Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Piękny jest .Coraz bardziej mnie rozbrajają te psiaki , chyba ze względu na Tutka , a kiedyś się ich bałam .
  2. Nikt do maluchów nie zagląda
  3. Dzięki Gosia , zapomniała bym , następnym razem poproszę bazarek na lecytynę dla mnie:evil_lol: napisz mi jeszcze smsa rano jak możesz :oops:
  4. Aniu to ja Ci jutro dam w schronisku pieniądze , ok? i pamiętaj żebym Ci dała resztę z bazarku od majki i za twój bazarek
  5. za allegro dla astów moę zapłacić , 14 zł tak?
  6. Przepraszam że tak długo :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/239/c6bc9a8427a38f31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/238/433a215093d5b43a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/243/8b97ab8139fb90d5.jpg[/IMG][/URL]
  7. wow , super zdjęcia Fiodora , a ja tak po cichu marzę ,że niedługo będę oglądać takie z djęcia z Muszkieterem w roli głównej .
  8. [quote name='ewab']No chyba, że się facio zrzecze. Tylko, trudno go dorwać, bo jeszcze rzadziej zagląda do "domu". .[/QUOTE] Właśnie o to mi chodziło .
  9. Wpłaciłam włąśnie swoją deklarację , za grudzień i styczeń .Proszę o przypomnienie w lutym , chociaż mam nadzieję że już nie będzie potrzebna bo Zosia będzie w swoim domku !!
  10. Fiodor jeszcze nie rozumie co się dzieje , nowe miejsce , nowi ludzie , napewno już strzelają , to dla niego ogromny stres , myślę że dwa trzy dni i będzie wszystko w pożądku .
  11. [quote name='ocelot'][color=red]fiodor został adoptowany!!!!!![/color][/QUOTE] WOW , super , tyle czasu już siedział , teraz czas na Muskietera !!
  12. Puściutko , Amiś taki cudny , a nikt go nie chce , może w nowym roku dopisze mu szczęście !!:happy1:
  13. Puściutko , Amiś taki cudny , a nikt go nie chce , może w nowym roku dopisze mu szczęście !!
  14. [quote name='Doda_']Dlugo mnie tu nie bylo.. jaki piekny pies !!! Jutro bazarek sie konczy. Czy Krzywołapek nadal potrzebuje pomocy finansowej?[/QUOTE] Już nie potzrebuje , zostały tylko szczepienia , ale to ja pokryje , karmy ma jeszcze przynajmiej na miesiąc , a innym psiakom się przyda
  15. [quote name='NusiaiJa']to Je się zgłoszę po jakieś witaminy dla Milki, a szampon...może jakiś mały. kiedy mogę podejść?? [B]Dziękujemy Pani B. za pamięć i takie cudowne dary!!!!![/B][/QUOTE] A będziesz w niedzielę w schronisku ? Może tam Ci podam ??
  16. Dziewczyny , dostałam dzisiaj w zoologiku szampony i witaminy dla psiaków , to jak któryś psiak będzie szedł na tymczas to dajcie znać podrzuce . Czarek już dostał ( zostawiłam jak go odwoziłyśmy)
  17. to teraz proszę trzymać kciuki nie tylko za maluch , ale też za to żebym szybko załatwiła wszystkie formalności
  18. Bojusek był by u mnie , niestety mogę go wziąść dopiero za miesiąc , mój hotelik dopiero w przygotowaniu .
  19. Psiak został dwa razy sprowadzony do pionu i już jest w pożądku , ale nowy właściciel musi umieć wychować takiego psiaka , to napewno
  20. Chyba jednak nie , jakoś nie mam zaufania do założycielki wątku ( nie bez powodu)
  21. Staszku , życzę Ci w te święta , najlepszego domku pod słońcem !!!
  22. Trzymam mocno kciuki za Staszka , musi być dobrze , teraz już musi ...!
  23. Aniu , tu jest też twoja ogromna zasługa , jak by nie twój wątek i zaangażowanie , nikt by o Czarku nie wiedział
  24. [quote name='AlinaS']Zdjęcia z pewnością nie oddają całego uroku Cezara czarusia. Podejrzewam że każdy kto go pozna będzie natychmiast zakochany w czarusiu[/QUOTE] Inaczej się nie da , on ma miłość w oczach , a chyba najwspanialsze było to jak kładł łepek na moich kolanach z taką ufnością .
×
×
  • Create New...