Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Ale na zdjęcia z ogródka/spacerów trzeba będzie trochę poczekać, bo na razie siedzę w domu z zapaleniem krtani :p:evil_lol:
  2. co z tego że artykuły rozsądne, jak komentarze pod nimi zawsze takie same.. :(
  3. bidulka... a co to za hodowla taka "super" ? na pewno dacie radę :)
  4. Bezunia wspina się na wyżyny cierpliwości (albo ciapowatości, jak kto woli), wczoraj pozwoliła małej wejść do swojego legowiska, potarmosić się za ucho i wyjąć kość z pyska :o Generalnie Beza pozwala jej dokładnie na wszystko, włącznie z węszeniem w jej własnej misce, dopóki coś jej nie zaboli - wtedy pokazuje zęby i przewraca małą na grzbiecik :diabloti:
  5. A właściwie czemu bidulka ma taki socjal kiepski, co się z nią działo do tej pory? Na pewno u was ślicznotka się pięknie otworzy, pewnie zabierze to trochę czasu ale nie wątpię że już wkrótce będzie najszczęśliwszym psem na świecie :)
  6. [quote]no właśnie o czymś takim myślałam! bo zasiedział sie nam chłopak troszkę, niech więc zarobi na swoje(i nie tylko swoje[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/cool3.gif[/IMG]) utrzymanie. na reproduktora to juz trochę za późno ale są różne sposoby[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/quote]Ja mam fuchę dla Baronka... wynajmujcie go na sesje foto młodym gniewnym - szpanerom z blokowisk, niech sobie zrobią zdjęcie z amstaffem na naszą klasę, zamiast kupować sobie szczeniaka z pseudo, źle go wychować i psuć opinię rasie :evil_lol::evil_lol:
  7. Rozmawiałam przez tel z Agatą69 Niezależnie od specyfiki i znajomości rasy, niestety dom w którym była dzisiaj na wizycie nie nadaje się na rodzinę dla ŻADNEGO psa...
  8. Jaka ta piłka wielka! Myślałam że to mniejsze cholerstwo, a tu proszę... nic dziwnego że Etna taka poobijana;)
  9. Spójrzcie jak Wisienka wypiękniała! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Ko3paIrmu6c&feature=channel[/URL] ma coś z maliny, czy mi się zdaje? :cool3:
  10. Rany, jak ja nienawidzę takich ludzi jak ten debil właściciel Bandziora! Robi się wszystko żeby zmienić stereotyp myślenia o rasie, dziesiątki pasjonatów pracują na to miesiącami czy nawet latami, a pier... idiota kupi astka do poszpanowania na dzielnicy, dopuści do takiej tragicznej sytuacji jak ta, i znowu wszystko zaczyna się od początku. Jak ja bym chciała, żeby na wszystkie TTB, i ich mixy trzeba było mieć pozwolenie, wydawane przez zorientowanych w temacie ludzi tylko rozsądnym osobom, które nie zepsują psa! Biedny Karmel, to okropne kiedy psy (w tym wypadku pewnie oba) płacą za debilizm ludzi...
  11. ale śliczny prosiaczek! gratulacje decyzji i cudownej dziewczynki! :loveu: A w jakim wieku jest to cudeńko?
  12. ale on poczciwie wygląda, słodziak jeden :loveu:
  13. widocznie to było zbyt piękne by prawdziwe... ehh, coraz więcej nieodpowiedzialnych osób które nie rozumieją czym jest przyjęcie do rodziny żywego stworzenia... Bruno jest przecudny, łatwo się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia, może to dlatego ludzie nie potrafią przemyśleć decyzji i rozsądnie zastanowić się nad swoimi możliwościami? :(
  14. Jezuu, jak dobrze że coś się ruszyło z adopcjami! Trzy psy w domach, jeden jedzie do hotelu, (właśnie - co z Heksą robimy?), nareszcie sięcoś dzieje!
  15. Super! Tosieńka kochana, doczekała się! Teraz bez żadnych numerów ;)
  16. wygląda na fajnego psiaka, mam nadzieję że czeka go lepsze życie..
  17. Z zachowania na filmiku przypomina mi Ojka... :loveu: Ojeczek na początku bał się chyba jeszcze bardziej niż Biszkopt. A jak się dobrze skończyło.
  18. Racja! Ciekawe, czy charakterek po ciotce odziedziczy - słodki potworek :loveu:
  19. Witaj! Obejrzałam Twoje psiaki na stronie hodowli, są przepiękne; mam nadzieję że nasz mały chuligan też tak ładnie wyrośnie ;) A Twoja Tina to jak widzę nasza dalsza rodzinka ;) -czyżby babcia cioteczna?
×
×
  • Create New...