[quote name='Doda_']Dlugo mnie tu nie bylo.. jaki piekny pies !!!
Jutro bazarek sie konczy. Czy Krzywołapek nadal potrzebuje pomocy finansowej?[/QUOTE]
Już nie potzrebuje , zostały tylko szczepienia , ale to ja pokryje , karmy ma jeszcze przynajmiej na miesiąc , a innym psiakom się przyda