Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ja też tutaj nic nie piszę, ale czytam, czytam.. Oczy Sati też znam i ich nie zapomnę. Na szczęście masz Renato tylu psich przyjaciół, pocieszycieli.. Ja trzy lata temu żadnego pocieszyciela nie miałam, było ciężko i mimo, że minęło tyle czasu, nigdy nie zapomnę. Mam takie dni, że jak sobie przypomnę słowa mojej mamy: " nie udało się..." skierowane do Pajtusia, to ryczę jak głupia.. Trzymajcie sie dzielnie. A Sati czeka za TM.
  2. Dostalam sms-a(??) w sprawie Belli. "A gdzie jest ta suna, w małopolsce? Wziąłbym ja jesli za darmo, prześlij zdjęcia to zobaczę, odpi?" :shake::cool1: Odpisałam oczywiście. Napisałam o wizycie przedadopcyjnej i poprosiłam o mail albo telefon. Brzmi kiepsko, no ale...
  3. To tylko ta pogoda Ksiaraf! Taka do spania! :evil_lol:
  4. I to Ci się chwali! :p
  5. DZIEKUJĘ!:loveu:
  6. Już wkleiłam. Bella jest u Javeny, więc jeżeli znajdzie dom, to miejsce się zwolni..
  7. A jak nie Żabka, to może Bella? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/bella-psie-dziecko-juz-w-dt-szukamy-najlepszego-domu-147912/[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65ecc26218e597af.html"][/URL]
  8. Dodałam parę ogłoszeń... Na pierwszej wpisane.
  9. Trzymamy kciuki oczywiście.. Co ja mogę, nic nie mogę... Przepraszam Blacky, czarnulko piękna!
  10. I jeszcze parę PW, ale na razie nikt nie odpisał...
  11. Dokładnie, młotek to się przynajmniej na coś przyda...:mad: [CENTER][B]PODPISUJCIE PETYCJĘ!!![/B][/CENTER]
  12. Witamy Billie! A ja zrobiłam w końcu Iskierce ogłoszenie w telegazecie...:loveu:
  13. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3e03cf67be68c8d.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/211/a3e03cf67be68c8d.jpg[/IMG][/URL]
  14. Niektórzy ludzie to młotki, i tyle...:shake::angryy:
  15. :shake: :-( :placz: Już nie wiem co robić, gdzie spojrzeć.
  16. Mówiłam, że jak telegazeta będzie to zadzwonią!!! Czuję, że to ten domek!!!!
  17. Siemianowice to trochę daleko od Piekar, a ja już zresztą nie mieszkam w Siemianowicach, tylko w Świętochłowicach.... Spróbuję poszukać inne ciotki...
  18. No to czekam Javeno na rachunek. Wyślij mailem...:lol:
  19. Dziękujemy! Piękna dziewczynka!!!!:loveu: Dodajemy do ogłoszeń!!!!!
  20. Pozostane przy swoim zdaniu. Ja mojego psa nie oddałabym za żadne skarby świata...nikomu, nie mówiąc już o schronisku... Są na Dogo ludzie którzy nie maja pieniędzy na życie dla siebie i jest im ciężko, a nie oddają psów, mało tego, przygarniaja inne... Przepraszam jeśli Cię to urazi.. Znajdź Maksowi DOBRY dom a potem jedź, nigdy nie inaczej.
  21. Ja trzem Gracjom kibicuję tak po cichutku... Mam nadzieję, że trafią do najlepszych domów. Strasznie bym chciała, żeby moja mama przygarnęła jedną, ale ona się tylko rozkleja jak jej pokazuję jakiegokolwiek psa na Dogo, a tata jest nieubłagany :shake:...mamy z nim siedem światów... Mojej mamie pozostaje bycie osiedlową "kocią mamą"..
  22. Nie mam słów...:shake: Pies nie jest rzeczą. Holandia jest ważniejsza niż żywe stworzenie?:-(
×
×
  • Create New...