Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Tytuł zmieniony! Czekam na zdjęcia! I pewnie nie tylko ja! Serdecznie podziekuj Laimo opiekunce Babetki. No i Anasharowi też DZIĘKUJEMY !!!!!!!
  2. Mam nadzieję, że coś wyjdzie z tego. Macia, pięknie dziękuję, że zajrzałaś.
  3. Reyes! Ukłony! Jak Pani zareagowała na Babetkę? Albo raczej Babetka na Panią?
  4. [INDENT]Przepraszam za offa. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH....[/COLOR][/SIZE][/U][/B] Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B][U]Sunia jest w Szczawnicy.[/U][/B] [SIZE=3]Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu..[/SIZE] Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  5. [INDENT]Przepraszam za offa. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH....[/COLOR][/SIZE][/U][/B] Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B][U]Sunia jest w Szczawnicy.[/U][/B] [SIZE=3]Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu..[/SIZE] Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  6. Niech tylko mamuśka odkarmi małe. Zresztą myslę, że się domki będą biły o nią, jak dojdzie do formy.
  7. [INDENT]Przepraszam za offa. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH....[/COLOR][/SIZE][/U][/B] Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B][U]Sunia jest w Szczawnicy.[/U][/B] [SIZE=3]Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu..[/SIZE] Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  8. Przepraszam za offa. Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH.... Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech... Sunia jest w Szczawnicy. Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu.. Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm
  9. [INDENT]Przepraszam za offa. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH....[/COLOR][/SIZE][/U][/B] Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B][U]Sunia jest w Szczawnicy.[/U][/B] [SIZE=3]Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu..[/SIZE] Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  10. [INDENT]Przepraszam za offa. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH....[/COLOR][/SIZE][/U][/B] Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B][U]Sunia jest w Szczawnicy.[/U][/B] [SIZE=3]Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu..[/SIZE] Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  11. Przepraszam za offa. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]Jest do oddania suczka Westa, po DWÓCH CESARKACH....[/COLOR][/SIZE][/U][/B] Wyrzucają ją jak śmiecia... Urodziła co miała urodzić...Ech...:-( [B][U]Sunia jest w Szczawnicy.[/U][/B] [SIZE=3]Dziewczyna z Tychów może ją zabrać na DT tylko nie ma transportu..[/SIZE] Zajrzyjcie, może macie pomysł. Dodam, że niedawno inne dogomaniaczki zabierały stamtąd buldożkę, była w tragicznym stanie.. Nie wiadomo co z tą sunią... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174778-alarm[/URL]
  12. Ależ plany...A Muki nic nie wie!
  13. No to pięknie!! Borysku - szczęśliwej drogi!!!
  14. [quote name='KropkaKropka']Borysek jest w Katowicach?[/QUOTE] Na razie u Ihabe. W Katowicach.
  15. Poszukam jeszcze kogoś z Zielonej Góry.
  16. Doczytałam, właśnie, że faktycznie, w mikolajki! Ależ będzie miał chłopak prezent!!! [COLOR=sienna]Paradoks Donatellego:[/COLOR] [COLOR=sienna]Coś jest PIĘKNE, mimo, że jest brzydkie.[/COLOR]
  17. To kiedy ten szczęśliwy dzień? W niedzielę?
  18. 4.6??? Urosła??? Mam nadzieję, że z niej ON-ek nie wyrośnie!!
  19. A mój ma wyłącznik, tylko, że nie zawsze działa.. Uściski dla Lili, czekamy na zdjęcia!!
  20. Jestem i ja. Finansowo nie za bardzo pomogę. Zbieram grosze na sterylkę Kory i kiepsko mi idzie.:oops: Obiecuję jednak zrobić suni dużo ogłoszeń, jak tylko dojdzie do siebie. I dzieciaczkom.
×
×
  • Create New...