Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Aniu to nadal duża psia przytulanka , a jego ulubione zajęcie to przechodzenie między nogami , a najfajniej wtedy kiedy jest na smyczy i może kogoś poplątać :D
  2. [quote name='obraczus87']Nie bronie Aliny, jednak pies ktory sie nie rusza moze byc grybu... u Owieczki Portosek tez schudl, bo... Portos nie usiedzi w miejscu dluzej niz 5 minut. Aniu czyli Portosek bedzie u Ciebie??[/QUOTE] Chyba chodziło Ci o Czarka? Nie Czaruś jedzie wieczorem do Donki5 u mnie tylko przystanek :) Chociaż jak bym miała chociaż jedno pomieszczenie w domu wolne to już bym go nie oddała . A jeśli chodzi o oskarżanie Aliny to broń Boże nie o to chodziło , chodziło mi o to żeby każdy sobie sam porównał .
  3. [quote name='obraczus87']Ale co, Czarek rozumiem schudl tak?? Lenka byla taka sama jak i w dniu oddania do Aliny.[/QUOTE] Nie wiem czy schudł , napewno nie przytył , w żadnym wypadku nie chodzi mi o to że jest zabiedzony , tylko cały czas ktoś dzwoni i pyta jak Czarek wygląda czy inaczej czy lepiej itp. Więc wkleiłam fotki ,żeby sobie każdy porównał
  4. i reszta dzisiejszych fotek , może się do ogłoszeń przydadzą: [URL=http://img688.imageshack.us/i/p1090280.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/593/p1090280.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1090287.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7820/p1090287.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img227.imageshack.us/i/p1090295l.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8867/p1090295l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img295.imageshack.us/i/p1090303.jpg/][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8237/p1090303.jpg[/IMG][/URL]
  5. Czarek w dniu kiedy go zawiozłyśmy do AlinS : [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1030414.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/766/p1030414.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1030421w.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6086/p1030421w.jpg[/IMG][/URL] Czarek dzisiaj : [URL=http://img185.imageshack.us/i/p1090297.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5239/p1090297.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1090292.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3470/p1090292.jpg[/IMG][/URL]
  6. Czaruś już u mnie , kochany psiak :)Tylko by się przytulał . Dwie dziwne rzeczy które zauważyłam : jak czaruś dzisiaj przyjechał , zadomowił się troszkę , usiadłam do komputera i otworzyłam puszkę z energetykiem i Czarek się bardzo przestraszył tego dźwięku . Druga rzecz to to , że czarek jak włączyłąm telewizor był strasznie zdziwiony , chodził i obwąchiwał telewizor , patrzył na niego i kręcił główką , dziwne ,że pies który przebywał w domu nie zna telewizora:-o
  7. Dzwoniłam do Pati-C , ale jutro nie da rady :(
  8. A może nasz Portosek??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka%C5%82a-mnie-%C5%9Bmier%C4%87-z-reki-mojego-quot-pana-quot-.-Narazie-w-DT-szukamy-DS[/url]
  9. Jak tylko będę miała 100% pewności ,że drugi chłopak z pod stacji (z mojego podpisu) też jest zabrany , dam moją deklarację tutaj :)
  10. narazie jeszcze czekamy , musimy się upewnić , że oba są zabrane
  11. Stacja Bliska , albo Olszowiec albo Olszowiec nowy , woj. łódzkie , gmina , chyba lubochnia
  12. Właśnie pracownik nam powiedział ,że psy zabrane ,że jakaś kobitka tego drugiego do domu wzięła bo z nim rozmawiała . Nie wiemy tylko kto drugiego zabrał , ale pan mówił ,że napewno zabrany .
  13. Narazie nie ma co dzwonić bo : Jeden psiak jest na pewno w nowym domku Drugi prawdopodobnie też . Tak nam powiedzieli pracownicy stacji , bo dzisiaj żadnego psiaka nie było . Narazie nie wycofujcie deklaracji , jeszcze w sobotę podjedziemy i się upewnimy ,że oba w domku , ale pracownik był pewny ,że ludzie je zabrali .
  14. oczywiście , tylko na razie nie jestem w stanie nic o nim powiedzieć . a szans na zabranie obu (jeśli drugi wrócił)nie widzę . Brakuje ponad200 zł deklaracji :(
  15. ten jest do pół łydki , jakieś 8 , 10 kg.
  16. Niestety , nie wiemy czy większy psiak jeszcze żyje :( dzisiaj tam będę sprawdzę
  17. Prosimy o wsparcie $$ [URL=http://img408.imageshack.us/i/p1090260m.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6388/p1090260m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/p1090264.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/47/p1090264.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ponieważ na wątku psów ze stadionu jest bardzo dziwna sytuacja , nikt nic nie wie , a pies został zabrany z hotelu i wypuszczony z powrotem na stadion , wycofałam moją tamtejszą deklarację i daję ją tutaj . Czyli ode mnie nie 5 a 10 zł miesięcznie .
  19. Bardzo prosimy o deklaracje , ja dzisiaj pojedę do psiaków , sprawdzę ,czy ten drugi wrócił , jeśli nie :( to brakuje 60 zł , mam nadzieję ,że uzbieramy do poniedziałku , wtedy mogła bym zawieść malucha już do Owieczki .
  20. nr konta będę wysyłać jak uzbieramy pełne deklaracje i zabierzemy psy .
  21. [quote name='zuzlikowa']Przyłączam się do prośby o pomoc...jeśli możecie, kazde 5zł...a co tam- nawet 1zł,może pomóc...[/QUOTE] Dokładnie !!! bardzo potrzebujemy deklaracji !!
  22. [quote name='obraczus87']zdrajczyni F-O-C-H :D[/QUOTE] A ty ciotka też leć do nas , ty szczęście przynosisz :)
  23. Ja niestety dzisiaj nie miałam jak dojechać :( Majki miała jechać , ale niestety też nie dotarła , jutro postaram się tam dojechać .
  24. A orientujesz się może ile tych pkt. karnych trza mieć na banana ?? Bo się boję :)
×
×
  • Create New...