-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Ale tam też są psy , może pani się akurat w Gaji zakochala ?? Sama nie wiem , odpisze jej izobaczymy co dalej napiszę , a poźniej wy podejmiecie decyzję co?
-
Poprawiłam , może być ?
-
Jak dobrze pójdzie to wieczorem wyślę odpowiedź , napisałam coś takiego : Witam , Gaja szuka kochającego domku , gdzie będzie miała zapewnione dobre warunki i miłość opiekuna ponieważ jest w schronisku , nie chcemy za nią pieniędzy , musiała by pani jedynie pokryć koszty transportu Gai i wyrobienia jej paszportu, jest trochę nieśmiała, ale jak się do niej rękę wyciągnie to podejdzie i da się pogłaskać, a później to już sama ponagla łapką, taki mały pieszczoch. Ma około dwóch lat . Chciała bym też wiedzieć w jakich warunkach była by Gaja , czy w domu , czy na podwórku , czy była by z panią przez cały dzień ? Czy jest pani w stanie zapewnić jej opiekę weterynaryjną ? Pozdrawiam Anna Kłopotowska Może być ?
-
a jakie są te koszty ? Już kogoś szukam
-
Nie wiem , ja się nie nadaję ,a myślicie o tym domku na poważnie ? Jak kogoś znajdę to dam znać , tylko napisz mi po Polsku odpowiedź
-
mówiłam ,że domki będą się biły i co najlepsze domki z całego świata:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przelew dostałam , bardzo dziękuję w imieniu Kory i Amisia
-
dostałam takiego @ w sprawie Gaji ( chyba bo w odpowiedzi na jej ogłoszenie ) , niestey ja tylko po Polsku: Hello. I am Lisa Burnett, from California. I Will like to know the condition of the Pet and i will be paying you through PayPal or Bank Transfer... And i will take care of all Shipment Preparations for the pet to my home in : Name : Lisa Burnett Address : 6390 Parkcreek Cir, City : Citrus Heights State : California Zip-Code : 95621 Country : United State Email me with more information about the pet on this Auction Site .And also get back to me with the actual price you are willing to sell the pet. Thanks Get to mail me back soon at my [email][email protected][/email] . Lisa Burnett
-
Dokładnie , chociaż ja się czasem zastanwiam jak Tymuś to przeżywa , np. przez 5 miesiecy nigdy nie szczekał jak dzwonił domofon , po ty jak mu zabrali pierwsze 4 szczeniaki ( w przeciągu tygodnia) karzdy dźwięk domofonu obszczekuje z 10 minut , tak jak by chciał wszystkich odstraszyć
-
Ja nie wiem czy on taki szczęśliwy jak mu pancia przynosi cały czas do domu jakieś małe bestie które go męczą , a jak się już przyzwyczaji to mu maluchy zabierają
-
Nie wszystkie ogłoszenia są już aktywne , więc sprawdźcie jutro;) , Gaja jest przecudna , domki się będą o nią biły :evil_lol:
-
Tu były głównymi uczestnikami akcji "zerwijmy łańcuchy" moje dwa dzielne miśki
-
Ogłoszenia wykupione przez Talcott : 1 [url]www.alegratka.pl[/url] 2 [url]www.eoferty.com.pl[/url] 3 [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] 4 [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] 5 [url]www.adopcje.org[/url] 6 [url]www.mojpupil.pl[/url] 7 [url]www.zwierzeta.low.pl[/url] 8 [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 9 [url]www.spacerek.net[/url] 10 [url]www.przygarnij.pl[/url] 11 [url]www.nasipupile.pl[/url] 12 [url]www.owi.pl[/url] 13 [url]www.zwierzeta.5aleja.pl[/url] 14 [url]www.adin.pl[/url] 15 [url]www.adpedia.pl[/url] 16 [url]www.neeon.pl[/url] 17 [url]www.e-zwierzak.pl[/url] 18 [url]www.morusek.pl[/url] 19 [url]www.isu.pl[/url] 20 [url]www.dwukropek.pl[/url] Dodatkowe na wypadek gdyby któreś nie poszło : [url]www.hodowcy.com.pl[/url] [url]www.rubryk.pl[/url]
-
Muszę nie skromnie powiedzieć ,że przepiekne te moje dzieciaki:oops::evil_lol:
-
Bardzo słodka , a ja mam dodatkowo słabość do takich szorściaków , bo sama mam takiego w domu
-
Zaraz się biorę za ogłoszenia , a Gaja nie jest bardziej terierkowata niż sznaucerkowata ?
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
Tymonka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia wykupione przez Chita : 1 [url]www.gieldaogloszen.pl[/url] 2 [url]www.adopcje.org[/url] 3 [url]www.mojpupil.pl[/url] 4 [url]www.zwierzeta.low.pl[/url] 5 [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 6 [url]www.spacerek.net[/url] 7 [url]www.przygarnij.pl[/url] 8 [url]www.nasipupile.pl[/url] 9 [url]www.owi.pl[/url] 10 [url]www.pajeczyna.pl[/url] 11 [url]www.petworld.pl[/url] 12 [url]www.adin.pl[/url] 13 [url]www.adpedia.pl[/url] 14 [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url] 15 [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] 16 [url]www.sprzedasz.pl[/url] 17 [url]www.neeon.pl[/url] 18 [url]www.e-zwierzak.pl[/url] 19 [url]www.morusek.pl[/url] 20 [url]www.bono-polska.pl[/url]. I dodatkowe , na wypadek gdyby któreś nie wyszło : [url]www.isu.pl[/url] [url]www.dwukropek.pl[/url] -
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
Tymonka replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co , w końcu to bazarek -
nie ten maluch już ma domek , były cztery , ale na szczęście wszystkie w nowych , super domkach .
-
Wreszcie dotarłam na wątek , nie mogłam go znaleźć od paru miesięcy , u Tymusia wszystko ok , wysłałam właśnie zdjęcia do Ika&Sonia , a tu album Tymusia : [url]http://www.pupile.com/Psy/tymek5[/url]
-
[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom
Tymonka replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia wykupione przez diana79 już zrobione 1 [url]www.adopcje.org[/url] 2 [url]http://www.eoferty.com.pl[/url] 3 [url]http://www.kupsprzedaj.pl[/url] 4 [url]http://www.mojpupil.pl[/url] 5 [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] 6 [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] 7 [url]www.spacerek.net[/url] 8 [url]http://www.przygarnij.pl[/url] 9 [url]http://owi.pl/dodaj/drobne[/url] 10 [url]http://www.pajeczyna.pl[/url] 11 [url]http://www.pineska.pl[/url] 12 [url]http://portal.animalia.pl/[/url] 13 [url]http://www.petworld.pl[/url] 14 [url]www.adin.pl[/url] 15 [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url] 16 [url]http://rzeszow.olx.pl[/url] 17 [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] 18 [url]www.sprzedasz.pl[/url] 19 [url]www.neeon.pl[/url] 20 [url]www.e-zwierzak.pl[/url] -
Dobrej nocki maluchu !
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Tymonka replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url] -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Tymonka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa , ale może się komuś przyda taki bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177455-Tanie-ogA-oszenia-pojedyA-cze-i-w-pakiecie-Zapraszamy-do-30-01-09?p=13869236#post13869236[/url]