Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. :multi::multi: wspaniałe wiadomości, Murzynek zasłuzył na najlepszy dom!
  2. bardzo, bardzo fajny pies, spacer z nim to sama przyjemność :)
  3. Nie wróci do schronu. Jeśli nikt go nie przygarnie, pewnie zostanie na stałe. Będzie też leczony przez ich znajomego, sprawdzonego weterynarza. Był najpierw spacerek krótszy po lesie, potem wybieg, a potem znowu do lasu na prawie dwie godziny. No i pojechał ;)wskoczył do samochodu jakby całe życie nic innego nie robił. Myślę że już niedługo możemy się spodziewać relacji, bo Marta specjalnie założyła już konto na dogomanii :)
  4. alegratka dla małej czarnej :)
  5. No, rozhulał się trochę, już wie co mu się podoba i domaga się tego stanowczo :loveu:
  6. Jaka przepiękna morda:crazyeye: ta to ma dopiero świetne rysy twarzy, tfu, pyska :loveu:
  7. Dla Walusia już coś się kroi[COLOR=MediumTurquoise], [/COLOR][COLOR=MediumTurquoise]a i dla Ojka może jest szansa![/COLOR] (tylko ciii żeby nie zapeszyć:loveu:)
  8. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może Waluś będzie miał szansę przeczekać zimę w domu tymczasowym! :multi: W niedzielę będzie wiadomo, wtedy ma nastąpić pierwsze zapoznanie z jego dobroczyńcami :)
  9. Oby się udało, trzymam kciuki! Ma taką szansę że musi z niej skorzystać, mam nadzieję że będzie dobrze.
  10. Przyznam, że dawno już nie byłam w Ciapkowie (często jeżdżę teraz do Dąbrówki) :oops: ... i nie wiem, czy ktoś z wolontariuszy albo pracowników ma chociaż oko na Kajtusia...
  11. a co się będę chwalić, że jacyś niespełnieni panowie "szukają fajnej kobietki" :ghost_2:
  12. Taka jesteś sprytna? :evil_lol: Ja dostawałam smsy z brzydkimi propozycjami, po tym jak Ojek był w Metrze :mad:
  13. my się śmiejemy z mrozu, a Ojek marznie :-(
  14. zapraszaj zapraszaj koniecznie, skąd mamy wiedzieć czy czegoś tam nie przekłamujesz w relacjach :lol::lol: pan aresowy przyjdzie i napisze, że pies jest głupi jak but i zagryzł już dwójkę sąsiadów, albo i lepiej!
  15. To przez to, że dzisiaj byłyśmy jak jeszcze pan kierowniczek :evil_lol: nie było, w ogóle nie wchodziłam do biura.
  16. Ojek dostał banerek od Shel :cool1: patrzajta jaki piękny! :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1165/milosc-nie-od-pierwszego-wejrzenia-za-jaka-wielka-ojek-z-dabrowki-148518/"][IMG]http://i34.tinypic.com/mwxmao.png[/IMG][/URL]
  17. Dla mnie zawsze tylko ten jeden pies to prawdziwa Warszafffka :loveu:
  18. Szczurek był dzisiaj na wybiegu, coraz bardziej podoba mi się ten pies :)
  19. [SIZE=3][B][COLOR=Red]BŁAGAMY O POMOC DLA WALUSIA![/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://images39.fotosik.pl/189/68696ff7976cfbb5med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/najcudowniejszy-amstaff-w-polsce-filmik-walenty-z-dabrowki-k-wejherowa-145769/[/URL] Pojawiał się już na tym wątku, ale [B]sytuacja się zmieniła... i to niestety wcale nie na lepsze[/B] :placz: Waluś ma zaburzenia równowagi, był leczony na zapalenie ucha i jeszcze miesiąc temu było prawie dobrze, chodził niemalże stabilnie. Ale teraz znacznie się pogorszyło :-( dostaje preparaty na stawy, ale mało to pomaga... [B]znowu się przewraca, to już prawie norma na każdym spacerze[/B], ma coraz większe kłopoty z utrzymaniem równowagi! [B]Nie jest jeszcze tragicznie, ale wkrótce będzie[/B], jeśli zostanie w schronie! Zaczęły już się u nas przymrozki, minusowe temperatury, widać jak na niego to działa - [B]z każdym tygodniem jest gorzej! [/B] Waluś to cudowny pies, ciapowata przytulanka, przylepka i cielaczek, jeden z tych które w ogóle chyba nie wiedzą że są amstaffami. Kocha wszystkich ludzi, cieszy się jak głupi, uwielbia spacery, jest spokojny, łagodny, kochany. Co się z nim stanie, kiedy przyjdzie prawdziwa zima? :-( Schronisko w Dąbrówce jest wspaniałym miejscem, i jak dotąd nie próbowaliśmy załatwiać hotelików dla psów stamtąd, bo mają tam naprawdę dobre warunki... ale Waluś jak żaden inny psiak potrzebuje przede wszystkim ciepłego miejsca w domu! Może chociaż jakiś tymczas, cokolwiek? Ratujmy tego psa :(
  20. Czy nadal trzymać ogłoszenia Holy? (ma u mnie alegratkę), czy coś zmienić w ich treści czy w ogóle usunąć?
  21. ach och jak pięknie :multi: Ares nie mógł się nie sprawdzić ;)
  22. pasuje z tym złotym, w końcu amstaffy to ZŁO :diabloti::loveu:
  23. Z Dogskillerki można zrobić w skrócie Dosię :loveu:
  24. Słuchajcie, wyszło coś z tego domu dla psa stróżującego, który ostatnio sprawdzała Biafra w Krakowie? To ja założyłam ten wątek, bo dzwonił do mnie pan po jednego z dąbrówkowych psów, niestety nie mógł dojechać, więc przekierowałam to do innych dogociotek. I jak, udało się tam coś załatwić?
×
×
  • Create New...