-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Ja mogę zrobić bazarek. Na czyje konto zbieramy?
-
Bez Ciebie Janie Grzegorczyku Lili nie trafiłaby do Brna...:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dobrze zrobilaś! ZuziaM od połowy grudnia będzie miała 12 nowych kojców....
-
Teraz sprawdziłam kwitek z poczty. 20.11.09. ostatnia wplata. W tytule napisałam: Jasza dla Kornelii.
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Uzbieramy na wózeczek, uzbieramy! -
Laro, ja wysłałam dla Kornelii w zeszłym tygodniu swoje pieniądze.... W sumie wpłaciłam za trzy miesiące. W pierwszym poście jestem wpisana, że wpłaciłam dwa razy. W tamtym tygodniu wpłaciłam trzeci.
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Jasza replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy oczytałam, ale może dopiszcie w pierwszym poście, że [B][COLOR=darkred][U]szukamy DT dla szczeniorków.[/U][/COLOR][/B] A Ares? Szukamy DT ? -
A my dziękujemy Wam za pomoc Liluni i Trish - za dom i miłość którą jej daje!
-
Allegro by się przydało, to fakt....
-
Muki ma Alegratkę i Gumtree.
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to nie wiem co robimy. Ja z Panią Joanną nie mam kontaktu. Nie mam jej numeru telefonu. Przekazałam go Misieek. -
Podaj mi proszę kontakt do Ciebie . Podam w ogłoszeniach.
-
Zaraz mu zrobię Alegratke i Gumtree. Piękny jest! Trzymam kciuki za domek!
-
Kisiaraf - czekamy na relację!!!
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Javeno - super wieści!!! Strasznie sie cieszę!!! I czekam na zdjęcia! -
Stara jak świat, chora... BABCIA z WYROKIEM z Olkusza - MA DOM!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie mogę buziek dodawać!! Ale jak bym mogła to bym dodała same cudne serduszkowe!! Strasznie sie cieszę!! Veronko, trzymaj sie cieplutko!! -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Reyes. [U]Ja z Panią Joanną kontaktu nie mam.[/U] Po rozmowach z ludźmi którzy dzwonią z ogłoszeń, jeżeli są sensowni, to przekazuje telefon do [B][U]Misieek.[/U][/B] W tym przypadku też tak było. Nie mam pojęcia co ona myśli o adopcji na taką odległość. Nie mam pojęcia co robić. Jeżeli dobrze policzyłam i koszty "pociągowe" wyniosą rzezcywiście 70 z groszami, to o taką kwotę można poprosić przyszłych właścicieli. Jeżeli Reyes nie padnie na twarz i zawiezie Fizię.. Jeżeli Misieek dowiezie małą do Katowic.. Jeżeli Misieek sie zgodzi... Dużo tych jeżeli. A na dodatek dzisiaj miałam telefon od dziewczyny z Rybnika w sprawie Fizi. Wydała mi się super, ale tych telefonów "wydających się" super, w jej sprawie już tyle było..i nic... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Jasza replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
I chwała Ci za to Bajko. Czekamy na wieści co z Aresem i dzieciaczkami. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Jasza replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Marecki. Jeśli na Dogo jest zbyt wiele złych emocji, to jest to tylko i wyłącznie zasługa tego co dzieje się poza Dogo...na naszych oczach, na naszych osiedlach, w naszych miastach, na ulicach.... Ja swoich odczuciach w stosunku do tej morwichy nie piszę, bo już za chwilę zostałabym zbanowana a po co mi to...Ona nie jest tego warta, prawda? A jeżeli chodzi o kroki prawne - zostaną podjęte. Nie mam co do tego wątpliwości. [U][B]Dziewczyny nie odpuszczą[/B][/U]. Żeby tylko nasze PRAWO chciało nadążyć za nimi... -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Czytam i mi się to w głowi nie mieści, że chcecie taki kawał wysyłać psa do kogoś, kto sam nie wsi adzie w pociąg albo ni pokryje kilkudziesięciu zł transportu w całości. Potem będzie tak jak z Hektorem. Niech się wykażą, że im zależy, a nie tylko dziecięca zachciewaja.[/QUOTE] Jeśli Pani Joanna nawet pokryje koszt przywiezienia Fizi PKP to kto pojedzie? -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Moja adopcja. Dziewczyny.. Zrobiłam Fizi sporo ogloszeń..odbierałam telefony...maile. Te beznadziejne. łącznie z sms-ami ignorowałam.. Te, które "rokowały" przekazywałam do Misieek. W sprawie wizyty powysylałam dziesiątki PW..przyznaje, najczęściej nietrafione geograficznie, przez moją niewiedzę.. Teraz szukam transportu. Wysyłam PW. Założyłam wątek na transportowym... Czy naprawdę nikogo więcej nie interesuje Fizia? Moja adopcja. -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to napsałam do reyes. Dziewczyny, poszukajmy kogoś... Może Pani Joanna dolożylaby 50 PLN to resztę sie dozbiera przecież! -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Napisałam też do DIVI. Znacie kogoś z Krakowa, kto chciałby sobie wycieczkę zrobić? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Jasza replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Spróbujcie nagłośnić gdzie się da! [B][U][COLOR=indigo]J_ulia[/COLOR][/U][/B] - w Mikołowie ten babsztyl uczył, na pewno ja tam znali...niech się dowiedzą...............