-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa'][B]przelałam dla Misi i Kaji 25zł[/B] [B]od Anny T.[/B] Aniu i dla [B]Kory[/B] [U]drugie 25zł[/U][/QUOTE] Dzięki Gosiu :) -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Na razie na szybko dwie fotki , jutro obrobię resztę i wstawię : [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1120513f.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/558/p1120513f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1120516u.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/715/p1120516u.jpg[/IMG][/URL] -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Poproszę o konto. Postaram się coś wysłać.[/QUOTE] Dzięki :)........ -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']tu będzie bazarek kolejny dla dziewczynek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196246-Biżuteria-hand-made-i-nie-tylko-wełniane-kwiatki-kolczyki-naszyjniki-do-20.11?p=15714622#post15714622[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']Deklaruję 15 zł na miesiąc :) Proszę o nr konta[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , konto wysłane [QUOTE]Gdyby byla potrzebna jednak karma w DT (hoteliku?) to piszcie na pw. nie nadazam ze wszystkimi watkami.[/QUOTE] Karma jest już w kosztach hoteliku :) -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
dubel .... -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Deklaracje stałe : Lazy – 20 zł ilon_n - 10 zł (przez 6 miesięcy) marzenkap - 20 zł Anja2201 - 10 zł Razem : 60 zł Deklaracje jednorazowe : zakonna - 30 zł Szarotka - 10 zł Beata&Czata - 100 zł Linssi - 100 zł Iv_ - 20 zł Havanka 2x 15 zł 100 zł Razem : 390 zł -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Anja , przekleje watek na bassety, na pewno nie zostaniecie bez pomocy. Dam tez 100 na hotel dla niej ,podeslij dane na PW[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Konto już wysyłam . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']suuuuper wiesci.... ciotki po 5zł nawet to duza suma urosnie wspolnie nazbieramy na jej raj:)[/QUOTE] Dobrze rozumiem ,ze cioteczka 5 zł deklaruje ??:cool3::cool3: -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Mamy miejsce w hoteliku przy hodowli Onków , koszt 450 zł miesiąc w tym jest karma i szkolenie . Hotel sprawdzony przez Ilon_n (pezpraszam jeśli pomyliłam ) . Mamy też transport już załatwiony , teraz tylko pieniążki potrzebne . Liczę ,że sunia nie posiedzi długo , bo piękna jest . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
na razie nie , według mojego wet to raczej nie jest parwo , za niska temperatura i już pojawiła by się krwawa biegunka , ale jeśli do jutra nie przejdzie to będę chciał zrobić testy .Narazie dostaje kroplówki , antybiotyk i inne leki , dlatego w tym miesiącu nie dam rady wpłacić mojej deklaracji na oneczkę . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Onki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!! -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
W piątek będą zdjęcia , wcześniej nie dam rady do suni pojechać bo to bardzo daleko . Czarna (ta sunia która jest u mnie ) bardzo się pochorowała , nie wiemy co to jest jeszcze , ale wymiotuje , ma biegunkę , temperaturę i jest strasznie słaba . Narazie nawadniamy ją kroplówkami no i dostała mnóstwo zastrzyków . Mam nadzieje , że to tylko zatrucie . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły pierwsze pieniążki od : Beta I Czat - 100 zł Linssi - 100 zł Lazy - 20 zł Iv_ - 20 zł Razem :240 zł -
Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
-
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!! -
Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!! -
Chciałam zaprosić na bazarek "deku page i psie rzeczy" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ja myślę ,że na razie sunię trzeba w ogóle gdzieś umieścić , a później szukać czegoś tańszego no i intensywnie ogłaszać , to piękny i kochany pies , więc powinna szybko domek znaleźć . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam dzisiaj z DT , sunie jest kochana , strasznie garnie się do ludzi , na widok człowieka macha ogonkiem , proszę pomóżmy jej , ona nie może wrócić do swojego poprzedniego domu . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Jak rozumiem to jest hotelik za 450 zl. Gdzies w poblizu onki ? Bo dojda koszty transportu. A po podkarmieniu trzeba ja wykastrowac. I chyba zaszczepic. Ten przyschroniskowy hotelik u mariamic kolo Szczecinka kosztuje tylko 200zl. A w ogole najlepszy bylby domowy DT, dom z ogrodem i 3 metrowym plotem. Suczka mloda, musi biegac z pare godzin dziennie. Kojec u kolegi to dobry pomysl. Rozumiem, ze to kojec na dworzu, na podworku.[/QUOTE] Do tamtego hopteliku transport mamy , nie wiem czy znajdzie się ktoś kto pojedzie do Szcecinka . Szcepienie mała b.ędzie miała zrobione gratis przez DT w piątek . Wiadomo , że bezpłatny i domowy DT był by najlepszy , ale tu nie ma czasu , żeby wybrzydzać . Mogę prosić wątek tego hoteliku w Szczecinku ?