Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Laimo, uratowałaś małej życie...
  2. To Mars dzisiaj na zabieg jedzie? Żeby zdążyć przed sobotą?
  3. Wytrzyma!!! Za to potem!!!
  4. Dopisałam. Ech, Babetko...maluszku... Zmienię tytuł wątku!
  5. Witaj ela40! Lili jest po wizycie w Brnie, jest leczona, relacja, tak jak pisze Kuba123 - na stronie 31 wątku. Dobrze, że jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz na Dogo!
  6. [quote name='missieek']dzis zadzwonila jakas Pani proszac o wiecej zdjec, bo na ogloszeniu widzi tylko glowke nie wiem czy to ta sama pytala czy da rade kilka godzin siedziec sama w mieszkaniu, czy nie szczeka - odpowiedzialam ze mysle ze da rade jest tam starsza osoba po wylewach w mieszkaniu caly czas, ale juz nie na tyle sprawna aby psem sie zajmowac Pani jest z Krakowa, odeslalam na moja strone po wiecej zdjec[/QUOTE] No to chyba ta sama Pani. Ja w niektórych portalach umieszczałam kilka zdjęć a w niektórych tylko jedno, bo tylko jedno można było. Trzymam kciuki żeby to był fajny dom.
  7. Martyno, masz PW i maila na skrzynce. Ola la z Amidką i Bounty z Marsem jadą w sobotę!!!!!!!!!!!!! Szczegóły poda Ola. Uff.
  8. Brawo! Mam nadzieję, że coś wyjdzie z tego!!
  9. Dodzwonilam sie do Ola la... Poinformowałam o wszystkim. Będzie sie kontaktować z Tiraną. Nie ma numeru telefonu do MartynyP i Ola la tez nie ma. Mam nadzieję, Martyno, że uda Ci sie zajrzeć na Dogo, przeczytasz PW i sie skontaktujecie z Ola la. i że to wszystkow sobote wypali.
  10. Jeszcze sześć dni!!!:loveu:
  11. Zagladamy z rana i czekamy!
  12. Witaj Elisa Day!:loveu: Dobrze, że jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz na Dogo!
  13. Jeżeli wiesz Malawaszko czy mogłabym tej Pani odpowiedzieć twierdząco, to daj znać, jeszcze jej napiszę więcej.
  14. Napiszcie dziewczyny, czy zmienić tytuł wątku... Ja sama niewiele poradzę... Nie mam kompletnie pojęcia co robić... Może rzeczywiście rozglądać się za DT w ktorym jest ktoś 24h na dobę? Czekam na wieści o pierwotniakach. Co z Perthesem? Czy dalej jest podejrzenie tej choroby? Babetko - trzymaj się malutka!
  15. Maciaszku - strasznie się cieszę, że sunia już w swoim domu!:loveu::multi: Ale się musiała bać! Ale już wszystko dobrze!!:lol::loveu:
  16. [quote name='maciaszek']No ładnie... To teraz musimy mu znaleźć dom z królewskim łożem ;).[/QUOTE] Albo Aga odda Esterka razem z łóżkiem...;)
  17. Napiszę do Mortikii.
  18. Nic nie pomogłam, to nie ma za co dziekować. Sunny piękna dziewczyna - fajnie, że znalazla TAKI dom. Finansowo nie mogę pomóc, ale podniosę.
  19. Zdrowiej maleńka!
  20. Na razie słonko jest.. A kiedy sesja zdjeciowa?
×
×
  • Create New...