-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy Lukredo!!! A ja ponawiam pytanie.. Czy ktoś udostępni konto jeżeli zrobię bazarek?:oops: -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Brysio, nie dziwię Ci się... A co do konta.. Ja nie mam :oops:, więc jeżeli wystawię bazarek, to na jakie konto mogę zbierać? Edit: Mam konto męża, ale nie mam konta z dostępem do internetu..Nie mam jak sprawdzić kiedy ktoś wplaci. A przelewy robię na poczcie... -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No i cisza? -
Jeszcze tylko dwa dni!!!!
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
No to pięknie. Ja nie wiem co powiedzieć. Od rana byłam w pracy, teraz dotarłam do domu, a tu takie wieści.. [B]Ja tak jak deklarowałam, wpłacam w poniedziałek 50 PLN.[/B] Na poczcie. Więc dojdzie we wtorek lub środę. Brysio - poproszę o numer konta! Jutro wystawiam bazarek. Czy wpłaty za fanty też mogą być przelewane na Twoje konto? Jeżeli tak, poprosilabym Cie potem o przekazywanie informacji kto ewentualnie wpłacił, może tak być? Płakać mi się chce... -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Justynko super dzięki! Że też o tym nie pomyślałam! Ihabe, Mono!!! Zdecydujcie! Pieniądze uzbieramy! -
To czekamy na Babetkę w programie. Do Kisiaraf napisałam. Jak znajdzie chwilkę to pewnie zajrzy. I zobaczymy co powie.
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
A Dogofanka mogłaby przyjąć zdrowego psa. Ale poproszę Maciaszka o namiary i napiszę.......... -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiama']Dziewczyny, gdzie Bianka ma zapewniony powrót PO rehabilitacji ? :roll:[/QUOTE] [B]Problem w tym, że nigdzie!!!!:placz:[/B] Musimy szukać! Ale najważniejsze, żeby nie przerwać rehabilitacji!! -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Dzięki Publikacjo! Ja jestem na wątku też na zaproszenie. Szczegółów nie znam. Bianka jest u Mony. Była na początku u Ihabe. One wiedzą o małej wszystko co trzeba wiedzieć. Pieniądze zbierzemy!!! Jeżeli będzie miejsce, to przynajmniej kilka dni mała tam będzie, dopóki czegos nie znajdziemy... [B][U]Mono, Ihabe, Brysio!!![/U][/B] Decydujcie! Zaklepujemy miejsce? To chyba lepsze niż schronisko! [B]Ja mogę przelać w poniedziałek 50 PLN![/B] Mam krucho z kasą, ale dam radę tyle wyskrobać. Brysio, jak Bianka z finansami? -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Dzwońcie, pytajcie! Brysio, ile ma Bianka pieniędzy? Starczy na klka dni? Ja coś dorzucę, jutro robie bazarek, uzbieramy! -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][U]Szukamy DT, nawet bez samochodu!!!!!!![/U][/B][/CENTER] -
[CENTER][B][U]Ola la i Bounty jadą jutro rano do Poznania z Amidka i Marsem.[/U][/B] [B][U]Bounty nie ma prawa jazdy!!!!![/U][/B] [B][U]Ola la prosi o kontakt kogoś, kto chciałby się zabrać jako drugi kierowca![/U][/B] [B][/B] [B][U]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/U][/B] [B][/B] [B][U]Jej numer:[/U][/B] [B][U]509-692-206[/U][/B][/CENTER]
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I ja zaciskam kciuki! -
Dzielna Lili i dzielni szoferzy!
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Nie wiem Feliksik, ja tak plotę co mi ślina na język przyniesie... Bianka nie przebywa w klinice... Po prostu nie wiem co robić.... -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Ja też wysyłam PW i wklejam gdzie się da... Matko, czuję się taka bezradna.. Bez samochodu, z psem , który by Bianki nie zaakceptował w domu na pewno...:placz: Chciałabym jej jakoś pomóc... A może udałoby się zebrać pieniądze żeby opłacić jej pobyt w klinice? Juz nie wiem sama...... -
Grubcia się zrobiła!!:loveu::loveu::loveu:
-
Kisiaraf, nie przepraszaj! Pogodę zamówiłam też na dzisiaj! W najbliższych dniech też ma być ładnie!
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Napisałam do Klaudiaa... -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oby.:razz: -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Wysyłam PW gdzie się da....:placz::placz: -
[B]Amikat, nie mam wątpliwości, że Twoja decyzja jest jak najbardziej słuszna![/B] [B]Lili - już jutro będziesz w domku![/B] Ale Bianka ciągle czeka, ma czas do jutra... Czy z bezwladnymi nóżkami trafi do schroniska? Czy cała rehabilitacja pójdzie na marne?:placz:
-
Wiem, że tu już apel w tej sprawie się pojawił, ale: [CENTER] [B]BIANKA NIE CHODZI!!![/B] [B]JEŻELI SIĘ NIE ZNAJDZIE DT CHOĆ NA DWA TYGODNIE W KATOWICACH, TRAFI DO SCHRONISKA,[/B] [B]A TAM, PIES Z BEZWŁADNYMI NÓŻKAMI - WIADOMO....[/B] [B]PILNE!!!!!!!!!!!:placz::placz:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/potrzebny-dt-na-czas-rehab-w-katowicach-tylko-2tyg-sunia-nie-moze-przerwac-leczenia-171900/"][COLOR=#000000]Potrzebny DT na czas rehab.W KATOWICACH Tylko 2tyg! Sunia nie moze przerwac leczenia![/COLOR][/URL][/CENTER]
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dzieńdobry OLO!:loveu: