-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Cudny Feluś i cudna Bianeczka!!!:loveu: -
:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Sayrel - dziękujemy! Javeno - czekamy na decyzję! -
Truskawa - to wklej zdjęcia w dużym formacie proszę... Ja mam to z przytulającymi się psinami na pulpicie komputera w domu. Jest niesamowite.
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Lara...zaraz z tego wybrnie...:diabloti:
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Lara ma głowę do tytułów!:cool3::cool3: -
Maciaszku, rozliczenia moje kulawe już poprawiłam...:oops::oops: Dobrze, że to mój mąż płaci rachunki, ja z moimi zdolnościami, już bym pewnie była bez prądu i wody...
-
3 kg starość w schronisku... juz w nowym domku :)
Jasza replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Jutro zrobię mu kilka ogłoszeń. Piękny jest! -
Laro - super wieści!:loveu::loveu: Czy rodzina będzie czekać na koniec leczenia? Tak by było najlepiej...
-
Piękna kochana wspaniała mała księżniczka! Nareszcie! Trish - ucałuj ją [B]od nas wszystkich[/B]..tylko na raty..coby Lili to wytrzymała...:diabloti:
-
Mix doga argentyńskiego teraz Nuna już w nowym domku w Krakowie
Jasza replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
[quote name='JOMA'][B]maciaszku[/B] - przecież to prawie miniaturka Bazylka :loveu: - tak wiem, "prawie" robi różnicę :evil_lol: Trzeba by jednak porozwieszać ogłoszenia, popytać u weta i w sklepach zoologicznych, to dość charakterystyczny pies może jednak komuś zwiał - taki młodzian.[/QUOTE] No właśnie to samo chciałam napisać! To przecież siostrzyczka Bazyla!:crazyeye: Te drzwi - Giscic!!! Rany... -
Bartku, to może zostań z nami na DOGO. Przyda się taka dobra dusza...:razz: A domki dla maluszków - dobre?
-
Już nie wiem, kto piękniejszy! Żabka, czy Bari!!
-
To moje największe marzenie, żeby u nas w domu znalazła swoje miejsce jakaś druga psina. Mój mąż się kategorycznie nie zgadza i na jedno wspomnienie o tym, potrafi się cały dzień do mnie nie odzywać...ale to bym jakoś wytrzymała. Gorzej z Małym. Bałabym się. On ma charakterek, wstręciuch jeden. Tak sobie myślę jednak, że co ma być to będzie. Jak znajdę kiedyś małą sunię (dużych psów mój maluch BARDZO nie lubi, a może atakuje je ze strachu...) to będę postawiona przed faktem dokonanym i będę musiała ją zabrać...
-
Nawet nie wiesz, Czarna, jak Wam zazdroszczę.... Bardzo bym chciała, żeby mój Reksio zaakceptował jakąś koleżankę w domu.................:shake: Była u mnie w lipcu Zuzia z katowickiego schroniska ( przez dwa dni - potem jechała z Reyes do swojego cudownego DS do Białegostoku....) i ciężko było.... Na spacerach nie zwracał na nią uwagi. Za to w domu... Jak tylko przechodziła zbyt blisko niego - warczał. Jak próbowała podejść do mnie albo do męża - warczał jeszcze bardziej i próbował mnie zasłonić, odgrodzić od niej...Kilka razy rzucil się kłapiąc zębami, na szczęście nic jej nie zrobił. Reksio waży 9 kilo, Zuzanka roszkę większa była...ale minimalnie. Generalnie - Zuzia - taka spokojna, kochana i grzeczna - nie miała lekko... A co by sie działo jak musiałabym je zostawić same w domu...:shake:
-
Jasne, że nie!;)
-
_Lara dzisiaj o 16.00 jest umówiona na wizytę. Ja się denerwuję.
-
MIKRO- kolejna szansa na dom, tym razem ostatnia...
Jasza replied to kuba123's topic in Już w nowym domu
Utalentowana Publikacja!!:loveu: -
Zdrówka dla domku i zdrówka dla Lilusi!
-
Buziaki dla chłopaka! Ukłony dla Was!
-
Izunia kochana - dawno, nawet na Dogomanii, nie widziałam takiego zdjęcia!:placz::placz::placz: Jak dobrze, że juz bezpieczna! A jej byli właściciele........zyczę im wszystkiego najgorszego!
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Nowe ogłoszenia OLO: [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.pchlitarg.com/"][COLOR=#800080]www.pchlitarg.com[/COLOR][/URL] [URL="http://owi.pl/"][COLOR=#800080]http://owi.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"][COLOR=#800080]www.drobne.centrumofert.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.sellit.pl/"][COLOR=#800080]http://www.sellit.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=#800080]www.olx.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#800080]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl"][COLOR=#800080]http://ale.gratka.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.biuroofert.pl/"][COLOR=#800080]www.biuroofert.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.zoonet.pl/"][COLOR=#800080]www.zoonet.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=#800080]www.bono-polska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl"][COLOR=#800080]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=#800080]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#800080]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#800080]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A to Bella: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9c02d3e37a47a041.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/80/9c02d3e37a47a041med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7d9226bfd00f5042.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/113/7d9226bfd00f5042.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e00becb6dee4eb8f.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/226/e00becb6dee4eb8f.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że to wątek Olo, ale mi wątek Belli uciekł....:oops: Oluś się nie obrazi chyba! -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0fd84aba48aac02b.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/225/0fd84aba48aac02bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7207984ed19a5143.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/226/7207984ed19a5143med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b95cfc14c39a228b.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/138/b95cfc14c39a228bmed.jpg[/IMG][/URL] -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Nie wygląda to dobrze.......:shake: Jak będziesz rozmawiać Javeno, to wyjaśnij wszystko........... Robię dzisiaj Olusiowi nowe ogłoszenia!