No, Twoja lisiczka słodka, to rzeczywiście OWCZAREK NIEMIECKI MINIATURKA :diabloti: wypisz wymaluj !:evil_lol:
Fakt, niektórzy to maja zielone pojęcie, albo go nie mają, na temat ras..
Jakiś miesiąc temu zadzwonila do mnie Pani która chciała przygarnąć szczeniaka WILCZURA NIEMIECKIEGO, a jak ją zapytałam, czy chodzi jej o rasowego psa, czy o owczarkowatego kundelka, to mnie poprawila, że "nie , nie owczarka, tylko WILCZURA NIEMIECKIEGO..." :diabloti: