Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. No, wujku, odezwij się!! Laro, a jak nie to clex może zawieżć kogoś na wizytę... Magnesiątko może jechać jutro... Może poczekajmy do wieczora, a jak się israel nie odezwie to pojechałaby Magnesiątko i Clex może...
  2. Mądrze prawisz! Ja jeszcze tylko dodam, że dla wielu ludzi liczy się tylko wygląd psa.. Kupują haszczaka bo im się podobają jego niebieskie oczy a potem myślą że dwa spacerki dookoła bloku wystarczą, żeby piesek pospacerował i kwita...:shake: A ja dostałam maila w sprawie Belli od Pani Malwiny. Szuka pieska rodzinnego... Wraca za parę dni z Berlina, prosiła o zdjęcia Belli, bo na "morusek.pl" nie ma. Wysłałam. No i czekam.
  3. Witamy ciotko i dziękujemy!!!!:loveu:
  4. No, Twoja lisiczka słodka, to rzeczywiście OWCZAREK NIEMIECKI MINIATURKA :diabloti: wypisz wymaluj !:evil_lol: Fakt, niektórzy to maja zielone pojęcie, albo go nie mają, na temat ras.. Jakiś miesiąc temu zadzwonila do mnie Pani która chciała przygarnąć szczeniaka WILCZURA NIEMIECKIEGO, a jak ją zapytałam, czy chodzi jej o rasowego psa, czy o owczarkowatego kundelka, to mnie poprawila, że "nie , nie owczarka, tylko WILCZURA NIEMIECKIEGO..." :diabloti:
  5. Jeśli Gisic87 ją zabierze, to kasa na karmę na pewno sie przyda, ogloszenia także!! Fajnie, że jesteś Negri z nami, żeby kciuki pozaciskać!
  6. Ona już zaskakuje Zuzia!!!:loveu: jesteś dla niej pewie pierwszym człowiekiem którego mogła poznać z tej dobrej strony...:buzi:
  7. Jest, jest i to coraz więcej...:shake: Rasowe, rasopodobne, a wszystko to skutek głupoty i okrucieństwa ludzi. Tych którzy rozmnażają, tych którzy kupują na bazarach...ech..:shake:
  8. Ogonek piękny, ale te oczka błyszczące!!
  9. Chyba średniawa...:oops: Ale Maciaszek i Lara ja widziały, no i Joma, więc napiszą dokładnie.
  10. Do góry Iskierko!!
  11. Biedna Fizia, może jednak mogłabyś ją wziąć Laima? Nas (mnie i męża) nie ma dziennie 9,5 godziny od poniedziałku do piątku i Reks musi być sam. Wstaję dziennie o czwaretej rano i chodzę z nim 1.5 godziny... Popołudniu ma spacer trzygodzinny... i jest szczęśliwy, wierz mi.
  12. Ja, temu facetowi który mi napisał że jestem [B]właścicielem schroniska,[/B] i chciał Yorkshire teriera (jego słowa), chciałam napisać, że tak, owszem, nazywam się Alfred von Bulov, mam schronisko dla samych rozkosznych, slodkich Yorków i akurat chętnie odstąpię małe szczeniaczki za darmo...:diabloti:
  13. :p :p :p :p
  14. To ostatnie zdjęcie rozbrajające!!!
  15. Ukłony w stronę Wiewiórki!!:loveu:
  16. Toteż się nikt nie odezwał więcej. I dobrze. Pewnie jak mu/jej napisałam o wizycie przedadopcyjnej to mnie wziął/wzięła za wariatkę..:angryy:
  17. Super Magnesiątko! POCZEKAJMY NA LARĘ.. ISRAEL MOŻE PODJECHAĆ BO JEST Z PIEKAR, A CLEX MOŻE KOGOŚ PODWIEŹĆ DO PIEKAR, WIĘC SĄ DWIE OPCJE!:loveu::multi: lARA MA NAMIARY NA TYCH pAŃSTWA, MUSI ZDECYDOWAĆ. PRZEPRASZAM ZA DUŻE LITERY ALE MI CAPSLOCK WSKOCZYŁ I NIE CHCE MI SIĘ JUŻ TEGO POPRAWIAĆ..:oops:
  18. Napisala do mnie Pani w sprawie małej Mini, ktora juz dawno doopkę grzeje w swoim domku. Poleciłam jej Belllę. Pani jest z Żor. Może się zakocha?
  19. Pięknie, pięknie!!
  20. israel może podjechac na wizytę ale wieczorem bo cały dzien pracuje. Laro, on potrzebuje dane...adres i te sprawy.. Napiszesz?
×
×
  • Create New...