Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. zdjęcia Czarusia z czereśnią (o ile dobrze pamiętam): [URL=http://img810.imageshack.us/i/dsc02216.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3449/dsc02216.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/dsc02220g.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/759/dsc02220g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/dsc02221jn.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/471/dsc02221jn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/dsc02224y.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2003/dsc02224y.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='ocelot']Aniu poreklamuj psiaka na wątkach jak możesz.[/QUOTE] Za mocno nie mogę , bo już mam pkt. karne za spam , ale postaram się inaczej pomóc .Tylko fotki muszę mieć . Dzisiaj byłam w Ticie i chyba udało mi się coś fajnego załatwić , ale nie chcę zapeszać więc nie powiem co.
  3. [URL=http://img25.imageshack.us/i/dsc02095hb.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1520/dsc02095hb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/dsc02103zf.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8026/dsc02103zf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc02108c.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4397/dsc02108c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img175.imageshack.us/i/dsc02148h.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/599/dsc02148h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/dsc02152q.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/9935/dsc02152q.jpg[/IMG][/URL]
  4. Sorki ,że dopiero teraz , ale miałam problem z komputerem i ściągnięciem zdjęć z poczty: [URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc02089kn.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6231/dsc02089kn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/dsc02091m.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2295/dsc02091m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc02093y.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2729/dsc02093y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img810.imageshack.us/i/dsc02094.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/6710/dsc02094.jpg[/IMG][/URL]
  5. Zapisuje , kolejną bidę :(
  6. Imię: Mikra Plec: Sunia Wiek: 4 lata Waga: 6kg Miejsce: Tomaszowskie schronisko Sterylizacja: Tak Stosunek do dzieci: .nie sprawdzone Stosunek do innych psów: pozytywny Stosunek do kotów: nie sprawdzone Dodatkowe informacje: Sunia jest nnieśmiała. Charakter: spokojna Kontakt: tel:798-211-667 e-mail: [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomasz%C3%B3w-Mazowiecki-i-jego-zwierz%C4%99ce-biedy
  7. A myślałam ,że tylko ja taka pomysłowa jestem:(
  8. I ja jestem , pomysłu brak . A czy Kiara to tak specjalnie dla mnie , że niby przez sentyment może u siebie wcisną ???:evil_lol::evil_lol: Niestety nie dam rady :shake:
  9. Wyróżnione allegro Portoskowe: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1072295689[/url]
  10. Przepraszam wszystkich za milczenie , nie wyrabiam poprostu , ale wiem to żadne tłumaczenie :oops: Psiaków nie ma , chociaż jeszcze z raz tam podjadę i się upewnię . Z deklaracji wszyscy oczywiście zwolnieni . Szkoda ,że nie wiadomo co się stało z psiakami :shake:
  11. Zabawa z Gacusiem: [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1080500p.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8028/p1080500p.jpg[/IMG][/URL] przystojniak: [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1080505i.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4567/p1080505i.jpg[/IMG][/URL] Tymonek: [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1080736.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7968/p1080736.jpg[/IMG][/URL] Klusia: [URL=http://img96.imageshack.us/i/s8003718.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8468/s8003718.jpg[/IMG][/URL]
  12. Wygrzebałam parę starych fotek: Z serii śpioszek: [URL=http://img72.imageshack.us/i/p1040336s.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1513/p1040336s.jpg[/IMG][/URL] W czasie remontu łózko Kluskowi zabrali , musiał sobie inne znaleźć :D [URL=http://img541.imageshack.us/i/p1040890l.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8592/p1040890l.jpg[/IMG][/URL] Przebudzenie: [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1070285b.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8839/p1070285b.jpg[/IMG][/URL] W ubranku ( po kastracji , bo sobie cwaniak kołnierz połamał ): [URL=http://img46.imageshack.us/i/p1080181.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5893/p1080181.jpg[/IMG][/URL]
  13. Gosia komentarze do zdjęć super . A tak w ogóle to piękne te moje dzieciaki prawda??
  14. Teraz tylko domek by się chłopakom przydał i za to trzymam kciuki:)
  15. jej to moja 15 letnia Kiara to już chyba zabytek .
  16. Wątek mało odwiedzany , ale wstaw: [url]http://www.dogomania.pl/threads/145715-Klusek-i-Tymek-moje-dzieciaki-[/url])
  17. Jaki wybór , a ja proponuje dla psiaka : Tibon ( Tak mój chrześniak woła na mojego tymka :D ) , a skoro tak po moich psiakach to może i Klusek się doczeka swojego imiennika wreszcie :)
  18. Omenku , zdrowiej szybciutko , zrób to dla cioci !!!! NiJaSe trzymaj się:glaszcze:
  19. Aniu zaraz wrzucę na mikruski , a dowiedziałaś się czegoś o tych psiakach co wczoraj Ci pisałam?
  20. To teraz chyba trzeba szybko kastrować chłopaka , bo domek z ogłoszeń się znajdzie i co będzie?
  21. Zmień może tytuł na coś w stylu , "psiak umiera , pomóżcie go wyleczyć , uratować " może więcej ludzi wejdzie ,zawsze to większe szanse na uzbieranie kasy .
  22. NiJaSe trzymaj się , musi się udać , nie może być inaczej . Dajesz radę finansowo??
  23. 2010-05-31 30,00 PLN OMEN ŁUKASZ P. -to ja:D (z konta TZ)
  24. Anja2201-30 zł (wpłacone) Lolalola -25 zł (8 czerwca) Vlk -??zł Majki1510 -zł?? Ellig -??zł wszystko:(
×
×
  • Create New...