Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dodałam małą jeszcze tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218022-zaadoptuję-młodego-pieska-do-kolan-(-nie-czarny)?p=18046198&posted=1#post18046198[/URL]
  2. To dom w Chorzowie? Byłam na wizycie z Anią - Hebanova. Fajni ludzie. :-)
  3. Jestem z wątku Duni. Jedyne co mi przychodzi do glowy to [B]Emiś[/B] ( Sarnów koło Sosnowca) -nie wiem czy ma miejsca. I [B]Jaaga[/B] ( lub Jej mama). I [B]Kasia Przystał[/B] - Bielsko-Biała. Tylko - czy chodzi o przechowanie Atosa na...jaki czas?- czy o zupełnie nowy DT do czasu znalezienia domu.... Wpisu o muchach i pająkach oraz kroplach - nie rozumiem w ogóle.
  4. Taka mnie niemoc ogarnęła.....muszę się mobilizować i zrobić ogłoszenia....na wszystko czasu brakuje....
  5. Reksio krótkołapkowy SIĘ ZAMYŚLIŁ POWAŻNIE..;-) czasami tak ma.... A pieski stołowe pilnowały chyba czy dobrze i dokładnie obieram warzywa na zupę. Zresztą to był urlop lipcowy, deszczowy i zimny a stół ogrzany szczątkowymi promieniami słońca był najcieplejszym miejscem na zewnątrz, więc chyba dlatego tak go sobie upodobały ;-)
  6. Pięknieje Miś Jogi z każdym dniem!
  7. Jak dziewczyny?
  8. Relaksujcie się na całego! Czy Frida zalicza się do żeńskiej części rodziny? ;-)
  9. Dziewczyny, a może zmienić tytuł wątku? Maciuś DT już ma, przyda się za to wsparcie finansowe..i DS?
  10. O mamo...znam Atosa....idę na wątek...:-(
  11. Ale się fajnie ułożyło :-) Ktoś w sprawie Pączka dzwonił jeszcze?
  12. Jak w ogłoszeniach będzie: Miś Jogi - to wyświetlen będzie sporo ;-)
  13. Takie wieści to miod na serce. Żabka fajnie trafiła - ma swoich ludzi i jeszcze koty z ktorymi ma świetne uklady ;-)
  14. Znalazłam w telefonie Damiana... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/06a5b95430cabd98.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1210/06a5b95430cabd98gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f118746f2a7ab22.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1185/8f118746f2a7ab22gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8305870580b2a612.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1185/8305870580b2a612gen.jpg[/IMG][/URL] Krótkie łapeczki..;-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3132e43fd433904f.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1192/3132e43fd433904fgen.jpg[/IMG][/URL] I wspomnieniowo - mój urlop na działce...:-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba2f3f27387fd370.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1181/ba2f3f27387fd370gen.jpg[/IMG][/URL]
  15. I ja zapisuję. Zaproszę dziewczyny od kudłaczy w potrzebie.
  16. Mała ma w sobie wszystko co najlepsze z każdej z ras, po prostu! :-)
  17. Witamy się...Pomiechówek/Sulejówek milczy?
  18. U nas słychać chandrę. Moją. Szczekanie Miśkowe w nocy - czasami. Dunia ma dom i na Dogomanii próbuję na nowo odnaleźć się w tych wątkach, na które wpadałam tylko poczytać i podglądnąć. Przeraża mnie to, że zamiast lepiej - jest coraz gorzej. Właściwie powinnam sobie zrobić przerwę , ale jestem głównie na bazarkach na których licytuję fanty dla osoby spoza Dogomanii. Oglądałam "Jabłka Adama" - polecam bardzo. I "Keith" - ckliwy, ale chyba się zestarzałam, bo płakałam jak bobr. Moja babcia umarła po tym jak zabrano ją do szpitala na badania i "podleczenie"....widziałam się z Nią w nocy przed porankiem, którego umarła. Źle jest bez Niej...dom w którym spędziłam kawał życia jest teraz obcym miejscem do którego już nigdy prawdopodobnie nie zawitam, w którym się już nigdy nie pojawię. Wczoraj przez pół godziny miałam w rękach maleństwo, psie dziecko, któremu nie potrafiłam pomóc i ktore teraz prawdopodobnie zwiedza giełdę....:-( Napisałabym, że życie nie ma sensu...gdyby nie moje psy. Ratują mnie przed wszystkim. Kocham je nad życie.
×
×
  • Create New...