Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Czekamy do czwartku.
  2. Babeciątko się wybiera w podróż. Oby szczęśliwą.
  3. Będzie przyjeżdżała do Ciebie? A Luna się załatwia w domu? Zostaje sama?
  4. Allegro piękne! Ostatnie zdjęcie Mukiego jest przeurocze! Ale zdjęcia malucha na kanapie...to dopiero będzie coś!
  5. Zdrówka dla rekonwalescentów! I dla ekipy pielęgniarskiej!
  6. Multikota - uściski dla Ciebie, Rodziny i Kotów!!! Aresku - będzie dobrze! Po tym wszystkim co musiałeś przejść - będzie dobrze!!!!!!
  7. Kurcze, miałam nadzieję, że w reportażu będzie... Przydałoby się Aresowi Allegro wyróżnione z pięknym tekstem...
  8. [B][U] Proszę, ignorujcie takie osoby na wątku, jak lubiana i psiaczek...[/U][/B] Przynajmniej jeżeli nie piszą nic konkretnego, na co można by konkretnie odpowiedzieć. Wątek staje się chaotyczny, nakręcamy się wzajemnie. Nie warto. BajkaB potrafiła zachować spokój stojąc z nimi twarzą w twarz...spróbujmy my tutaj, na forum.
  9. A mnie szlag trafia, jak coraz częściej tłumaczy się bestialskie, okrutne, złe zachowania i postępki trudnym dzieciństwem, jakimiś trumatycznymi przeżyciami, sąsiadami, problemami w pracy, brakiem pieniędzy... Zawsze jest winny ktoś inny, gorszy, byle nie JA....
  10. Dziękujemy Isadora za bannerek. Już wkleiłam. Ja też mam nadzieję, że Ares się pokaże. To szansa dla niego.On też TAM był. Cierpiał. Nie zapomnijmy o nim.
  11. A psy, które biorą udział w szkoleniu nie mogą być adoptowane?
  12. No to trzymamy!!!! A skąd ta Pani?
  13. Wiesz, czasami tak właśnie jest...albo może zawsze tak jest..że pies musi trafić na swojego człowieka, a człowiek - na swojego psa. Jak się już znajdą, to wiedzą i wszystko jest jasne. To widać w oczach, to się po prostu wie.. Ja bardzo lubię, kiedy, będąc gdzieś, widzę psa i człowieka, którzy obserwowani z boku tworzą dobraną parę, porozumiewają się bez słów, są w siebie zapatrzeni, tworzą własny świat... Widocznie Figa swoim sercem odnalazła drogę do serca Twojej mamy. Spotkały się i zrozumiały.
  14. Cajus JB dzięki !!!!
  15. Świetnie, że wieści idą w świat!! A "psiaczkiem" się nie zajmujmy, bo nie warto.
  16. Pozostawię to bez komentarza. Kurcze, postaram się zrobić więcej ogłoszeń............
  17. Znajdziemy mu dom! Ja zrobiłam mu na razie parę ogłoszeń. Oczywiście opisałam całą historię, a właściwie wkleiłam wypowiedź BajiB z pierwszego postu. Zrobię jeszcze więcej ogłoszeń! Ares musi trafić do domu marzeń, masz Bajko rację!
  18. Psiaczku79....okrutne???? Okrutne jest to co ona zrobiła Nelce, Aresowi i Maluszkom. A że jej nie znam ? Cieszę się z tego.
×
×
  • Create New...