Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. To na pewno dobry znak!
  2. Super Asior. Takie maleństwo - żeby tylko była zdrowa - będą się o nią bić!
  3. No to czekamy!
  4. [quote name='amikat']Ja też Cię witam, Dzisiaj wieczorkiem się widzimy Liluś.[/QUOTE] Ucałuj ją w nosek ode mnie!
  5. Ciotki, w sobotę zrobię bazarek dla Bianki, chociaż tyle....
  6. W sobotę robię bazarek dla Babetki. Laimo, możesz potem, po jego zakończeniu, udostępnić swoje konto?
  7. Nie strasz Bounty... Dom mam nadzieję sprawdzony?
  8. No i jak tam aniołku? Może już ktoś dzwonił w Twojej sprawie? Może się ktoś w Tobie zakochał?
  9. A gdzi Kubuś ma ogłoszenia?
  10. Napisałam troszkę PW... Nie mam pomysłu...:shake: Cholerka....
  11. A ten tymczas dla całej rodzinki, to gdzie?
  12. Bounty..oby tylko Mars trafił do świetnego kochającego domku...to trochę odetchniesz... Nie wiem co mam napisać... Mam nadzieje, że z bazarków trochę wpłynie...
  13. Możemy poczekać. Byle Rumek poczekał ...:cool3:
  14. Jotko, wszyscy mamy taką nadzieję!
  15. Dziewczyny, kiedy mam tą pogodę zamawiać?:razz:;):eviltong:
  16. Ja na wątku Bianki jestem ciągle.... Spróbujmy może napisać na wątku Lili, tam bardzo dużo osób się pojawia.. Porozsyłam, chociaż tyle mogę zrobić...:placz:
  17. Dzieńdobry Lili!
  18. Zdjęcia Olo sprawiły, że mi się płakać zachciaało.. Moje niespełnione marzenie i wieczna tęsknota - żeby mój Reksio tak potrafił się zżyć i zaprzyjaźnić z innym psem lub kotem.. Uwielbiam takie zdjęcia! [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a47494602d2bf5ea.html]Obraz 019.jpg | upsa2 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/431a59b6210112db.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/222/431a59b6210112dbmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. To zaraz zaglądam na pocztę!:loveu: A na sobotę mu znowu fundnę ogłoszenie w Dzienniku! A co!
  20. Zaraz wpiszę saldo.. Jutro zaczynam spraszać ciotki na wątek.. O bazarku też pomyślę. Przepraszam, mam dzisiaj zły dzień. Kilka telefonów w sprawie Fizi, szukanie chudej suczki... Babeciątko...zdrowiej!
  21. Wiewiórka jesteś niezła... Blacky zabrałaś praktycznie nic o niej nie wiedząc, opiekujesz się nią, zabierasz do weta, ma się u Ciebie jak w raju, W Twoim wykonaniu to takie proste... A wiem , że tak nie jest... Wielki ukłon w Twoją stronę!
  22. Kolejna Pani do mnie dzwonila, ale ma niepełnosprawnego męża i sama jest nie w pełni sprawna, dlatego szuka mini suczki. W Fizi sie zakochała, podam jej zaraz numer Misieek. Może....
  23. Dt oferowała Dogofanka. Ja bym poprosiła o namiary i zapytała.
×
×
  • Create New...