Ja w sprawach informatycznych jestem nieruk jeszcze większy. :oops:
Strona jest ważna i powinna istnieć. Tak uważam.
Koszty są, ale...co jest ważniejsze?
Ale to tylko moje skromne zdanie....
Imię jest dla psa.
Więc jeśli reaguje na Nuka, to chyba fajnie, żeby tak się nazywała.
Z tym zakopywaniem i spaniem na krześle - tak jak Tirana myślę, że przypominają jej się czasy sprzed schroniska..
Może miała kiedyś kochającego Pana nawet?
Tego się już nie dowiemy.
Mam zdjęcia!
Niesamowite!
Ale wstawię jutro, bo dzisiaj już nie dam rady!
Javeno - masz cudowny, ciepły, dom z prawdziwego zdarzenia.
Pełen zwierząt, tolerujących się i przyjaźniących ze sobą..pełen miłości...
Gratuluję i zazdroszczę!
A co z wizytą Sayrel?
Nikt jej nie chce.:shake:
PODOBNO chcą ją zostawić na miejscu.
Ale piszę [B]podobno[/B], bo to są wiadomości z drugiej ręki.
Mam nadzieję, że więcej dowiem się w piątek.
Rozmawiałam wczoraj z panią która pracuje w tym szpitalu.
PODOBNO - zostały juz tylko dwa szczeniaki.
Suczka - Puncia - spaceruje po całym terenie i jak ma ochotę to obszczekuje kogo się da...
Jest tam jedna Pani, która o nią szczególnie dba.
Moja znajoma powiedziała, że w piątek postara się z nią porozmawiać i zapytać czy nie możnaby się poskładać na sterylkę dla suni.
(Ja się też mogę dołożyć.)
Jak będę coś wiedziała, to napiszę.
Ja też!
Javeno, daj znać, jak umowy dotrą.
Powinny być jutro, bo wysłałam priorytetem.
Mam nadzieję, że się przydają już w niedzielę, ale nie zapeszam....:cool1: