Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. No to ja już jestem w fanklubie Nektarka!! Słodziak niesamowity!!!!
  2. Aresku, szczęśliwej podroży! Zaczyna się dla Ciebie nowe życie kochany piesku!
  3. Cajus JB - działanie kompleksowe!
  4. A fotki ktoś popstrykał....
  5. Borysek, dzielny maluszek! I ma takie ciotki kochane koło siebie!
  6. Dziękuję za link do wątku Szymka. A co u Aresa?
  7. W pierwszym poście nie widzę listy ogłoszeń Szymka. Ma jakieś poza Allegro? Jaki jest duży? Jak sie dogaduje z innymi psami? I jaki jest jego staosunek do dzieci? Przepraszam, ale jutro zrobię mu komplet ogłoszeń, więc te informacje są mi potrezbne. Szymek jest piękny!
  8. Nie TYLKO ale AŻ!!!! Muki - tak sie cieszę! Dla Was dzoiewczyny i dla schroniska - ukłony za szybkie i sprawne działanie! Poprawię w swoich ogłoszeniach, że chłopak wysterylizowany.
  9. [B][U] Laimo[/U][/B]. Masz zapchaną skrzynkę i nie mogę Ci wysłać PW. Jeżeli możesz to wyślij mi adres mailowy tej Pani ze Świętochłowic która szuka małej suczki lubiącej dzieci. Podeślę jej kilka psiaczków. I jestem ze Świętochłowic, więc mogę sprawdzić dom.
  10. Trish, jak tam Lili?
  11. No i czekamy na telefony! Niech się rozdzwonią!
  12. Kurcze...taki maluch..... Ogłaszamy go już?
  13. Muki, już niedługo mam nadzieję wyjdziesz zza tych krat. Co ze sterylką? Będzie w DT? Czy w schronisku jeszcze?
  14. To czekamy.
  15. A Colin to kto? Bo już się pogubiłam trochę...
  16. Pierwsza moja myśl była taka: Foksiu cieszy się że może wyjść z boksu, ma nadzieję, że wreszcie ktoś po niego przyszedł, że ktoś go stamtąd zabierze do siebie, okazuje się, że wcale nie, że wraca z powrotem po szkoleniu i dlatego tak reaguje... Ale to tylko takie moje wrażenie
  17. Czekamy na fotki Nektara na kanapie! No i na relację Nibiru z wizyty przedadopcyjnej. Miej ciotko oczy szeroko otwarte !!!
  18. Wyobrażamy sobie! Multikota, musisz obiecać dużo fotek!
  19. [quote name='BajkaB']Jak masz słabośc do rudych lisków,to poszukaj domku dla naszego pięknego Szymonka..Jest u nas już od kwietnia!:-(Pora mu do domku własnego,choć na tymczasie ma sie super[/QUOTE] Podeślij mi link proszę, Bajko.
  20. Borysek jest cudowny! Ihabe - niesamowita jesteś kobieto! Ukłony dla Ciebie i męża! Borysku, zdrowiej!! Czy on wymaga rehabilitacji? Cwiczeń? Ten niedowład tylnych nóżek jest poważny? Czy "wystarczy" domowa opieka i "normalny" tymczas? Napiszcie, bo potencjalne DT może się zastanawiają... (Mam taką nadzieję przynajmniej)
  21. Ihabe chyba była odwiedzić Aresa i maluszki. Mam nadzieję, że sie tu pojawi w wolnej chwili i wstawi zdjęcia! Ares jest przepiękny! Moim skromnym zdaniem... Mój futrzaczek jest rudy, mam słabość do takich lisków.
  22. Przepraszam, że się nie odzywałam.. Przez te nowe dogo usunęłam sobie wszystkie wątki subskrybowane i musiałam odszukiwać po kolei.. Masakra. No i wiedziałam, że mi kogoś brakuje.. Nuki mi brakowało, Nuki vel Amidki. Ale już jestem. Dzięki Maciaszku. Ola_la dobrze, że nic Ci się nie stało!! A dziadek jakoś chyba ten fakt przeżyje... Dla Nuki zdrówka i szybkiego powrotu do pełni sił! Swoją drogą - super akcja z tą sterylką. Powinno tak być w każdym mieście.
  23. No, Baton przystojniaczek, nie powiem! A jak się dogadują z Figą? Przyjaźń od początku?
  24. Cisza tu przeokropna! [COLOR=green]Misieek[/COLOR], czy Pani z Ośna przeleje Reyes na konto za bilety? Czy może dać jej pieniądze na miejscu? Budzić Cię o tej nieludzkiej godzinie? I kiedy dokładnie? Kochane ciotki powymieniajcie się telefonami proszę.. [B][U]Ja idę szukać ciotek z Leszna.[/U][/B] Poszperam i spróbuję sprowadzić kogoś z autem i wolną chwilą.
×
×
  • Create New...