[quote name='Rybc!a']Słuchajcie, ja mam dom dla psa w typie yorka. Szukają samca, młodego. Myślę, że Stefan się im spodoba- pokażę i w razie pytań, będę pisała ! :) Czy w razie czego dałoby jakoś załatwić transport do Elbląga , albo chociaż pomoc w kosztach z waszej strony ?[/quote]
Jak super domek, to transport zawsze się jakoś zorganizuje!
Ale czy Stefanek jest w typie Yorka? :roll: