-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Tymonka replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
sie robi , zaraz wszystkich deklaracji poszukam i tu wkleję:)_ -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję ,że nie chodzi o Milkę ?? -
czyżby Śliniak nauczył się od wuja Tymona noszenia biżuterii ?? Mój Tymuś uwielbia nosić korale , duże i kolorowe:)
-
Dla mnie to zawsze będzie maluszek z krzywymi łąpkami który się zawsze kładł za plecami i podgryzał za kostki:D
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Tymonka replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omenku , zdrowiej chłopaku szybciutko .Może jakiś bazarek szybki??? -
Super , bardzo się cieszę :) Daj znać jak się umówicie . A kiedyś Tutunia odwiedzę napewno , mojego maluszka kochanego:loveu::loveu:
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa'] mojego psiego "dowodu" nie zabezpieczono...... :( nie widziałam go już cztery miesiące..... ale próbujcie.........[/QUOTE] Gosiu jakiego twojego psiego "dowodu"?? -
Kasiu nam chodzi o to ,że będziecie mieć ogromny problem jak wsza sunia cieczki dostanie , a czasem wystarczy chwila nieuwagi i są później maluchy , psów w czasie cieczki nie można nawet na 5 minut zostawić samych , były przypadki gdzie pies drzwi wyważył żeby się do suczki . A szczeniaki po Tutku były by na 90% chore , a ja dobrze pamiętam co znaczyło leczenie tutka , ile on się wycierpiał , ile ja się namęczyłam , jeżdżenie po wet. leki, masaże , noszenie cały czas na rękach . No i koszty też nie były małe.
-
Nikt nie mówi ,że tak napisałaś Kasiu , nikt Cię nie oskarża , poprostu na dogo było już wile przypadków ,że nowy właściciel nie zdążył psa wykastrować i pojawiały się szczeniaki , a my nie po to walczymy z bezdomnością ,żeby pozwalać na pojawianie się następnych kundelków , a tutek ponieważ rodowodu nie ma jest kundelkiem .I tylko o to nam chodzi mam nadzieję ,że niedługo napiszesz , że Tutek już po zabiegu . Jeśli jest to problem finansowy to napisz , pomożemy oczywiście .
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Tymonka replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
NiJaSe trzymaj się , musi być dobrze . Przecież musisz mieć niedługo czas ,żeby się z nami pod Obi spotkać , wytłumacz mu ,że nie ma czasu na chorowanie. -
Ciotki ja się bardzo postaram jutro pojechać na stację co by się upewnić ,że niunie nie wróciły , jeśli okaże się ,że żeczywiście są w nowych domkach , to może część chociaż deklaracji jednorazowych przekażecie Omenowi?? Na ciotkę NiJaSe zawsze można liczyć , nigdy nie odmówiła pomocy , teraz jej ta pomoc jest pilnie potrzebna . [QUOTE]prosze o pomoc dla Omena [url]http://www.dogomania.pl/threads/1865...0#post14765660[/url][/QUOTE]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Tymonka replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję ,że Omen szybko wróci do zdrowia . U takiej cioteczki to raczej wyjścia niem ma:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Tymonka replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Witaj Omenku, zdrowiej szybciutko , dostałam od mojej mamy 30 zł na jakiegoś psiaka w potrzebie , ja mam zdecydować na jakiego , więc decyduje Omenku ,że ty je dostaniesz , niewiele ale zawsze coś . -
[URL=http://img532.imageshack.us/i/p1090533.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/4019/p1090533.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/p1090674o.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7936/p1090674o.jpg[/IMG][/URL] [B]i niunia trochę colakowa??[/B] [URL=http://img85.imageshack.us/i/p1090622.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2666/p1090622.jpg[/IMG][/URL]
-
Maluszki z kwarantanny : [URL=http://img37.imageshack.us/i/p1090472n.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8024/p1090472n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/p1090483c.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1502/p1090483c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/p1090488.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/999/p1090488.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1090489m.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1350/p1090489m.jpg[/IMG][/URL]
-
Sara: [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1090361.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4425/p1090361.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1090381a.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/407/p1090381a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/p1090397f.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5049/p1090397f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1090447.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3011/p1090447.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/p1090453p.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8009/p1090453p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/p1090464.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1562/p1090464.jpg[/IMG][/URL]
-
Berta: [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1090323l.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/9936/p1090323l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/p1090364.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7637/p1090364.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1090370.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4554/p1090370.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1090426.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/16/p1090426.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj , albo jutro skontaktuje się z Kasią i pogadam o kastracji w końcu to punkt umowy , więc jest obowiązkowa.
-
[quote name='NusiaiJa']tym bardziej, że gdyby były małe po Śliniaczku to przecież jest duże prawdopodobieństwo, że będą takie "powyginane" jak on.[/QUOTE] Gosiu nie prawdopodobnie , tylko na 90% tak nam powiedział wet który leczył Tutka -Śliniaka