-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A to wielkie atrakcje przegapiasz :P -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Tak wszystkie chciały nowe zdjęcia, a jak filmiki są to wszyscy buzie na kłódkę? :evil_lol: -
Amstaff BORYS... mam tylko 2 dni!!! Już bezpieczny w DS.
pinkmoon replied to Kana's topic in Już w nowym domu
A po obejrzeniu Cudki myślałam że limit nieszczęść na dzisiaj się wyczerpał... ehh, ludzie są beznadziejni. -
Dlaczego tak długo żadnych zdjęć nie ma! :mad:
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Filmiki dla was zrobiłam! Youtube jakoś dziwnie dzisiaj działa, ustawiłam fajną muzyczkę a wrzuciła się zupełnie inna piosenka :/ no ale już trudno ;) W rolach głównych Mały Szkodnik i Pies-Anioł :evil_lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BqXo6ymn9Ns[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=dGyUuRAhT78[/URL] A to znalazłam przypadkiem, przeglądając inne filmy które kiedyś wrzuciłam... Luna [*] z Vegą :-( [URL]http://www.youtube.com/watch?v=i411APVQGa4[/URL] -
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
pinkmoon replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ech, nie chce się żyć na takim świecie, gdzie ludzie takie rzeczy robią :( -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Na 99% w przyszłym tygodniu jedziemy do Dąbrówki, więc będą nowe informacje :) -
Teraz coś się powoli ruszyło z adopcjami, więc może niedługo zwolnią się lepsze kojce i Murzynek przynajmniej nie będzie na łańcuchu. A i mam dobrą wiadomość, jest chętna rodzina na Dżekiego :) Ankieta przedadopcyjna wypełniona w miarę pomyślnie, chociaż kilka kwestii trzeba jeszcze doprecyzować. Trzymajcie kciuki.
-
Polecam też wcześniejszą sprawę dotyczącą krów, po wypowiedziach można wyrobić sobie opinię jakiego typu "człowiekiem" jest pani Wiesława. [url]http://wyborcza.pl/1,76842,7047114,Pieklo__Krowy_hodowane_na_smierc.html[/url] wybrane cytaty: [quote]- Dyżurny funkcjonariusz dodzwonił się do inspektoratu weterynarii, ale, jak wynika z notatki służbowej, lekarz, który odebrał telefon, odmówił przyjazdu bez podania przyczyny - powiedział nam rzecznik policji komendy powiatowej w Lęborku. - Policja się z nami nie kontaktowała. A obrońcy zwierząt wtargnęli na teren hodowli nielegalnie - mówi "Gazecie" powiatowa inspektor weterynarii w Lęborku Wiesława Broszkowska. [/quote] [quote]- Nie stwierdziliśmy nieprawidłowości wskazywanych przez organizacje obrońców zwierząt. Są jedynie uwagi higieniczno-porządkowe, jak nieco za duża ilość obornika. Krowy są zdrowe.[U] [/U][/quote] [quote]Skoro tak, to skąd się wzięły na filmie nakręconym przez Straż dla Zwierząt słaniające się na nogach i leżące w odchodach krowy? - To manipulacja - ocenia pani inspektor.[/quote] [quote]Na pytanie dlaczego, skoro mają słomę, leżą na betonie w odchodach, odpowiada, że krowa może się położyć gdzie chce. I nie reaguje na uwagę, że nie może, bo jest przywiązana [/quote]
-
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
pinkmoon replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Czy to dobre schronisko, czy takie skąd psy wydaje się byle komu? Jak tam wygląda? Ktoś chodzi na wolontariat, jest jaka możliwość żeby dalej trzymać rękę na pulsie co się dzieje z Brunem? -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote]A ja prosze o nie zamykanie wątku. Nie tylko wy byście chciały tu pisać ale ludzia z poza grona też [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/quote]Ja też bardzo nie chcę zamykać wątku. Nie po to tyle się napracowałam nad pierwszymi postami kiedyś :evil_lol: Jeśli tylko byłaby możliwość utrzymania na wątku normalnej atmosfery, a nie czegoś takiego co Gameta zaserwowała wczoraj wieczorem ii dziś rano, to jestem jak najbardziej za tym żeby pozostał otwarty. A niedługo i tak sytuacja ma szanse zmienić się na lepsze ;) -
"RODOWODOWY",NIEPEŁNOSPRAWNY DOBERMAN Maks... całe życie bezdomny...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dzięki, Olena! :) -
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze z Mieciunią!
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote]Basiu, po raz kolejny wtrącasz się w nie swoje sprawy nie mając o nich pojęcia.[/quote] Miałam już nie pisać, ale nie mogę się powstrzymać. Gameta - Twoje ostatnie posty jasno pokazują, że robisz dokładnie to samo. Słyszysz że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele , więc na oślep rzucasz jakieś hasła bez pokrycia. Smutne. Napisałam do moda z prośbą o czasowe zamknięcie wątku. Jest to, Gameto, wyłącznie Twoja zasługa - dopóki się tu nie pojawiłaś, był spokój i można było cierpliwie czekać na rozwój sytuacji. Gratulacje. Jeśli - na co mam nadzieję - wrócimy do Dąbrówki, mam nadzieję że ten wątek zostanie znowu otwarty i pojawią się na nim osoby którym zależy na zwierzętach, a nie na awanturach i wypowiadaniu się na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia. -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A ja właśnie dlatego nie zamykam i nie usuwam tego wątku, bo ciągle jak głupia mam nadzieję na rozwiązanie konfliktu i powrót do Dąbrówki. Taki ze mnie frajer że ciągle wierzę, że ktoś zrozumie że psy potrzebują pomocy, a nie przerzucania się argumentami. Gameta... mam jedno, drobniutkie, malutkie pytanko. Skąd Ty tak to wszystko wiesz, że ja porzuciłam psy, że nikt nie udzieli informacji, że to, że tamto. Sprawiasz wrażenie jakbyś wiedziała o sprawie wszystko, tylko ciekawe czemu mam dziwne wrażenie, że tak nie jest... I dlatego nie pisałam na wątku że nie mamy pozwolenia na wolontariat w Dąbrówce - żeby nie zrobiło się to co teraz, czyli klepanie w klawiaturę które nic nie wnosi. -
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='"gameta"']Dla mnie obrzydliwe jest to, że wasze animozje personalne odbiły się na psach i tylko one na tym ucierpiały.[/quote] Gameto, zacytuję Ci mojego poprzedniego posta i moje stanowisko w tej sprawie, bo czytając to co napisałaś przed chwilą wydaje mi się, że Ci umknęło. Bardzo chciałabym żebyś wyjaśniła, gdzie w moim podejściu widzisz przekładanie animozji personalnych nad dobro psów, kiedy jest DOKŁADNIE ODWROTNIE. I wydaje mi się, że napisałam to jasno. [quote name='"pinkmoon"']Bo nie chciałam, żeby mnie dotyczyła. Bo mi się - jak widzę, głupio - uroiło, że chodzi o pomaganie zwierzętom, a nie o wzajemne sympatie i antypatie. To samo powiedziałam ostatnio Wioli, zresztą wiesz pewnie skoro jesteś tak dobrze zorientowana w temacie. Że sytuacja w schronisku jest jaka jest, psów jest mnóstwo i pomoc jest potrzebna. I że proponuję, żeby położyć kreskę na wszystkich kłótniach które były przedtem (a uwierz mi, gdyby zacząć to roztrząsać szczegółowo, to wyszłoby, że każda jedna osoba ma coś za uszami - z obu "obozów" - notabene, co za idiotyczne określenie). Żeby nie analizować więcej kto miał rację, i już się na siebie nawzajem nie obrażać i nie awanturować, tylko po prostu na jasnych zasadach zająć się pomocą zwierzętom. Jeśli taka propozycja spotyka się z odrzuceniem, jest mi cholernie przykro, a wnioski nasuwają się same.[/quote] Poza tym, halo - trochę konsekwencji. Skoro już jedziemy po wszystkich, którzy się kłócili, to po wszystkich. Najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego i zrzucać na niego winę. A do tanga trzeba dwojga, nieprawdaż? -
Umieralnia psów w Małoszycach a jednoczesnie osrodek TRESURY!!!
pinkmoon replied to MusliStracciatella's topic in TV & radio
Właśnie przed chwilą był o tym reportaż na TVP2 w ekspresie reporterów... zapraszam na wątek tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181698-Prosto-do-nieba-czwA-rkami-szA-y-psy-uratowane-z-rzeA-ni[/url]