Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ludzie są beznadziejni.............. Mikro...trzymaj się psiaku!
  2. Dobrze mu tam u Ciebie Agnieszko!
  3. Dianko - zmądrzej! Pręgusiu - dzień dobry!:loveu:
  4. Cieszę się, że to Lara jedzie na wizytę. Będę spokojna.
  5. Jak tam? Wizyta się odbyła? Czy to dzisiaj?
  6. Ja w sprawach informatycznych jestem nieruk jeszcze większy. :oops: Strona jest ważna i powinna istnieć. Tak uważam. Koszty są, ale...co jest ważniejsze? Ale to tylko moje skromne zdanie....
  7. Imię jest dla psa. Więc jeśli reaguje na Nuka, to chyba fajnie, żeby tak się nazywała. Z tym zakopywaniem i spaniem na krześle - tak jak Tirana myślę, że przypominają jej się czasy sprzed schroniska.. Może miała kiedyś kochającego Pana nawet? Tego się już nie dowiemy.
  8. A jak jej się sierść błyszczy!!! Piękna panna!! A w jej oczach widać szczęście!!!
  9. Panny z mokrą głową miały szczęście! I oby tak dalej!
  10. Mam zdjęcia! Niesamowite! Ale wstawię jutro, bo dzisiaj już nie dam rady! Javeno - masz cudowny, ciepły, dom z prawdziwego zdarzenia. Pełen zwierząt, tolerujących się i przyjaźniących ze sobą..pełen miłości... Gratuluję i zazdroszczę! A co z wizytą Sayrel?
  11. Kurcze, kiepska sprawa... Przydałby się tymczas.. Może MartynaP ma wolne miejsce?
  12. Nikt jej nie chce.:shake: PODOBNO chcą ją zostawić na miejscu. Ale piszę [B]podobno[/B], bo to są wiadomości z drugiej ręki. Mam nadzieję, że więcej dowiem się w piątek.
  13. Rozmawiałam wczoraj z panią która pracuje w tym szpitalu. PODOBNO - zostały juz tylko dwa szczeniaki. Suczka - Puncia - spaceruje po całym terenie i jak ma ochotę to obszczekuje kogo się da... Jest tam jedna Pani, która o nią szczególnie dba. Moja znajoma powiedziała, że w piątek postara się z nią porozmawiać i zapytać czy nie możnaby się poskładać na sterylkę dla suni. (Ja się też mogę dołożyć.) Jak będę coś wiedziała, to napiszę.
  14. Pręgusiowi - zdrówka i zdrówka.. Dianie-żeby się w końcu przełamała.. Julii - cierpliwości...
  15. Ok. To czekamy. Dziękuję Laimo.
  16. Wydatki uzupełniłam. Czekamy zatem na wieści od Lary. Kiedy będzie wiadomo dokładnie co z tym sikaniem Babetki?
  17. "jeśli Amida zostanie buddą........":diabloti::evil_lol:
  18. Ja też! Javeno, daj znać, jak umowy dotrą. Powinny być jutro, bo wysłałam priorytetem. Mam nadzieję, że się przydają już w niedzielę, ale nie zapeszam....:cool1:
  19. Żabko kochana!!!! Strasznie się cieszę!! Piękna i szczęśliwa buźka na zdjęciach!!:loveu::loveu:
  20. Uściski dla Estera - i czekamy na telefony!!!
×
×
  • Create New...