Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Laro!! Brawa!!! Piękne Allegro!!!:loveu:
  2. Dziękuję za zaproszenie. Jestem , chociaż deklarować wplat nie mogę bo płacę na trzy psiaki i to jest niestety kres moich możliwości..Przepraszam. Mogę zrobić bazarek. Kończę teraz wysyłac fanty z jednego, a drugi kończy się 18.10. Potem wystawie bazarek dla Łatka. Jakby co to przypominajcie! Piękny jest! Trzymam kciuki!
  3. I co tam u Kornelii?
  4. No i gdzie foteczki?:placz:
  5. Ja mogę zrobić bazarek.
  6. Do mnie dzwonią i piszą sami...no, nie bedę się wyrażać...:angryy:
  7. Dzięki Laro!! Mamanabank wraca jutro z tego co wiem, więc pewnie w poniedziałek przeleje. Iwonko - dziekuję za "Nowiny". Mam nadzieję że właścicielka psa który zginął w powstaniu nie zadzwoni....
  8. One pewnie wszystkie włoski znają, więc wszystkie lecą, bo wszystkie piękne!!!:diabloti: Poliglotki! Wymiziaj Bellę od nas mocno!!! [COLOR=red][B][U]Czy mógłby ktoś zrbić bannerek[/U][/B][/COLOR]?
  9. Ja bym bardzo chciala Amidce znaleźć dom, chociaż DT, można wtedy dowiedzieć sie o niej czegos więcej, sunia odżyje troszkę..Tyle czasu w schronisku...:shake: Przydały by się też piękne zdjęcia...
  10. ISRAEL - PIERWSZORZĘDNA ROBOTA!!! :loveu: :loveu: Trzymam kciuki, żeby zaiskrzyło między Mirką i Rodziną przy pierwszym spotkaniu!!!
  11. Acha, laro Allegro Iskierki sie skończyło.. Jeżeli Mamanabank Ci przelała pieniądze, to czy miożesz jej zrobić wyróżnione?
  12. Dostałam takie PW dzisiaj: Witam,znalazlam w koncu watek Iskierki na dogo. Mieszkam w Kanadzie i poprzez Rotek (Sylwie) z Uciechowa poznalam Julie. Zobowiazalam sie co miesiac kupowac karme. Dzisiaj rozmawialam z Julia(Cudowna dziewczyna) i mowila ze doszla paczka ze smyczami i obrozamii oczywiscie legowisko dla Iskierki. prosze sie nie martwic o karme bo bede przesylac co miesiac. Kurier dostarcza do domu.Przynajmniej tyle moge zrobic na odleglosc. Serdecznie pozdrawiam, Adrianna (Ingrid44):lol: Odpisałam: Nie mam słów.. Nie wiem co powiedzieć.. Wśród tylu psich nieszczęść Iskierka została zauważona, wśród tylu psich smutków, Iskierce udało się skraść trochę szczęścia.. A teraz jeszcze taka wiadomość.. [B]Dziękuję Pani z całego serca!:loveu:[/B] Wiem, że żadne słowa nie oddadzą tego, ale chcę, żeby Pani wiedziała, że wszyscy, którym los tej suni nie jest obojętny, myślimy o Pani ciepło i życzymy wszystkiego co najlepsze! Jeszcze raz, z całego serca dziękuję!! Iskierka, gdyby mogła, zacałowałaby Pania na amentus! A tak, choć nie wie że Pani jest jej dobrym duchem, macha do Pani ogonkiem! Jest już bezpieczna a my zrobimy wszystko, żeby znalazła najlepszy dom na świecie! DZIĘKUJEMY!!! Agnieszka. No i co Wy na to?:loveu: :loveu: [COLOR=red][B] DZIĘKUJEMY!!!!![/B][/COLOR]
  13. Co do postu wyżej, nie mam słów, już po prostu nie mam słów... A Ty Bella, kochana nie spadaj, na pierwszą!!
  14. Tak bardzo mi wstyd.. Boże, taka niemoc. Taki gniew, taki żal.
  15. To trzymam kciuki za malucha i za Darusię.
  16. Dziękuje Laro, że wysłałaś mu zdjęcia... Wiewiórka była nieosiągalna bo zmienila numer telefonu. Pan beznadziejny.. Wydawał się ok. zgodził się na wizytę przedadopcyjną.. Rozmawiałam z nim kilka razy, potem nie mógł się dodzwonić do Wiewiórki wiec znowu dzwonił do mnie... Prosił o zdjęcia, wypytywał, a potem, na sam koniec wysyła mi sms-a: "Dziękuje kotku, jak się mogę zrewanżować?" Od naszej rozmowy minęło kilka godzin, więc pomyślałam, że się pomylił i zamiast do żony to do mnie wysłał, na przyklad, więc nie odpisałam... A potem Wiewiórka po rozmowie z nim napisała, że beznadziejny.. I juz wyszło szydło z worka, że to kolejny idiota...:angryy:
  17. Z domku nici. Wiewiorka napisała mi , że Pan jest niepoważny...:shake: Znowu nic...
  18. Bounty, ciesze się i nie cieszę.. Pół roku, nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić.. Mars - bądż dzielny! I Ty Bounty też, wielka jesteś!
  19. Zadzwonił do mnie Pan w sprawie Iskierki. Dostrzegł ogłoszenie w telegazecie. Jest z Będzina. Chciałby zobaczyć zdjęcia Iskierki. Powiedziałam mu o wizycie przedadopcyjnej i o Iskierce troszkę... Obiecałam że Wiewiórka podeśle zdjęcia na komorkę, bo Pan nie ma internetu. zadzwoniłam do Wiewiorki ale nie odbiera. Wysłałam jej sms-a z namiarami do Pana i z prośbą, żeby wyslała zdjecia i dała znać jak je wysle. No i czekam.
  20. Dziękujemy i czekamy z niecierpliwością!!!
  21. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 514-518-167 Agnieszka. Dziękuję Iwonko!!!:loveu:
×
×
  • Create New...