Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ja mogę zrobić bazarek. Na czyje konto zbieramy?
  2. Bez Ciebie Janie Grzegorczyku Lili nie trafiłaby do Brna...:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Dobrze zrobilaś! ZuziaM od połowy grudnia będzie miała 12 nowych kojców....
  4. Teraz sprawdziłam kwitek z poczty. 20.11.09. ostatnia wplata. W tytule napisałam: Jasza dla Kornelii.
  5. Uzbieramy na wózeczek, uzbieramy!
  6. Zdjęcia Pręgusia są powalające. Ma oczy jak lek na całe zło tego świata...tyle w nich ciepła.. I uśmiech piękny!!! Nie wiem kto pstrykał fotki, ale ukłon w jego stronę!
  7. Laro, ja wysłałam dla Kornelii w zeszłym tygodniu swoje pieniądze.... W sumie wpłaciłam za trzy miesiące. W pierwszym poście jestem wpisana, że wpłaciłam dwa razy. W tamtym tygodniu wpłaciłam trzeci.
  8. Nie wiem, czy oczytałam, ale może dopiszcie w pierwszym poście, że [B][COLOR=darkred][U]szukamy DT dla szczeniorków.[/U][/COLOR][/B] A Ares? Szukamy DT ?
  9. A my dziękujemy Wam za pomoc Liluni i Trish - za dom i miłość którą jej daje!
  10. Allegro by się przydało, to fakt....
  11. Muki ma Alegratkę i Gumtree.
  12. No to nie wiem co robimy. Ja z Panią Joanną nie mam kontaktu. Nie mam jej numeru telefonu. Przekazałam go Misieek.
  13. Podaj mi proszę kontakt do Ciebie . Podam w ogłoszeniach.
  14. Zaraz mu zrobię Alegratke i Gumtree. Piękny jest! Trzymam kciuki za domek!
  15. Kisiaraf - czekamy na relację!!!
  16. Javeno - super wieści!!! Strasznie sie cieszę!!! I czekam na zdjęcia!
  17. Nie mogę buziek dodawać!! Ale jak bym mogła to bym dodała same cudne serduszkowe!! Strasznie sie cieszę!! Veronko, trzymaj sie cieplutko!!
  18. Dziękuję Reyes. [U]Ja z Panią Joanną kontaktu nie mam.[/U] Po rozmowach z ludźmi którzy dzwonią z ogłoszeń, jeżeli są sensowni, to przekazuje telefon do [B][U]Misieek.[/U][/B] W tym przypadku też tak było. Nie mam pojęcia co ona myśli o adopcji na taką odległość. Nie mam pojęcia co robić. Jeżeli dobrze policzyłam i koszty "pociągowe" wyniosą rzezcywiście 70 z groszami, to o taką kwotę można poprosić przyszłych właścicieli. Jeżeli Reyes nie padnie na twarz i zawiezie Fizię.. Jeżeli Misieek dowiezie małą do Katowic.. Jeżeli Misieek sie zgodzi... Dużo tych jeżeli. A na dodatek dzisiaj miałam telefon od dziewczyny z Rybnika w sprawie Fizi. Wydała mi się super, ale tych telefonów "wydających się" super, w jej sprawie już tyle było..i nic...
  19. I chwała Ci za to Bajko. Czekamy na wieści co z Aresem i dzieciaczkami.
  20. Marecki. Jeśli na Dogo jest zbyt wiele złych emocji, to jest to tylko i wyłącznie zasługa tego co dzieje się poza Dogo...na naszych oczach, na naszych osiedlach, w naszych miastach, na ulicach.... Ja swoich odczuciach w stosunku do tej morwichy nie piszę, bo już za chwilę zostałabym zbanowana a po co mi to...Ona nie jest tego warta, prawda? A jeżeli chodzi o kroki prawne - zostaną podjęte. Nie mam co do tego wątpliwości. [U][B]Dziewczyny nie odpuszczą[/B][/U]. Żeby tylko nasze PRAWO chciało nadążyć za nimi...
  21. [quote name='zerduszko']Czytam i mi się to w głowi nie mieści, że chcecie taki kawał wysyłać psa do kogoś, kto sam nie wsi adzie w pociąg albo ni pokryje kilkudziesięciu zł transportu w całości. Potem będzie tak jak z Hektorem. Niech się wykażą, że im zależy, a nie tylko dziecięca zachciewaja.[/QUOTE] Jeśli Pani Joanna nawet pokryje koszt przywiezienia Fizi PKP to kto pojedzie?
  22. Moja adopcja. Dziewczyny.. Zrobiłam Fizi sporo ogloszeń..odbierałam telefony...maile. Te beznadziejne. łącznie z sms-ami ignorowałam.. Te, które "rokowały" przekazywałam do Misieek. W sprawie wizyty powysylałam dziesiątki PW..przyznaje, najczęściej nietrafione geograficznie, przez moją niewiedzę.. Teraz szukam transportu. Wysyłam PW. Założyłam wątek na transportowym... Czy naprawdę nikogo więcej nie interesuje Fizia? Moja adopcja.
  23. No to napsałam do reyes. Dziewczyny, poszukajmy kogoś... Może Pani Joanna dolożylaby 50 PLN to resztę sie dozbiera przecież!
  24. Napisałam też do DIVI. Znacie kogoś z Krakowa, kto chciałby sobie wycieczkę zrobić?
  25. Spróbujcie nagłośnić gdzie się da! [B][U][COLOR=indigo]J_ulia[/COLOR][/U][/B] - w Mikołowie ten babsztyl uczył, na pewno ja tam znali...niech się dowiedzą...............
×
×
  • Create New...