Nie jest źle.
Propozycje są.
Ten DT za 450 PLN wydaje mi sie DROGI STRASZNIE, ale nie tylko o pieniądze chodzi..
Dogofanka która napisała do Maciaszek brzmi bardzo fajnie.
Poczekajmy na badanie kupy i wtedy zdecydujemy może.
Najlepsze rozwiązanie byłoby takie, że Babetka kończy z robalami, pierwotniaków nie ma i zostaje po staremu..
To poczekajmy, ok?
A maleńka jest PRZEPIĘKNA!!!