Nic nie napisała...
Napisałam więc do Pani Beaty, że jutro skontaktuję sie z Javena i zadzwonię do niej rano.
Wtedy sie umówimy.
Pani Beata odpisała, że super, że sie nie może Belli doczekać!
Javeno, nie wiem czy tu zajrzysz jeszcze dzisiaj, ale ja jutro do Ciebie zadzwonię!:loveu:
No i musimy pamiętać o umowie adopcyjnej.
Javeno, masz możliwość ją wydrukować, mogę Ci podesłać?
Jeżeli nie, to napisz ręcznie, ok?
Maciaszku, jak to jest z kuponem na sterylkę?
Ja go dostałam, dałam Javenie, ale tam są wpisane dane Javeny.
Jak Pani Beata pojedzie z Bellą na sterylizację to przyjmą taki kupon?
Może będzie musiała pokazać umowę adopcyjną gdzie będą dane Javeny jako DT i jej dane - DS?