Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Luna, jeżeli zajrzysz dzisiaj na Dogo - zostawiłam drugi telefon w domu - mam przy sobie w pracy ten: 511 581 490. Ucałuj łapeczkę :-)
  2. Dzięki! Można się uśmiechnąć w tym szarym dniu do bani.
  3. I jak tam relacje Luizki z benią?
  4. Cześć Maszeńka! [I][B]Amigo[/B] - fanty wysłane- pocztą firmową - jako nadawca: Ampero.[/I] [I]Dziękuję.[/I]
  5. Maleńka, ciągle na parkingu....
  6. Zaglądamy do głodomora. Ja dzisiaj o 4 rano znalazlam amstaffa na ulicy...wezwałam policję, ale tylko mnie spisali i psa zostawili...mój Reks chciał go zjeść i szłam z dwoma moimi miotającymi się na smyczach, a za nami ten młodzian.... Wyszłam potem drugi raz, ale go już nie było..a jest tak zimno..... Świat jest do dupy....
  7. Czy wiadomo coś na temat rodziny ze Świętochłowic która przygarnia psy i koty a one znikają w dziwnych okolicznościach?
  8. A jak sobie radzicie z krótkimi spacerami? Nie wariuje Caillou w domu? Bo ja mam problem...
  9. Wkleiłam Neskę na tym wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217761-Katowice-(lub-zapewniony-transport)-suczka-pies-do-roku-lubiący-dzieci-do-kolan?p=18015104#post18015104[/URL]
  10. Dobre wieści! Mam już adres AMIGI - jutro wyślę fanty. Dziękuję.
  11. Z Wyszkowa jest Joteska o ile dobrze pamiętam. Chauwa mieszka niedaleko....
  12. [quote name='mysza 1']Udowadniać, że piękny? Czy że długi? ;)[/QUOTE] I jedno i drugie oczywiście ;-)
  13. Śliczna, obłędnie śliczna! Miśka też się szybko regeneruje ;-) I zaczepia Reksa - a on ciapek jeden ma ją w poważaniu :-) Wczoraj po raz kolejny bawiłam się z nimi w celnika (szukanie ukrytych w drugim pokoju ciastek) i Misia wreszcie załapała o co chodzi! I powiem, że jest to nawet skuteczny sposob, żeby ją trochę zająć P.S. Poranną kawę piję od siódmej - zaraz jak tylko przychodzę do pracy - ale zawsze tak jakos - dopijam zimną resztówkę przed południem ;-)
  14. Ale cuda tu się dzieją! Kciuki zaciśnięte!
  15. [IMG]http://zapodaj.net/images/1896624d7330.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/3407970fe61c.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/70024a9cc1bd.jpg[/IMG]
  16. Dla wygody, wkleję: [IMG]http://zapodaj.net/images/2d839a8dbc5a.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/fe114023860d.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/6075e765717a.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/272011dc4666.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/28a6ef9992a5.jpg[/IMG]
  17. Ciepła dla Bazylka - ta pogoda wszystkich wykańcza. Mało światła, ponuro, paściasto...:-(
  18. Ludzie są beznadziejni..agresywny sześciotygodniowy maluch..ech.. Śliczna kluska z niego :-)
  19. Rozmawiałam wczoraj z Panią Celiną :-) Mała jest rozrabiara, ale garnie się do człowieka. Jest bardzo kontaktowa, słucha wpatrując się w człowieka kiedy się do niej coś mówi. Gryzie buty Karoliny i koszulki siostrzeńca Pani Celiny.. i probuje Dropsa potraktować jak swoją mamę - i pić mleko...;-) Mieszkanie zasiusiane i zakupkane - jak przy maluszku... Czekamy na telefony. Mądre i fajne.
×
×
  • Create New...