Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='NusiaiJa'][B]przelałam dla Misi i Kaji 25zł[/B] [B]od Anny T.[/B] Aniu i dla [B]Kory[/B] [U]drugie 25zł[/U][/QUOTE] Dzięki Gosiu :)
  2. Na razie na szybko dwie fotki , jutro obrobię resztę i wstawię : [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1120513f.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/558/p1120513f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1120516u.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/715/p1120516u.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Saphira']Poproszę o konto. Postaram się coś wysłać.[/QUOTE] Dzięki :)........
  4. [quote name='fona']tu będzie bazarek kolejny dla dziewczynek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196246-Biżuteria-hand-made-i-nie-tylko-wełniane-kwiatki-kolczyki-naszyjniki-do-20.11?p=15714622#post15714622[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy :)
  5. [quote name='Marinkaa']Deklaruję 15 zł na miesiąc :) Proszę o nr konta[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , konto wysłane [QUOTE]Gdyby byla potrzebna jednak karma w DT (hoteliku?) to piszcie na pw. nie nadazam ze wszystkimi watkami.[/QUOTE] Karma jest już w kosztach hoteliku :)
  6. Deklaracje stałe : Lazy – 20 zł ilon_n - 10 zł (przez 6 miesięcy) marzenkap - 20 zł Anja2201 - 10 zł Razem : 60 zł Deklaracje jednorazowe : zakonna - 30 zł Szarotka - 10 zł Beata&Czata - 100 zł Linssi - 100 zł Iv_ - 20 zł Havanka 2x 15 zł 100 zł Razem : 390 zł
  7. [quote name='lucySxy']Anja , przekleje watek na bassety, na pewno nie zostaniecie bez pomocy. Dam tez 100 na hotel dla niej ,podeslij dane na PW[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Konto już wysyłam .
  8. [quote name='giselle4']suuuuper wiesci.... ciotki po 5zł nawet to duza suma urosnie wspolnie nazbieramy na jej raj:)[/QUOTE] Dobrze rozumiem ,ze cioteczka 5 zł deklaruje ??:cool3::cool3:
  9. Mamy miejsce w hoteliku przy hodowli Onków , koszt 450 zł miesiąc w tym jest karma i szkolenie . Hotel sprawdzony przez Ilon_n (pezpraszam jeśli pomyliłam ) . Mamy też transport już załatwiony , teraz tylko pieniążki potrzebne . Liczę ,że sunia nie posiedzi długo , bo piękna jest .
  10. na razie nie , według mojego wet to raczej nie jest parwo , za niska temperatura i już pojawiła by się krwawa biegunka , ale jeśli do jutra nie przejdzie to będę chciał zrobić testy .Narazie dostaje kroplówki , antybiotyk i inne leki , dlatego w tym miesiącu nie dam rady wpłacić mojej deklaracji na oneczkę .
  11. bazarek dla Onki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  12. W piątek będą zdjęcia , wcześniej nie dam rady do suni pojechać bo to bardzo daleko . Czarna (ta sunia która jest u mnie ) bardzo się pochorowała , nie wiemy co to jest jeszcze , ale wymiotuje , ma biegunkę , temperaturę i jest strasznie słaba . Narazie nawadniamy ją kroplówkami no i dostała mnóstwo zastrzyków . Mam nadzieje , że to tylko zatrucie .
  13. Wpłynęły pierwsze pieniążki od : Beta I Czat - 100 zł Linssi - 100 zł Lazy - 20 zł Iv_ - 20 zł Razem :240 zł
  14. Tymonka

    Metamorfozy

    Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  15. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  16. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  17. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  18. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  19. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  20. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page & psie rzeczy " [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  21. Chciałam zaprosić na bazarek "deku page i psie rzeczy" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/196177-Psie-rzeczy-smaczki-obro%C5%BCe-i-dekupage-do-15.11.-na-hotel-do-Onki-!-Zapraszamy-[/url]!!
  22. ja myślę ,że na razie sunię trzeba w ogóle gdzieś umieścić , a później szukać czegoś tańszego no i intensywnie ogłaszać , to piękny i kochany pies , więc powinna szybko domek znaleźć .
  23. rozmawiałam dzisiaj z DT , sunie jest kochana , strasznie garnie się do ludzi , na widok człowieka macha ogonkiem , proszę pomóżmy jej , ona nie może wrócić do swojego poprzedniego domu .
  24. [quote name='li1']Jak rozumiem to jest hotelik za 450 zl. Gdzies w poblizu onki ? Bo dojda koszty transportu. A po podkarmieniu trzeba ja wykastrowac. I chyba zaszczepic. Ten przyschroniskowy hotelik u mariamic kolo Szczecinka kosztuje tylko 200zl. A w ogole najlepszy bylby domowy DT, dom z ogrodem i 3 metrowym plotem. Suczka mloda, musi biegac z pare godzin dziennie. Kojec u kolegi to dobry pomysl. Rozumiem, ze to kojec na dworzu, na podworku.[/QUOTE] Do tamtego hopteliku transport mamy , nie wiem czy znajdzie się ktoś kto pojedzie do Szcecinka . Szcepienie mała b.ędzie miała zrobione gratis przez DT w piątek . Wiadomo , że bezpłatny i domowy DT był by najlepszy , ale tu nie ma czasu , żeby wybrzydzać . Mogę prosić wątek tego hoteliku w Szczecinku ?
×
×
  • Create New...