-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dziękuję z całego serca Iwonka i Tobie Martiko!!!! Napisałam na wątku sosnowieckiego schroniska i katowickiego. Rozsyłam. Boję się, że coś mu się stanie jak już pomoc tak blisko... -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta1990']Przeczytałam o nim na facebooku ,kurcze co za cudo na ulicy:shake:Mam nadzieje ze Dt się znajdzie. Psiak jest przepiękny! Potrzebna pomoc w ogłaszaniu? Ale jest chudy :( Ale przepiękny![/QUOTE] Pomoc w ogłoszeniach jak najbardziej!! Dziękuję! -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Istar, Martika,Iwonka - dziękuję! Piszę PW, zmieniam tytuł wątku, mały do kotów chyba ok. na pewno ok. do kota Karoliny, co widać na zdjęciach. Ja będę dzisiaj do 15 przy komputerze a potem wieczorem. Rozsyłam dalej. To do Crys już nie piszę. -
[INDENT][SIZE=3][COLOR=red][B]Kochani, bardzo pilnie szukamy [COLOR=black]TYMCZASU DO NIEDZIELI[/COLOR] dla pieska który śpi pod blokiem....w Sosnowcu![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Figu zabiera go w niedzielę wieczorem do Warszawy...ale do tego czasu????[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216287-Malutki-czekoladowy-szorściak-niespełna-roczny-śpi-przed-blokiem-Sosnowiec./page2"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2162...snowiec./page2[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/311a3802bf830eb3.html"][COLOR=#4444ff][IMG]http://images45.fotosik.pl/1161/311a3802bf830eb3gen.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] 514518167 [/INDENT]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jasza replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][B]Kochani, bardzo pilnie szukamy [COLOR=black]TYMCZASU DO NIEDZIELI[/COLOR] dla pieska który śpi pod blokiem....[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Figu zabiera go w niedzielę wieczorem do Warszawy...ale do tego czasu????[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216287-Malutki-czekoladowy-szorściak-niespełna-roczny-śpi-przed-blokiem-Sosnowiec./page2[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/311a3802bf830eb3.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1161/311a3802bf830eb3gen.jpg[/IMG][/URL] 514518167 -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zaczynam pisać do ciotek z Sosnowca.... -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Jeśli o mnie chodzi to bardzo chętnie, tylko, że... mam zupełnie nie po drodze. Mieszkam 70 km na wschód od Warszawy, więc musiałbym zrobić prawie drugie tyle km., co osoba jadąca prosto ze stolicy. Z ostatnich postów wnioskuję jednak, że pojawiła się jakaś opcja transportu. Napiszcie dokładnie jak z tym jest, bo z całą pewnością trzeba go przewieźć jak najszybciej.[/QUOTE] Gallegro - przepraszam i dziękuję, że jesteś. Transport do Warszawy jest, z Warszawy malucha zabierze Chauwa. Pozbieramy się chyba na benzynę. [COLOR=red][B]Potrzebny tymczas dla malucha do niedzieli!!!![/B][/COLOR] -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Anula! Niestety mały jak Karolina wychodziła do pracy zaczął piszczeć i drapać po drzwiach.... Karolina wypuściła go i pojechała do pracy. Zabierze go jak będzie wracać, około 19.... [B][COLOR=red]CZY KTOŚ Z SOSNOWCA LUB OKOLIC MÓGŁBY PRZECHOWAĆ MALUCHA DO NIEDZIELI??????[/COLOR][/B] -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Figu może zabrać małego w niedzielę!!!! Chauwa będzie kombinować transport z Warszawy do siebie. Pieniądze i karma potrzebne.... Karolina coś dołoży, ja też, Iwonamaj da karmę.... Kto chętny? -
Dziękuję Ewo - matko, Barsa to jednak łakomczuch nieziemski..... Dzisiaj już ok?
-
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Przypomina może czeskiego fouska ( fouseka?) ale w mniejszym rozmiarze. Anula - napisałabyś do wyżłowych ciotek? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Link do czekoladowego poprawiony. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Becz, becz ;-) Ja już pobeczałam. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
No więc.... Czekam na wieści jak minęła Duni noc w nowym domu.:loveu::loveu::loveu: -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Przesłałam Karolinie wątek. Pewnie zajrzy jak będzie mogła. Chudziuśki, no... -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Iwonamaj napisała do mnie PW oferując karmę Husse dla maluszka, nie wiem w jakiej ilości , ale bardzo, bardzo dziękuję! Zaraz to jakoś ogarnę. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie ten zapadnięty brzuszek... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/21e1dee6a9061b00.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1160/21e1dee6a9061b00gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/35687843afb69f3d.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1134/35687843afb69f3dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/311a3802bf830eb3.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1161/311a3802bf830eb3gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a7c619c31dd59255.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1127/a7c619c31dd59255gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/590ad208b6517793.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1117/590ad208b6517793gen.jpg[/IMG][/URL] -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, piesek jest bezpieczny. Chudy i ledwo stoi na nogach, zaraz wklejam zdjęcia, mały jest nieziemsko zmęczony, tylko spał,...:-( Zaraz o 8.00 dzwonię zapytać Figu o transport. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zadzwonilam do Karoliny tej dziewczyny która znalazła małego. Powiedziała, że też może się dołożyć do karmy. Podałam Jej Twój numer Chauwo, bo chce z Tobą porozmawiać. Postara się pieska dzisiaj zabrać i przetrzymać. Czekam na sygnał od Niej, czy załatwiać transport. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ooooo, to super, postaram się zwrócić za benzynę! Dzwonię do tej dziewczyny żeby dzisiaj psiaka przetrzymała. Oby był. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam już z Chauwą. Maluszek może do Niej jechać, potrzebna tylko karma. No i transport. Ja mogę dać 100 PLN na karmę jednorazowo. Dołoży ktoś? :-( Zadzwonię do Figu z prośbą o transport, ale potrzebny jeszcze transport z Warszawy do Chauwy.... -
Kochani, czy ktoś odpłatnie dałby radę zabrać maluszka z Warszawy- jeżeli Figu zdoła dowieźć, do Chauwy do DT???? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216287-Malutki-czekoladowy-kudłaczek-szorściak-niespełna-roczny-śpi-przed-blokiem-Sosnowiec[/URL]. [URL="http://img8.imageshack.us/i/11294999.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7199/11294999.jpg[/IMG][/URL]
-
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
?????????????????????? Nie wiem co napisać!!! Do Warszawy pojechać może Figu pewnie... A z Warszawy....napiszę do Gallegro! -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Nie wiem...na razie zrobiłam mu wydarzenie na FB i czekam na zdjęcia. [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=232592466796376&context=create[/URL] Może zajrzy ktoś z okolic....