Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. I jak się ma Predator? Możemy liczyć na zdjęcia jakieś?
  2. Aresku, wszystkiego dobrego! I najlepszego!
  3. Ja muszę zapłacić Dagusi moje skromne grosiki. W środę idę na pocztę.
  4. A jak ten domek się o Szymku-Miśku dowiedział?
  5. Czekamy na zdjęcia.
  6. A Muki jest piękny i w różowych szeleczkach będzie wyglądał przepięknie!
  7. Szczęśliwej podróży!
  8. W każdym większym supermarkecie ( np. Auchan, Carrefour itp.) są na pasażach sklepy zoologiczne w których jest szelek od groma... No i są czynne w niedziele.
  9. Tirano, świetnie piszesz o Nuce! A ja czekam co ona zaś wymyśli. Swoją drogą, ma dziewczyna smaki...margaryna, ości... A co do patyków, to mój Reksio też "podchodzi" pod wytwórnię trocin.. On na spacerze co kilka metrów sobie patyk znajdzie, kładzie się i "czekajcie ludzie, bo muszę go skrócić..."... I miejsca które zostawia za sobą, to jak kupki trocin wyglądają właśnie.
  10. Ja trzymam nieustająco. Uwielbiam ten wątek. Daje nadzieję. Szykuj aparat fotograficzny Incunabula... Chcemy duuużo zdjęć i ruszamy z ogłoszeniami!
  11. Wszyscy mają katar nagle, jak pies jedzie do swojego DOMU. Szczęśliwej drogi Szymku-Miśku!
  12. To chyba pora zmienić tytuł wątku.... Aresku - duuuuużo szczęścia!!1
  13. 13 kotów!!! Ares - masz towarzystwo jak się patrzy! No i trzy kobietki...
  14. Życzę Ivette, żebyś znalazła go. Całego i zdrowego.
  15. Ihabe, brak słów po prostu..... Borysku...bądż szczęśliwy!
  16. Ależ tu cicho...a wszyscy czekamy i kciuki zaciśnięte. Żeby Ares się od pierwszej chwili poczuł jak w domu. [B][COLOR=darkgreen]Żeby już było dobrze.[/COLOR][/B]
  17. Ja mogę zrobić maluchom ogłoszenia. Możecie wysłac zdjęcia mailem. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I poproszę dane do kontaktu.
  18. Chyba jak najbardziej!!!!! Fizia....może już się rzeczywiście domek szykuje dla Ciebie? Misieek , jak myślisz?
  19. Zerknijcie do postu Alicji...tyle szczeniorków....
  20. Kurcze, takie maluszki...........Podniose chociaż, bo pilne...............
  21. Co tam u Sary? nie wiem, czy nie doczytałam.....w jakim wieku są maluchy? Czy szukać dla nich DT? Czy są jeszcze za malutkie?
  22. Witamy Wojtusia na Dogo!
×
×
  • Create New...