Bounty..oby tylko Mars trafił do świetnego kochającego domku...to trochę odetchniesz...
Nie wiem co mam napisać...
Mam nadzieje, że z bazarków trochę wpłynie...
Ja na wątku Bianki jestem ciągle....
Spróbujmy może napisać na wątku Lili, tam bardzo dużo osób się pojawia..
Porozsyłam, chociaż tyle mogę zrobić...:placz:
Zdjęcia Olo sprawiły, że mi się płakać zachciaało..
Moje niespełnione marzenie i wieczna tęsknota - żeby mój Reksio tak potrafił się zżyć i zaprzyjaźnić z innym psem lub kotem..
Uwielbiam takie zdjęcia!
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a47494602d2bf5ea.html]Obraz 019.jpg | upsa2 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/431a59b6210112db.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/222/431a59b6210112dbmed.jpg[/IMG][/URL]
Zaraz wpiszę saldo..
Jutro zaczynam spraszać ciotki na wątek..
O bazarku też pomyślę.
Przepraszam, mam dzisiaj zły dzień.
Kilka telefonów w sprawie Fizi, szukanie chudej suczki...
Babeciątko...zdrowiej!
Wiewiórka jesteś niezła...
Blacky zabrałaś praktycznie nic o niej nie wiedząc, opiekujesz się nią, zabierasz do weta, ma się u Ciebie jak w raju,
W Twoim wykonaniu to takie proste...
A wiem , że tak nie jest...
Wielki ukłon w Twoją stronę!
Kolejna Pani do mnie dzwonila, ale ma niepełnosprawnego męża i sama jest nie w pełni sprawna, dlatego szuka mini suczki.
W Fizi sie zakochała, podam jej zaraz numer Misieek.
Może....