Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Czekamy na Allegro!
  2. W przyszłym tygodniu wpłacę od razu za dwa miesiące.
  3. No proszę. To wykorzystaj namiary dla innego psiaka, no nie?
  4. Czekamy...................
  5. To załatwiacie kastrację Mukiego?
  6. Javeno. Wysłałam dzisiaj list do Ciebie. Priorytetem. Mam nadzieję, że dotrze.
  7. Potwierdzam, że sunię zabrała jedna z lekarek. Misieek, masz namiary na tą Panią która jest DT dla szczeniaka? Napiszę na wątku katowickim, że potrzebna osoba z Katowic do zrobienia zdjęć. Tylko z kim sie mogą kontaktować? Z Tobą? Podasz numer potem?
  8. Bajko, jesteś wielka, że potrafisz w takiej sytuacji, słuchając takich słów, zachować spokój, ważyć słowa, mówić mądrze i pięknie. Brawa dla Ciebie i uściski. O tych ludziach nie będę się wypowiadać tutaj, bo nie są tego warci. To wątek Neli i jej dzisci. Nie zaśmiecajmy go. Mam nadzieję, że wszyscy chłopcy "N" będą mieć szczęśliwe życie w dobrych domach i zapomną.
  9. Ja Cię mogę o czwartej obudzić, bo codziennie wstaję o tej godzinie. Niestety.
  10. Dajcie znać kiedy transmisja.
  11. Ja też. Ja też.
  12. To jeszcze Misieek musiałaby przywieźć Fiziulinę przywieźć do Katowic.
  13. Incunabula - na taką wiadomość czekałam kochana!!!!
  14. Dobrze, że Pani przyjedzie do Katowic.
  15. Gacusiowa, czy Twoja propozycja jest aktualna? Może wymieńcie się telefonami dziewczyny... Przepraszam , że się wtrącam.
  16. Czyli 03.12 szukamy kogoś kto podrzuci Reyes z Babetką z Katowic do Sosnowca? Napiszę na wątku katowickim.
  17. Z Katowic do Sosnowca... Zależy czy autobusem, czy samochodem. Lepiej byłoby samochodem... Może ktoś zmotoryzowany mógłby Danusię podrzucić z Babetką?
  18. To właściwie nie mój tekst, tylko kilka zdań i wklejona relacja BajkiB.:oops::oops: Jestem w pracy, więc tak ukradkiem, pomiedzy wystawianiem faktur....
  19. Kisiaraf zostawila Pani umowę, do poczytania. Więc ten, kto zawiezie Babetkę, będzie musiał tą umowę odebrać. No i drugą stroną umowy jest DT. Więc nie wiem czyje dane, Twoje Laimo, czy tej Pani u której jest Babetka muszą sie znaleźć na umowie. Jeżeli pojedzie Reyes, to musi je znać i wpisać.
  20. Tak. W Sosnowcu. Adres zna Kisiaraf.
  21. [quote name='Asior']normalnie się usrali na Babetkę ci ludzie z katowic, czy co???.. czemu tylko śląsk dzwoni :roll:[/QUOTE] Babetka nie ma żadnego ogłoszenia na razie, tylko jest dodana na zbiorowe Allegro psiaków z Katowic. Może dlatego. Pani do ktorej pojedzie Babetka dzwoniła do mnie dawno w sprawie Fizi od Misieek, ale ona okazała sie za duża. Polecilam tej pani Babetkę, ale ona wtedy była dopiero tydzień u Limy, jeszcze chora i nie wiadomo bylo co z nia jest tak dkladnie. Pani się jednak zauroczyła Babeciątkiem i powiedziała, że będzie czekać. No i się doczekała.
  22. ściskamy! mocno.........
  23. Laimo, napisz może do Reyes PW, ona nie zawsze wchodzi na wszystkie wątki. Podam Ci na PW jej telefon.
  24. [quote name='Jasza']Ares ma Gumtree i Alegratkę. Tekst kulawy trochę. Może ktoś mógłby, chciałby napisać coś o Aresie?[/QUOTE] i dodałam go na [url]www.adopcjapsa.pl[/url]
×
×
  • Create New...