Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Startujemy z ogłoszeniami??? [B][COLOR=seagreen]Nie mogę się napatrzeć!!!:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/B] [URL="http://img42.imageshack.us/i/dsc0040o.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4217/dsc0040o.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='MagdaH']Sorki za nieodbieranie telefonu:oops: Byłam w Brzeszczach u zaprzyjaźnionego machera samochodowego, larmo takie, ze nic nie słyszałam, dopiero po powrocie do domu spojrzałam na telefon a tam litania nieodebranych...Moje autko zmierza chyba za TM:-( Poza tym mam tyły czasowe, na głowie 37 kotów+6 psów w Jaroszowicach, spacerki schronowe, 3 moje psy + 4 kociny... czasami padam na pysk:mdleje:...o firmie, rodzinie, domu wspominam tylko grzecznościowo:eviltong:[/quote] Nie musisz sie tłumaczyć!!! Wiem, albo raczej tylko się domyślam ile robisz dla tych wszystkich czworonogów... A Rumek CUDNY!!!:loveu::loveu:
  3. Ja jestem z natury niecierpliwa i w gorącej wodzie kąpana.. A jeżeli sprawa dotyczy psa, no to już mnie roznosi.. Ale czekamy, czekamy....:p:errrr::nerwy::look3:
  4. Zaglądamy niedzielnie-posniadaniowo!
  5. Kuruj sie, kuruj. Mały jest względnie bezpieczny. Uff. Czekamy do środy.
  6. Dziękujemy Bico!! Blacky - do jutra i potem WSZYSTKO się zmieni!!!
  7. Dajmy im trochę czasu.. Może jutro zadzwonią.
  8. Będą się bić o nią!!
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/02649acf9dab4e6a.jpg[/IMG][/URL]
  10. To wymyślamy inne imie? Może jak już będzie w hoteliku? To teraz najważniejsze.
  11. Dobrze. Niech będzie. ;) Napiszę PW do Pati-c. Edit. Napisałam.
  12. Biedna Blacky, już z niej potwora zrobiłyśmy...;) Acha, Magnesiątko, niech Gisic87 Ci poda swoje dane ( imię, nazwisko i adres) bo będziesz musiała podać w schronisku. Na kuponie na sterylizację będą dane Domu Tymczasowego i na dokumencie wydania psa też.
  13. Jak masz dwie czarne perły to i z trzecią sobie poradzisz! :diabloti:
  14. Nie przepraszaj bo nie ma za co. Pewnie dziewczyny mają dużo spraw psio-kocich na głowie.
  15. Napisałam PW do Clo.
  16. Ok. Mam nadzieję, że się zgodzi. Postaram się przygotować super fanty.
  17. Magnesiątko, dasz radę! Ja jak pierwszy raz jechałam do schroniska, po Franię, to prawie nie powiem czego dostałam :oops: :oops: taka bylam przejęta.. Na dodatek jechałam z nią autobusem.. Będzie dobrze! Tylko Maciaszek musiałaby dać znać w schronisku i Cię zapowiedzieć.
  18. Dziękujemy mamanabank! Mam nadzieję, że po takim pięknym Allegro ktoś w końcu zadzwoni!
  19. Nie ma za co.. Chociaż tyle.. [B]Prosiłabym tylko kogoś o udostępnienie konta.[/B] Ja nie mam niestety...To znaczy jest konto mojego męża, ale nie mam możliwości śledzenia wpłat... Ktoś kto zbiera pieniądze na Łatka musiałby mnie informować o ewentualnych wpłatach i wtedy będę wysyłać fanty. [B]Możemy się tak umówić?[/B]
  20. W srodę, czwartek i piątek mam remont w domu i nie mogę być w schronisku...:shake:
  21. Dzwonila do mnie fajna Pani z Wodzialawia. Mieli dwa ratlerki 17 lat, teraz rozglądają się za niewielkim pieskiem ktory lubi dzieci i jest nieduży. Nie sa jeszcze zdecydowani, ale rozmawiałam z nią dłuższą chwilę i wydaje się być konkretną osobą. Ma sie naradzić z mężem. zadzwonili z ogłoszenia w Dzienniku więc nie wiedzą jak wygląda. To oczywiście nie jest najważniejsze, ale jednak poprosilam Larę , żeby im wysłała zdjecia Belli. No i zobaczymy.
  22. Clex deklarował z tego co pamiętam..:oops:
  23. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Gisic87...chyba padnę.... Blacky...mała...wytrzymaj jeszcze troszkę..a potem...:loveu:
×
×
  • Create New...