Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Pani Tosiowa napisała mi, że dzisiaj będzie z nimi rozmawiać i da odpowiedź... Javeno - Olo ma raj u Ciebie!! Uściski dla niego!
  2. Nikt nie dzwoni??
  3. Zabrać..tylko dokąd...:shake:
  4. A jest jakaś szansa na nowe zdjęcia? Przydałyby się!
  5. Niech go ktoś wypatrzy!!
  6. Kochana Blacky!! Wiewiórko!! Ukłony!!:calus::klacz: I brawa!!
  7. A jak się umówisz z Państwem na spacerek, to czekamy na relację, a może i zdjęcia!
  8. Ja też jestem ciekawa... Jak tam Babetka?
  9. To może spytaj Maciaszku, czy ktoś jest przeciw.. Nikt się nie odezwie i to będzie znaczyło, że wszyscy są za...;)
  10. Trzymam kciuki, ale jak Leni mówi, że dom ok. to wierzę, że tak jest. Zresztą fajnie byłoby, gdyby Beka, która sprawdzała dom, mogła się tutaj na wątku na ten temat rozpisać..
  11. Te grosiki się przydają. Lili - walcz!
  12. Czarna - nie wątpię w to!
  13. Facetowi takie coś..no wiesz..:oops::eviltong:
  14. No to pięknie! Kto jeździ z Bianką na zabiegi? Mona? I jest tam z nią? Czy potrzeba, żeby ktoś z małą posiedział 1.5 godziny jest aktualna? Kilka osób sie deklarowało ( w tym ja) jeśli będą znane godziny..
  15. [B][U]Julia!![/U][/B] Pręguś się uśmiecha na tym zdjęciu !!:loveu: Super pies! Szczęśliwej podróży jutro!!! Laro - politologia na UŚ? A masz zajęcia z Mazurem? Ja na Bankowej studiowałam Pracę Socjalną...
  16. Ważne, że Śląsk, no nie? Oferta Maciaszka ...ja nie wiem, czy się mogę wypowiedzieć, ale byłabym za..:oops:
  17. A Żabka nic nie wie...
  18. Co przeskrobałaś Bounty?:eviltong:
  19. Spotkałam dzisiaj Panią Tosiową :eviltong: na spacerze i zna kogos kto chce chyba przygarnąć małego pieska.. Jest to wszystko troche niedomówione, ale mam maila i wyslałam zdjecia Olo przed chwilą. I czekam.... Pani Tosiowa to Pani która ma sunie Tosie oczywiście. Przygarnęła też przyniesioną do lecznicy małą Kaśkę, ktorą jej "właściciele" całą poobijana przynieśli do uśpienia.. Pani Tosiowa przeżywa wszystkie ogloszenia ktore wywieszam w bibliotece.. No i jest super kobietą!! Lara wie!
  20. Przepraszam...wczoraj co wątek, to zle wieści... A Verterek mam nadzieję, że zmądrzał i się uspokoił..
  21. To może temu biedakowi sie bardziej pieniądze przydają.. Wiewiórka ma jedzonko zamowione, kupon na sterylke bezplatny, szampon i obroża i smycz też ma dzieki Ingrid44... Nie wiem sama... Laro - Twój wątek - Ty decyduj!
  22. No właśnie...
  23. Wielkie odliczanie!!:loveu: [CENTER][B]04.11.2009r.[/B][/CENTER]
  24. Beaverko - zostan na Dogo i pomagaj jak możesz! W Katowicach ruszył wolontariat. Tam sie przydasz BARDZO! W tej sprawie powie Ci wszystko Amikat i Maciaszek. Iwonko!! Wielkie dzięki!!:loveu::loveu::laugh2_2::Rose::Rose::modla::calus::bigcool:
×
×
  • Create New...