Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ingrid44!!!!!! Jesteś niesamowita kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękujemy, dziękujemy!!!!!!
  2. No to mam nadzieję, że się telefony rozdzwonią wtedy wreszcie!
  3. Ja wpłacam zawsze na konto Twoje, Laro... To na jakie inne mam wpłacać?
  4. My też ją kochamy!!! Mono, widziałam Twojego Felusia w TVS. Jest piękny. I taki dostojny. Uściski dla wszystkich Twoich przyjaciół.
  5. Ares ma Gumtree i Alegratkę. Tekst kulawy trochę. Może ktoś mógłby, chciałby napisać coś o Aresie?
  6. Piękny !! Zrobię u dzisiaj Alegratkę i Gumtree.
  7. Do mnie też dzwoniła ta Pani ktorej pies zginął w Powstaniu...ech... Czkamy jednak na relację J_ulio....
  8. No to chyba szykujemy transport Babeciątka? Laimo, dasz Pani znać?
  9. Czekamy na te wieści....
  10. Javeno, jutro wysyłam te 20 PLN, nie mogę jakoś na pocztę dotrzeć.
  11. Trzymam kciuki...zaciskam....
  12. Kisiaraf dzwoniła do mnie. Będzie na Dogo wieczorem. Pani bardzo sympatyczna, konkretna. Ale niech Kisiaraf się pochwali! Ale możemy szykować transport!!!!
  13. Ja też się melduję. Przydałyby się zdjęcia jego pyszczka cudownego i ruszam z ogłoszeniami! Niech tylko dojdzie do siebie, niech zaufa człowiekowi...
  14. Mama szceniaków biega po terenie szpitala. Jedzenia ma dużo, ale bezpiecznie nie jest. Budę ma. Szczeniaków już nie ma. Tyle się dowiedziałam.
  15. _Laro, ale te opary kurzu mnie rozwaliły..........
  16. Podpisuję się obiema rękami.
  17. Wiem, to wychodzi 73 a nie 74. Ja w liczeniu nie jestem dobra. Nie wiem czy za psa płaci się dalej 5 PLN niezależnie od trasy, czy może 6 PLN. Jakoś tak.
  18. W jedną stronę do Zielonej Góry - 34 PLN. Licząc w dwie 68 PLN no i 5 PLN za Fizię.
  19. Trzeba by znaleźć DT dla Aresa. Nie zapomnijmy nim.
  20. Jeżeli Pani Joanna przeleje Reyes te 74 PLN to pewnie Reyes pojedzie w czwartek.
  21. Mówcie co chcecie, ja bym ze swoim futrzakiem raczej pod most poszła, niż miałabym mu spojrzeć w oczy i wiedzieć, że zaraz dostanie ostatni zastrzyk............
  22. [quote name='J_ulia']Mam wieści od Bajki B: TELEGRAFICZNY SKRÓT ona napiszę jak będzie mogła wszystko dokładnie. Reportaż będzie dzisiaj na Silesia TV w wiadomościach o 17,45 18,45 21,15 Będzie też na ich stronie internetowej!!! Bajka ma pełno zdjęci jeszcze , mówiła ,że w świetle dziennym wszystko wygląda jeszcze gorzej tzn. warunki w jakich mieszkały psy... Podobno na tej posesji dwa lata temu mieszkała jeszcze jeden pies... za budę służyła mu PRALKA!!! Bajka ma zdjęcia tej pralki. Szczeniaki mają się już dobrze, w każdej chwili mogo jechac do domów tymczasowych! Ares otworzył się, jest wystraszony , ale pozwala się głaskać, przytulać i robić ze sobą już wszystko. Bardzo kochany pies.[/QUOTE] Niech świat sie dowie. Uściski dla Aresa i maluszków. A ja mam nadzieję, że tam już nigdy żaden pies nie "zamieszka."
  23. Gumtree i Alegratka zrobione.
  24. Pogadaj J_ulio!!! Ja zaraz robię Gumtree i Alegratkę.
×
×
  • Create New...