Trzymam kciuki, ale jak Leni mówi, że dom ok. to wierzę, że tak jest.
Zresztą fajnie byłoby, gdyby Beka, która sprawdzała dom, mogła się tutaj na wątku na ten temat rozpisać..
No to pięknie!
Kto jeździ z Bianką na zabiegi?
Mona?
I jest tam z nią?
Czy potrzeba, żeby ktoś z małą posiedział 1.5 godziny jest aktualna?
Kilka osób sie deklarowało ( w tym ja) jeśli będą znane godziny..
[B][U]Julia!![/U][/B]
Pręguś się uśmiecha na tym zdjęciu !!:loveu:
Super pies!
Szczęśliwej podróży jutro!!!
Laro - politologia na UŚ?
A masz zajęcia z Mazurem?
Ja na Bankowej studiowałam Pracę Socjalną...
Spotkałam dzisiaj Panią Tosiową :eviltong: na spacerze i zna kogos kto chce chyba przygarnąć małego pieska..
Jest to wszystko troche niedomówione, ale mam maila i wyslałam zdjecia Olo przed chwilą.
I czekam....
Pani Tosiowa to Pani która ma sunie Tosie oczywiście.
Przygarnęła też przyniesioną do lecznicy małą Kaśkę, ktorą jej "właściciele"
całą poobijana przynieśli do uśpienia..
Pani Tosiowa przeżywa wszystkie ogloszenia ktore wywieszam w bibliotece..
No i jest super kobietą!!
Lara wie!
To może temu biedakowi sie bardziej pieniądze przydają..
Wiewiórka ma jedzonko zamowione, kupon na sterylke bezplatny, szampon i obroża i smycz też ma dzieki Ingrid44...
Nie wiem sama...
Laro - Twój wątek - Ty decyduj!
Beaverko - zostan na Dogo i pomagaj jak możesz!
W Katowicach ruszył wolontariat.
Tam sie przydasz BARDZO!
W tej sprawie powie Ci wszystko Amikat i Maciaszek.
Iwonko!!
Wielkie dzięki!!:loveu::loveu::laugh2_2::Rose::Rose::modla::calus::bigcool: