sznaucerka-fafi-prosimy-o-pomoc-w-oglaszaniu-141262/[/URL]
  14. Sytuacja się niestety nie zmieniła ale niewiadomo czy jeden tymczasowicz który miał do mnie dojechac w ogóle przyjedzie; sytuacja drugiego tez jest skomplikowana takze mogę wam wstępnie zaproponowac miejsce od 24 sierpnia:)
  15. Miszka czuje się juz coraz lepiej:lol: wybrał juz sobie osobistą budę przed domem i mimo, ze nie ma w sobie w ogóle agresji to jak jakis pies chce do tej budy wejśc powarkuje:diabloti: Tylko powarkuje ale moim suczkom to w zupełności wytarcza. Potrafi sie też obrazic - wczoraj trzeba było wyciąga go podstepem z budy do szczepienie (jak widzi Panią weterynarz to ucieka do budy i się barykaduje:mad: - poprzez cos smacznego do zjedzenia... i obraził się chłopak na Darka. Przez pare godzin nie wychodził wogóle z budy nawet na mizianko:evil_lol::eviltong:
  16. Fafi tak się zaprzyjaźnił z Vetrerem (wiekszym psiakiem z katowickiego schroniska) że mimo posiadania swojej osobistej budy - wybrał sobie miejsce do spania w budzie Vertera i od jakiegos czasu panowie sypiaja razem::lol::lol::lol:
  17. Verter tak się zaprzyaznił z Fafim (sredniej wielkości szorsciakiem też z katowickiego schroniska) że mimo ustawionych w kojcu dwóch bud, obaj spią w budzie Vertera:loveu: Za to bude Fafiego Verter obgryza codziennie i wkońcu bedzie chyba tylko jedna buda :placz:
  18. Podnoszę Przystojniaka :loveu::loveu::loveu:
  19. Niezaleznie od tego kiedy suczka przyjedzie -miejsce i tak na nią czeka i jej nie przepadnie także z tym nie ma problemu. Moze te finanse zaczną sie teraz polepszac bo koniec wakacji, ludzie wracają , psiaki sie wyadoptowują i można deklarowac na inne;)
  20. Na dzień dzisiejszy miejsca na dłużej brak ale może sytuacja zmieni się w weekend takze zaznaczam i dam znac jak miejsce jeszcze bedzie potrzebne bo psiak tak piekny że powinien szybko znaleźc właściciela:loveu:
  21. Miejsce na suczkę już czeka:) Olga Ty już się nie targuj - sunia płaci 10 zł za dzień:)Ona bedzie miała u mnie prawie domowe warunki (w ciagu dnia będzie z moimi psiakami koło domu) i porzadną karmę;) Napewno bedzie szcześliwa i zaufa czlowiekowi:multi:
  22. Po pierwsze to przepraszam że nie ma nowych zdjęc Fafiego ale jestem teraz w górach; a po drugie to Verter jest ciagle w hoteliku ale za to onkowaty Nero znalazł dom:)
  23. Miszka stróżuje na siedząco:loveu::loveu::loveu:... [IMG]http://images46.fotosik.pl/178/b58863a249fcd223med.jpg[/IMG] Czasami na leżąco:lol::lol::lol:.... [IMG]http://images41.fotosik.pl/174/81519638eeae7983med.jpg[/IMG] A czasami musi odpocząć od ciężkiej pracy :evil_lol::lol::loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/174/d3400f0a807c8d75med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...