Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. DEKLARACJE STAŁE (potrzeba 300, by pojechał do Czarodziejki) 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl 30 - Mama Anja2201 10 - paulinken 50 - reniax1 10 - Atomowka 25 - viola005 20 - magden 10 - go-ja 20 - managua 5-majki1510 15 -1000days Razem : 205 zł Brakuje 115 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE: 50- magden 35 wiolabiszop 1barto -115 zł Razem 200zł
  2. Założyłam Pixelowi wątek na forum wizaż (czy jakoś tak) i jest pierwsza deklaracja stamtąd , 15 zł miesięcznie -1000days
  3. DEKLARACJE STAŁE (potrzeba 300, by pojechał do Czarodziejki) 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl 30 - Mama Anja2201 10 - paulinken 50 - reniax1 10 - Atomowka 25 - viola005 20 - magden 10 - go-ja 20 - managua Razem : 185 zł Brakuje 115 zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE: 50- magden 35 wiolabiszop Razem 85 zł Ja już wpłaciłam za 5miesięcy z góry -50 zł
  4. Pieniądze zbieram ja , zaraz wszystko uporządkuje .
  5. ................................. . Tylko co jeśli okaże się ,że pies ma domek ?? Może wtedy pieniążki przekażemy suni której też grozi uśpienie , ale ma więcej czasu bo podchodzi pod rasową ?
  6. Poprawię się , następnym razem dostanie tą świąteczną :D:D
  7. Ciotki proszę zajrzyjcie do staruszka z mojego banerka , mamy bardzo mało czasu na pomoc ,a brakuje deklaracji :( Może ktoś z tego wątku chciał by swoją deklarację przenieść na staruszka - Pixelka , nie pozwólmy go uśpić !!!!!!!
  8. nr konta powysyłam po południu jk się dopcham do laptopa bo tam mam , a teraz TZ zawzięcie gra i nie ma szans na przerwę:D Czarodziejko napisz jeszcze czy 300 zł z karmą twoją czy naszą??
  9. Dzięki cioteczki , że jesteście , już niewiele nam brakuje .Czarodziejko napisz proszę gdzie jest twój hotelki , DT ?? Muszę transportu poszukać , a nie wiem gdzie:roll:
  10. Bardzo dziękujemy :) DEKLARACJE STAŁE : 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl Mama Anja2201- 30 zł paulinken -10 zł reniax1 -50 zł Razem : 110 zł
  11. Klusek je kolację:D [URL=http://img139.imageshack.us/i/p1090930.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1345/p1090930.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/305/5dad900ed277fe12med.jpg[/IMG][/URL]
  12. DEKLARACJE STAŁE : 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl Mama Anja2201- 30 zł paulinken -10 zł Razem : 60 zł
  13. Ja proponuję Pixel , jakoś tak mi pasuje . DEKLARACJE STAŁE : 5 - Bjuta 10 - Anja2201 5 - Beataczl Mama Anja2201- 30 zł Razem : 50zł
  14. Dzięki ,że jesteście , więc co zbieramy , mamy tydzień , a macie pomysł gdzie go umieścić jak już uzbieramy ?? DEKLARACJE STAŁE : Bjuta -5 zł Anja2201-10 zł Razem : 15 zł
  15. Bjuta my walczymy ze schronem już bardzo długo o normalne traktowanie psów , toz też walczy , niestety mają prawo usypiać staruszki bo jest przepełnienie :( Marzę o DT dla psiaka , ale wiem ,że będzie ciężko , hotel?? Nie mamy nic , a przez tydzień nie wiem czy się uda .Watek założyłam bo nie mogłam inaczej . Dwa miesiące temu wyciągałam z tego schronu 15 letnią Kiarę była w okropnym stanie , u mnie odżyła odmłodniała i wiem ,że warto te psiaki wyciągać .
  16. Bardzo proszę o pomoc , psiak ma wyrok i tydzień na odwołanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-([/url]
  17. Psiak z naszego schronu ,bardzo proszę o pomoc , psiak ma wyrok i tydzień na odwołanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-([/url]
  18. Bardzo proszę o pomoc , psiak ma wyrok i tydzień na odwołanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-([/url]
  19. Bardzo proszę o pomoc , psiak ma wyrok i tydzień na odwołanie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-([/url]
  20. [url]http://img375.imageshack.us/img375/8895/staruszek.jpg[/url] Wiek: 10-12 lat Płeć: pies Wielkość: mały -średni Województwo: Łódzkie Szuka domu:. bardzo pilnie DT , za tydzień psiak będzie uśpiony Stan zdrowia: nie znany Kastracja: brak Stosunek do zwierząt:nie znany Stosunek do dzieci: nie znany Dla kogo: nie znamy psiak w ogóle więc ciężko powiedzieć Gdzie przebywa: schronisko w Tomaszowie Maz. Kontakt: 798-211-667 [email][email protected][/email] Link: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-([/url] Uwagi: Pies od tygodnia jest w schronie , leży w boksie nie wstaje , nic go nie interesuje , poddał się . Nie wiem o nim prawie nic , ale bardzo chcę mu pomóc .
  21. Bardzo wszystkich proszę o zainteresowanie się tym psim staruszkiem który dostał wyrok , za tydzień czeka go strzykawka :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-(?p=14893047#post14893047[/url]
  22. Jak tam Omen dzisiaj ???? Tymczasem bardzo wszystkich proszę o zainteresowanie się tym psim staruszkiem który dostał wyrok , za tydzień czeka go strzykawka :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/187661-Za-stary-by-dosta%C4%87-szans%C4%99-Przez-schron-skazany-na-%C5%9Bmier%C4%87-(?p=14893047#post14893047[/url]
×
×
  • Create New...