-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Aniu to nadal duża psia przytulanka , a jego ulubione zajęcie to przechodzenie między nogami , a najfajniej wtedy kiedy jest na smyczy i może kogoś poplątać :D
-
[quote name='obraczus87']Nie bronie Aliny, jednak pies ktory sie nie rusza moze byc grybu... u Owieczki Portosek tez schudl, bo... Portos nie usiedzi w miejscu dluzej niz 5 minut. Aniu czyli Portosek bedzie u Ciebie??[/QUOTE] Chyba chodziło Ci o Czarka? Nie Czaruś jedzie wieczorem do Donki5 u mnie tylko przystanek :) Chociaż jak bym miała chociaż jedno pomieszczenie w domu wolne to już bym go nie oddała . A jeśli chodzi o oskarżanie Aliny to broń Boże nie o to chodziło , chodziło mi o to żeby każdy sobie sam porównał .
-
[quote name='obraczus87']Ale co, Czarek rozumiem schudl tak?? Lenka byla taka sama jak i w dniu oddania do Aliny.[/QUOTE] Nie wiem czy schudł , napewno nie przytył , w żadnym wypadku nie chodzi mi o to że jest zabiedzony , tylko cały czas ktoś dzwoni i pyta jak Czarek wygląda czy inaczej czy lepiej itp. Więc wkleiłam fotki ,żeby sobie każdy porównał
-
i reszta dzisiejszych fotek , może się do ogłoszeń przydadzą: [URL=http://img688.imageshack.us/i/p1090280.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/593/p1090280.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1090287.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7820/p1090287.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img227.imageshack.us/i/p1090295l.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8867/p1090295l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img295.imageshack.us/i/p1090303.jpg/][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8237/p1090303.jpg[/IMG][/URL]
-
Czarek w dniu kiedy go zawiozłyśmy do AlinS : [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1030414.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/766/p1030414.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1030421w.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6086/p1030421w.jpg[/IMG][/URL] Czarek dzisiaj : [URL=http://img185.imageshack.us/i/p1090297.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5239/p1090297.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1090292.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3470/p1090292.jpg[/IMG][/URL]
-
Czaruś już u mnie , kochany psiak :)Tylko by się przytulał . Dwie dziwne rzeczy które zauważyłam : jak czaruś dzisiaj przyjechał , zadomowił się troszkę , usiadłam do komputera i otworzyłam puszkę z energetykiem i Czarek się bardzo przestraszył tego dźwięku . Druga rzecz to to , że czarek jak włączyłąm telewizor był strasznie zdziwiony , chodził i obwąchiwał telewizor , patrzył na niego i kręcił główką , dziwne ,że pies który przebywał w domu nie zna telewizora:-o
-
Dzwoniłam do Pati-C , ale jutro nie da rady :(
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Tymonka replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Jak tylko będę miała 100% pewności ,że drugi chłopak z pod stacji (z mojego podpisu) też jest zabrany , dam moją deklarację tutaj :) -
Narazie nie ma co dzwonić bo : Jeden psiak jest na pewno w nowym domku Drugi prawdopodobnie też . Tak nam powiedzieli pracownicy stacji , bo dzisiaj żadnego psiaka nie było . Narazie nie wycofujcie deklaracji , jeszcze w sobotę podjedziemy i się upewnimy ,że oba w domku , ale pracownik był pewny ,że ludzie je zabrali .