Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ale sie fajnie czyta ten wątek. Piesek bezpieczny. Kochany. Pieniądze ma. Ogłoszenia ma i będą jeszcze. Tak trzymać. Jeśli nie wykupicie tego abonamentu ogłoszeniowego, to ja się piszę do kolejnych ogłoszeń. Kilka już zrobiłam.
  2. [I][B]"Może Justyna zrobiłaby allegro? Jeśli zrobię ja, to Ci, którym odmawiam, będą dzwonić i pisać do Javeny. Oczywiście, jesli nikt sie nie zgłosi, to wieczorkiem zrobię."[/B][/I] Na szczęście Javenkowe psiaki to 100% kundelki, więc chyba pseudohodowcy odpuszczą.:angryy:
  3. Własnie z takimi psiakami jest największy problem wbrew pozorom. Niby jest duże zainteresowanie, wszyscy się zachwycają, a potem się okazuje, że w takim pięknym psim maluchu niektórzy widzą tylko podobieństwo do jakiejś rasy.....Ech...
  4. Dziękuję! Zrobilam jeszcze Cafeanimal. Zaraz uzupełnię.
  5. Czy ktoś mógłby Javenowym maluszkom zrobić Allegro?
  6. Szczeniakom Javenki zrobiłam ogłoszenia na: Alegratka Gumtree e-zwierzak [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] Cafeanimal [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.krakow.szerlok.pl"]www.krakow.szerlok.pl[/URL] Szczeniakom Jaagi: e-zwierzak [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] (Alegratkę i Gumtree już im Jaaga zrobiła). Potem reszta.
  7. Podniosę chociaż. Przepraszam, że tylko tyle. Będę zaglądać i trzymam kciuki!
  8. Pięknie!!!!!!!!!!!! A Panu Jurkowi - DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!
  9. Ech, nawet myśleć nie chcę... Laimo, cudna jesteś, wiesz?
  10. Wyślijcie mi zdjęcia. [B][U]W środę mam wolny dzień i zrobię im komplet ogłoszeń.[/U][/B] Jutro w pracy też może mi się uda kilka zrobić. Uściskajcie maleństwa!
  11. Zrobiłam im Alegratkę i Gumtree. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2776371_spanielki_wegielki_szukaja_domkow.html[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Spanielki-wegielki-szukaja-domkow-W0QQAdIdZ173353062[/URL] Uściski dla maluszków!
  12. A z Ciebie kochana dziewczyna - Incunabula!!!
  13. Słodki słodziak!!!! Piękny! I już bezpieczny! Dziękuję!!!!!
  14. Euro, Rubel i Dolar. Pięknie! Jutro startuję z ogłoszeniami! Ile mają dokladnie?
  15. A my chcemy zdjęcia!!!
  16. Doczytałam, że są dwaj panowie i jedna panienka.
  17. Jestem Halbino. Na takie zaproszenie trudno jest nie odpowiedzieć. Pomodlę sie do Świętego oczywiście. Może On ma chody tam, gdzieś, gdzie ludzie kochają zwierzęta tak jak ludzi... W czym moge pomóc? Potrzeba maluchom ogloszeń? Mogę zrobić. Napiszcie tylko ile ich jest dokladnie, w jakim są wieku i jakiej są płci. Na szybko moge zrobić Alegratkę i Gumtree. Jutro rano. Potem resztę. Uściski dla maluszków. Są piękniutkie.
  18. Zdjęcia z Twojego domu - jak najbardziej!!! Bardzo bym chciała zobaczyć "przytytą" Babetkę....
  19. Javeno - imiona piękne. Cioteczki - DZIELNE!!!! Jaago, prześlij zdjęcia to zrobię ogłoszenia. [B][U]Napiszcie w sumie ile jest piesków i jakiej płci.[/U][/B] Zrobię ogłoszenia wspólne i podam namiary na Was obie. Może być? Zacznę od Alegratki i Gumtree. Potem reszta. Uściski dla maluchów.
  20. Malwi, dzielna jesteś! Uściski dla Mukiego! Nareszcie wyrwany z tego miejsca!
×
×
  • Create New...