To już bardziej Twój Javeno!
Ja tylko go zabrałam.
[COLOR=red][B][U]Ty dałaś mu dom, serce, ciepły kąt, jedzenie, uczucia, nauczyłaś go, że człowiek może być przyjacielem a nie wrogiem, poświęcilaś mu swój czas i zaangażowanie, prałaś posiusiane pościele...[/U][/B][/COLOR]
[COLOR=red][B][U]Zawsze będę Ci wdzięczna i zawsze będę pamiętać co zrobilaś!!![/U][/B][/COLOR]
A ja napisałam Mój, bo ja tak już mam, że jak mi jakiś pies w serce zapadnie, to zawsze mowię mój...
Do Reksia najczęściej też mówię "moje, moje" ...