Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Odnowilam Alegratke małej.. Za to skończylo sie Alleegro, niewtróznione.. Maciaszku, czy za [B]wysyłki[/B] z bazarku dałoby się zrobić Belli takie fajne, wyróżnione?:oops:
  2. Dziękujemy Ksiaraf!!! Piekny bannerek! Z moim ulubionym zdjęciem Belli!!:Dog_run::sweetCyb:
  3. To czekamy!!!
  4. Darusia, Jastrzębie jest blisko... Może Tusię byś wzięła?
  5. A może by zmienić tytuł wątku...że szukamy DT....sama nie wiem....
  6. Napisała do mnie znowu Pani Ingrid z Kanady. Będzie w kontakcie telefonicznym z Wiewiórką, bo wie, że ona nie ma dostępu do internetu. Wysłała dla Iskierki trzy komplety smyczy i obroży, żeby Wiewiórka mogła dobrze dopasować, a te które zostaną, zostawić dla następnych "tymczasów" które do niej trafią! Ta Pani zobaczyła zdjęcia Iskierki ze schroniska i nie mogła przestać o niej myśleć. Poprosiła Rotek, żeby ja spróbowała namierzyć..... [B][U]Podziękowania należą się więc też Rotek, która wyszukała Iskierkę dla Pani Ingrid na Dogo.:loveu:[/U][/B]
  7. Przystojniak!!!
  8. Amidko kochana...tyle już w schronisku...
  9. Iskiereczko! Niech Cię ktoś wypatrzy!!
  10. To podaj Magdo. Mam nadzieję, że telefony się rozdzwonią.
  11. Przepraszam, ale się pogubiłam, czy to jest piesek czy sunia? Może imię jakieś wybierzemy?
  12. No sama nie wiem...
  13. Mi wystarczyły dwie sekundy...może nawet jedna...:oops:
  14. Ale nie możemy się załamywać!
  15. Super. Jak z dziecmi i z kotami to żadnego psa w schroniskowych warunkach sie nie sprawdzi. Ale jak całusy rozdaje, no to fajny synek z niego! Zreszta jak pojedzie do hoteliku, to sie okaże! Ale kilka ogłoszeń z tym zdjęciem gdzie wygląda jak czarna owieczka mu zrobię!
  16. Szkoda, ale myślę, że wytrzyma skoro juz tyle wytrzymała. To tylko tydzień. Szanuj TZ-ta, bo i tak jest wspaniały, że się zgodził!
  17. To mu sie trafilo! Super! ( No, może oprócz kota...:diabloti:...ale myślę , że się zaprzyjaźnią!)
  18. [CENTER][COLOR=red][B][U]Trzeba zmienić tytuł wątku![/U][/B][/COLOR] [COLOR=red][B][U]Że szukamy transportu![/U][/B][/COLOR][/CENTER]
  19. A jaki jest duży mniej więcej? Do kolana? I jakie ma usposobienie? Do ogloszeń wszystkie informacje się przydają..
  20. No nie wiem...Ja mam wyrzuty sumienia jak Reksio jest na spacerze krócej niz cztery godziny w ciągu dnia.. A z bordera może też coś mieć, bo on to ma cosik z każdej rasy..:diabloti: Nogi jamnika, uszy ON-ka, ogon haszczaka, może duszę ma bordera?:evil_lol: (Jego pychol w moim avatarze..)
×
×
  • Create New...