Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Szerokiej drogi! Zajedźcie szczęśliwie!
  2. Mała dzielna LILI!:loveu:
  3. Amida na wolności!!:loveu::loveu::loveu: Jaka ona jest? Cieszyła się? Wariatka czy spokojna? Napiszcie coś!!! Jeju , jak się cieszę!!!! I jaką ma budkę piękną i kocyk!!!!:loveu::multi: :Rose::Cool!::Cool!::bigcool::Dog_run: DOBREJ NOCY!
  4. Straszna cisza u Kornelii..
  5. Czekamy na wieści. Mam nadzieję, że Lili tylko chwilowo gorzej się poczuła. Zdrowiej mała i zmykaj tam gdzie na Ciebie czekają z kocykiem, z kanapą, z miłością...
  6. Dziewczyny i psiaki już chyba na miejscu? Czekamy na relację!
  7. No właśnie nie wiem czemu nie zadzwoniła.. Długo z nią rozmawiałam i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie...
  8. Zamawiam pogodę na jutro!!!
  9. Miałam dzisiaj kolejny mail. Od pani ktora szuka małego pieska, bo ma małe mieszkanie. Podałam namiery na Misieek.
  10. [B][U]Bounty, jak wrócicie z Poznanie podaj mi proszę też konto, PILNIE!![/U][/B] Ludzie chcą wpłacać na Marsa bo od wczoraj rozliczam swój bazarek, a ja nie mam jak im podać numeru konta... Bardzo Cię proszę! I jeżeli możesz, informuj mnie na bieżąco kto wpłacił! Dziękuję!:loveu:
  11. Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sander-table-home-dla-domu-torebki-bluzki-kolczyki-broszki-do-15-11-na-dwa-cele-173053/"][COLOR=#000000]SANDER Table + Home-dla domu,torebki,bluzki,kolczyki i broszki do 15.11 na dwa cele[/COLOR][/URL]
  12. Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sander-table-home-dla-domu-torebki-bluzki-kolczyki-broszki-do-15-11-na-dwa-cele-173053/"][COLOR=#000000]SANDER Table + Home-dla domu,torebki,bluzki,kolczyki i broszki do 15.11 na dwa cele[/COLOR][/URL]
  13. Zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sander-table-home-dla-domu-torebki-bluzki-kolczyki-broszki-do-15-11-na-dwa-cele-173053/[/URL]
  14. Laimo, konto mi możesz podać na PW, jak sie bazarek będzie kończyl, ok? Ja innym też tylko na PW podam. Pięniądze mogą być przeznaczone na leczenie i jedzenie Babetki.
  15. Mam nadzieję, że do niego...
  16. Oj przydają się pieniądze!!!
  17. [B][U]Laimo, tylko, czy wpłaty z Bazarku mogą iść od razu na konto Twoje?[/U][/B] Ja bazarek już wystawiłam, tylko nie dodałam zdjęć, więc książki mogę dołożyć do kolejnego, OK? Mój bazarek jest od razu na dwa cele. Na Babetkę i na Biankę, kto wylicytuje fant, ten decyduje na jaki cel wpłaca. Wkleję link do niego na wątku Babetki.
  18. "Witam! Szukam pieska dla babci. Biorę pod uwagę Fizię. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? A jeśli tak, to z jakiej miejscowości trzeba by ją odebrać? Pozdrawiam Piotr Kędra z Dąbrowy Górniczej" Podałam mu namiary na Ciebie. No i odopisał: "Dziękuję za informację"
  19. A ja zaraz kładę się spać, bo mi się oczy zamykają... Bazarek się skończył. Jak ktoś zechce wpłacić dla OLO, to może mu zrobimy Allegro wyróżnione?
  20. Super, że ktoś się jednak odważył! Brawo!
  21. [quote name='lilo']Deklarowalam 20 ale zostalo troszke wiecej na koncie to przelalam 30 zl w tym miesiacu.I ustawilam stale zlecenie w banku na rok na 20 zl wiec prosze mi za rok przypomniec ;p bo pewnie zapomne :) a w miare mozliwosci postaram sie wiecej ale nie moge wiecej obiecac co miesiac, moja firma niestety raczkuje dopiero.... i pieniazkow brak[/QUOTE] Lilo - na rok??:crazyeye: Za rok Pręguś już zapomni, że w hoteliku był!;) Będzie kanapował sobie w swoim domku!!:loveu: Dziękujemy!:multi:
×
×
  • Create New...