Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Mam nadzieję, że DT znajdzie czas, siły i serce dla następnego tymczasowicza...
  2. Rozliczenia juŻ dopisuję...:oops: To może Babetka jest młodsza? MLodnieje nam z każdym dniem :diabloti: No, ale najważniejsze, że zdrowieje... Mam nadzieję, że pierwotniaków nie ma... [B]Wiecie co..a może ona jest z jakiejś wstrętnej pseudohodowli?[/B] [B]To by wyjaśniało zaniedbanie i to, że nie jest kompletnie nauczona załatwiania się na dworze..[/B] [B]Może im zachorowała i pozbyli się problemu...:angryy::mad:[/B] [B]Po takiej maleńkiej śliczności mieliby co na targowisku sprzedawać...:angryy::mad:[/B]
  3. TOSINEK - PODGRYZACZ!!:diabloti:
  4. Dodałam OLO do Dziennika Zachodniego. Oby mi już nikt nie wysyłał sms-ów w jego sprawie.. Wczoraj od jednej BABY dostałam 11... A w końcu zadzwoniła i połączenie zosało przerwane, jak tylko odebrałam. I zaraz dostałam sms-a od ORANGE, że [B]ten, a ten numer próbował do mnie[/B] [B]zadzwonić na MÓJ koszt...:angryy::mad::shake:[/B] Tak, że teraz trzymajcie kciuki, żeby ktoś [U]zadzwonił...[/U] Ludzie są beznadziejni...
  5. Oj dzwonia, dzwonią...
  6. Łatusiu...jeszcze troszkę...
  7. Jasza

    Metamorfozy

    Przy psiakach przytulających się popłakałam, przy Weronce się też popłakałam... Nie wiem co napisać..
  8. To działaj! Popatrzymy! I porobimy kilka ogłoszeń! Gumtree na pewno!
  9. Anado - jak możesz, to wrzuć na NK! :cool3:
  10. I broni Cię na spacerach! Jaki rycerski!
  11. No to pięknie!! Javeno, nie mam słów! Męża też wyściskaj!!!
  12. Allegro by się przydało. Tylko, że nie wiem, czy już oglaszać, czy jak będziemy wiedzieć co z jej zdrowiem.. Dzisiaj popołudniu będzie wiadomo. Jak trafiła do schroniska nie wiem. Pewnie z interwencji, czyli znaleziona na ulicy... Maciaszek może wie. W schronisku była króciutko, bo w tym stanie nie dałaby sobie rady...:shake:
  13. Dziękuję dziewczyny za obecność!!
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cadfcf19d8de4c34.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/220/cadfcf19d8de4c34med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9cb5c37e0e4c9661.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/221/9cb5c37e0e4c9661med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5518241ac764f023.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/216/5518241ac764f023med.jpg[/IMG][/URL] i co wy na to??? Pięknisty osesek!!! Javenko - jesteś wielka!!
  15. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Javenko! Masz miejsce w psim i kocim niebie pewne!!! Mam nadzieję, że kociaczek zdrów i szybciutko dojdzie do siebie! A Oluś marsz do nowego domku!!!:diabloti::mad:
  16. A Pani Ula już pewnie myśli: "O matko, znowu ją będziemy łapać jak ucieknie...":diabloti: A tak poważnie - to STRASZLIWIE SIĘ CIESZĘ!!!!:multi:
  17. Płakać mi się zachciało Julio, jak zobaczyłam to wcześniejsze zdjecie.. Pręguś sie wpatruje w to miejsce i może sobie myśli.."Udało mi się...już tutaj NIGDY nie wrócę!"
  18. Czekamy na foteczki!!!:loveu: Esterku - nabieraj ciała i wypatruj domku!
  19. Dziękujemy, że zajrzałaś!! Szukamy dla niej domu!!
  20. Moja mama jak Cię zobaczyla, to powiedziała: "No, od razu widać jakim jest człowiekiem!" Ja potwierdzam! A już miałam kiedyś przyjemność rozmawiać z Tobą i poznać Franka pod Kapeluszem w WPKiW.. No i nawet przez telefon z Tobą rozmawiałam... Więc dlatego napisałam, że jestem dumna z tego, że Cię znam. Jesteś wspaniałą osobą!! A Lili taka piękna i taka dzielna!!Będzie dobrze!!
  21. W schronisku określili Babetkę jako 11 letniego psa. Dopiero jak Laima zabrała małą do siebie i poszła z nią do weterynarza, okazało się, że Babetka ma około dwóch lat... No to zmieniłam pierwszy post, uaktualniłam. Babetka jest młodziutka.
  22. Mnie tez ubieglaś!! Ja sobie też o tym pomyslałam!!
  23. Musimy myśleć o DT dla Amidki....
  24. Julia - jesteś wspaniała!!!:multi: Pręgusiu - dzieńdobry!!!:loveu:
×
×
  • Create New...